Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kate702

tylko starszy facet może dać kobiecie.....

Polecane posty

a powiedz czy ty,fisiowna nie byłabyś wredna gdyby ci naprawdę zależało? Ja zrobiłabym wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko ma świętą rację ,nawet po sobie widzę ,że jestem stara,ale jara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ale skoro to on z nia zerwał, dał jej jasno do zrozumienia ze nic juz miedzy nimi nie bedzie to przepraszam bardzo...ja??jesli facet by mnie zostawił i poznałby inna dałabym sobie spokój...poza tym jesli jej naprawde zalezy to raczej powinna uderzac do niego a nie atakowac mnie bzdurami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różnie to bywa z babami.nie SĄ przewidywalne.a mój też czuły i wiele mnie nauczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam ciebie ani jego i nie wiem co radzić,ale może to twój facet za mało stanowczo pożegnał się ze swoją byłą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze widzisz ona sie z nim nie kontaktuje tylko ze mna...i to nie bezposrednio tylko tak ze musze sie domyslac kto to...nie wiem moze dazy do tego ze ja go zostawie a ona wtedy wspanialomyslnie sie nim zajmie...ja bede ta najgorsza a ona aniolem co sie zajął cierpiącym...niedoczekanie jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wie ja mu o tym wszystkim powiedzialam...jak o to zapytal wyparla sie ale od tego czasu unika go i nie odbiera telefonów od niego...mowie mu o takich akcjach...ale tak na dobra sprawe wiem ze nie wiele moze poradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on sam z czasem pomyśli ,że ma doczynienia z wariatką ale może powinien jej zwrócić uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz zwrocił to sie wyparła, teraz go unika...mysle ze predzej czy pozniej sama odpusci...jak zobaczy ze te jej zabiegi nie przynosza oczekiwanego efektu...tylko ciezko byc twardą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,że ci cięzko ale musisz wytrwać skoro jest ci z nim dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę ci tego z całego serca,w razie czego zawsze możemy pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wściekła macica
mój jest ode mnie starszy dokladnie o 17 dni :p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie jak myślicie,jakie korzyści płyną z bycia z młodszym facetem od siebie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×