Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość khaki82

Bielizna nie od kompletu

Polecane posty

Gość khaki82

Zakładadacie bielizne od kompletów? Czy majtki w innym kolorze i fasonie niz stanik jest bardzo nieeleganckie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolfi
moze na pierwsze randki to nie pasują , ale potem to juz pasuja :P ja prawie nigdy nie mam bielizny do kompletu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja staram sie ubierac bielizne
w kolorze dopasowanym do tego co jest na niej zeby nie przebijalo itp, wiec z reguly nie jest do kompletu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie ubieram koniecznie stanika i majtek według kanonu. Lubię mieć na sobie coś seksownego, ale niekoniecznie musi to być sztywno trzymające się kompletu. Czasem mam np. ciemne majtki i jasny stanik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fonia
ooo, jakiś przyjemniaczek z rozdwojeniem jaźni :D "mamy cię już w d..."? :D powiało wielkim światem i 200 % mózgu :) Czasami noszę bieliznę od kompletu, a czasem nie - w zależności od okoliczności. Nie jest to priorytet, chyba że ktoś pozuje do rozbieranych zdjęć albo pracuje ciałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waniliowa sperma nie zjedzie z tego forum, bo ma tu grupkę bardzo fajnych znajomych ;) A jak ci nie pasuje moja obecność to sama zjeżdżaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fonia
:D i słusznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waniliowy, popieram. Mnie przy takich komentarzach ręce do kostek opadają. Głupota w agresywnym anturażu, sama słodycz :O A jeśli chodzi o bieliznę, to raczej noszę w kompletach. No, chyba że nie wkładam stanika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwawa bryndza - co tam ręce, mi i ręce i piersi opadają :D:D A to już nie pierwszy atak na moją osobę i to w dodatku z tego co poznaję po poziomie inteligencji, to jeszcze przez tą samą osobę :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha hehe
"co tam ręce, mi i ręce i piersi opadają \" to jużn było wiadomo od dawna :D waniliowa spermo :D nie dziwię się jak tylu facetów cię obruciło :D wiszący cycu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaKwiatek
Oj waniliowy budyń aleś teraz zabłysnęła inteligencją :D cycki ci opadają?! No przestań :D a ty ha he coś tam cicho tam i nie komentuj głupio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahehe - nie oceniaj innych ludzi swoją miara :o Poza tym nie mam ochoty rozmawiać z kimś kto podszywa się pod sto innych nicków i ma ortografię na poziomie kogoś, kto nie zdał egzaminu szóstoklasisty :o Pozostaje mi tylko współczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha hehe
spójrz na swoje inne wypowiedzi :D i na tę swoją ortografię :D może ty najpierw się naucz a później pouczaj innych :D śmieszna jesteś Moniu Goniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×