Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość personalshopper

personal shopper

Polecane posty

Gość personalshopper

Czy poszłybyście na zakupy z kimś kto pomógłby Wam dobrać ciuchy i określić własny styl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ogólnie nie zawsze taka osoba wie w czym nam jest najlepiej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
jak za darmo, to bardzo chętnie :D a tak serio, to nie wiem czy bym się dobrze czuła w tym, co mi ktoś obcy wybierze. może i bym wyglądała fajnie, ale przecież nie tylko o to chodzi. heh, ale sama chciałabym tak zarabiać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nie musisz_
ja bym chciala. niekoniecznie musisz to kupowac co on ci zaproponuje, ale fajnie isc z kims na zakupy. nie cierpie kiedy jestem w przymiezalni i sie okazuje, ze fajne ale za male, za duze, jednak nie ten kolor. ty sie przebierasz a on/ona donosi - fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość personalshopper
moja koleżanka i ja jesteśmy personal shopperkami i pracujemy w Poznaiu :) wszystich chętnych proszę o kontakt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
_nie musisz_ echh od tego mam koleżanki i mamę. które najlepiej wiedzą w czym będę chodziła a w czym nie. dużo razy pod czyimś wpływem kupiłam coś, co mi ktoś doradzał i w czym wyglądałam nawet fajnie. ale potem leżało to w szafie, bo tak naprawdę nie czułam się w tym dobrze. personalshopper: możesz powiedzieć jak wygląda Twoja praca, jak wyglądają takie zakupy, ile bierzesz od potencjalnej klientki i w ogóle czy już kiedyś to robiłaś :) mieszkam blisko Poznania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trajkokaa
ja mam swojego osobistego personalshoppera, męża ;) nie musze za to płaci kasy dodatowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość personalshopper
bambinek: prosimy o kontakt na maila, odpowiemy ta wszystkie pytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
personalshopper a czemu nie tu? :P powiedz na czym to polega i ile bierzesz :) zyskasz może klientki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość personalshopper
polega to na tym ze idziemy z Toba na zakupy, doradzamy Ci w czym wygladasz najlepiej, biorac pod uwage Twoje preferencje i przeznaczenie stroju. do niczego nie zmuszamy, wybieramy ubrania, Ty tylko przymierzasz i mowisz w czym czujesz sie dobrze. O pieniadzach rozmawiamy z zainteresowanymi, konkretnymi osobami. stawka jest stala, niezaleznie ile czasu spedzimy na zakupach ani ile rzeczy zakupisz. pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chcetnie ale niestey nie jestem z poznania. buuu. pamietacie taki program na clubie byl. zawsze sie zastanawialm jakie bledy robie ubierajac sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do personalshopper
a jakie macie wyksztalcenie lub dlaczego jestescie lepsze niz mama, maz itd.? czy chodzi poprostu o wasze "towarzystwo" przy naszych zakupach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh no szkoda, że nie jestem z Poznania :o czasami by mi się przydało towarzystwo ale w zabranianiu mi kupna zbędnych rzeczy, no. butów na których punkcie mam obsesję :D Och przydałoby się... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość personalshopper
Nie idziemy z klientakami na zakupy w celach towrzyskich, tylko zeby wybrac dla nich ubrania. Podczas zaków skupiamy się na tym żeby efekt był jaknajleszy a cel zakupów osiągnięty:) za to bierzemy pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok a jakbym chciała właśnie byście mnie powstrzymywały przed niepotrzebnymi zakupami? :P Tylko konkretne, potrzebne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do personalshopper
rozumiem, tylko pytam sie jakie macie kwalifikacje. dlaczego mozemy wam zaufac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość personalshopper
Do tej pory pomagalysmy kolezanka i znajomym, to wlasnie dzieki ich zadowoleniu postanowilysmy sprobowac czegos wiecej w tym temacie. Nie mamy ukonczonych kursow mody czy wizazu, po prostu wiemy kto w czym dobrze wyglada, co wiecej kierujemy to do wszystkich, ktorzy nie maja pomyslu na swoj styl i nie sa pewni w czym sie dobrze czuja, nikogo na sile nie chcemy ubierac i wciskac go w supermodne ciuchy nie pasujace do niego. nie kierujemy sie rowniez wlasnym stylem w doborze ubran dla innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shoppingowo
Odświeżam wątek, bo byłam ciekawa, czy któraś z was ma takie doświadczenia. Ja wróciłam właśnie z takiego wyjazdu. Byłam w Rzymie z personal shopperką. Zabawa cudowna, bo wszystkie sklepy dla mnie nowe, język nieznany (personal shopperka jest italianistką), a stylistka przesympatyczna i z klasą. Do tego wróciłam z furą nowych rzeczy :) Dziewczyny, mimo waszych wątpliwości polecam coś takiego - wierzcie mi w Rzymie było super, ale myślę, że nawet w Poznaniu się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda33m
Moim skromnym zdaniem Anna Rabstein jest bardzo dobrą stylistką - do tego to bardzo miła kobieta. Co jak co, ale już po tym jak wykonała usługę, mimo wszystko dalej chciała ze mną rozmawiać, doradzała mi. To jest bardzo rzadkie, bo jednak dla większości kasa jest najważniejsza. Na http://doradcawizerunkowy.pl wszystko znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suno
Temat dość dynamicznie się rozwija w Polsce, ale nie ma się co dziwić kiedy 60% kobiet deklaruje, że mają w szafie takie rzeczy, które kupiły same, a nie załozyły ich nigdy bo im się nie podobają. Proponuje tutaj zainteresować się tematem - http://luxtrip.com.pl/pl/oferta/szkola-stylu.html najważniejsze jest to, że koszt wynajęcia osobistego stylisty czy stylistki (personal shopper) jest symboliczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×