Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trolllica

troll

Polecane posty

Gość trolllica

Co sądzicie o ciuchach trolla??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze to tandeta dla smarkul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobają mi się niektóre ciuchy z Trolla - mam 19 lat i czasem tam kupuję. W dużej mierze kupują tam osoby młodsze ode mnie, ale i osoby po 20., nawet po 30. roku życia. Zależy od tego, kto co lubi. Nie sądzę, by był to sklep dla smarkul, jak tu ktoś zgryźliwie zauważył. Faktem jest jednak, że wiele z tych ubrań ma nienajlepszą jakość. Tak więc przed zakupem radzę się upewnić, z jakiego materiału jest wykonana rzecz, którą chcesz nabyć. Polecam bluzy z trolla, bo są naprawdę ładne, dobrze wykonane, mają fajne kolory i nie tracą na fasonie po kilku praniach. Polary też są fajne - mam 2 polary z Trolla, z obu jestem zadowolona. Za niewielkie pieniądze kupiłam naprawdę fajne rzeczy. Polecić mogę też niektóre dodatki - torby, paski, choć oczywiście nie wszystkie, ale wśród całej gamy można znaleźć naprawdę stylowe rzeczy. Nie polecam natomiast spodni - takich zwykłych z materiału (jeansów z Trolla nie miałam). Warto przy zakupie spodni sprawdzić, czy do ich materiału nie czepia się wszystko - kupiłam jedne czarne spodnie, które codziennie musiałam czyścić szczotką, bo okropnie obłaziły w kłaki. Te same spodnie rozdarły mi się na kolanach przy potknięciu się, więc to też mówi co nieco o trwałości materiału. Podsumowując, można fajnie ubrać się w Trollu, jeśli tylko ma się odrobinę znajomości materiału, umiejętności rozpoznania jego jakości, no i oczywiście odrobina gustu również nie zaszkodzi ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są do nieczego nawet skarpet tam bym nie kupiła :o i u mnie trolle tam pracują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys kupilam tam sliczna bluzeczke taka brazowao z wyszywanym kwiatkiem niestey po miesiacu czy dwuch przestala byc brazowa.. ogolnie ciuchy mi sie nie podobaja. chco przyznam co jakis czas jest tam cos wartego zauwazenia. ale zazwyczaj nie chce mi sie tam wchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trolllica
Chyba wybiorę dla siebie coś dodatków, np. pasek. Dzieki za wszystkie odpowiedzi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trolllico - zwróć uwagę na przeceny - bardzo często w piątki i soboty są przeceny 30% i 50%. Wtedy grzechem nie jest skusić się nie tylko na dodatki, ale i główne części garderoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×