Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JA JESTEM A TY

zbiórka-odlicz trzeba sprawdzić ile osobników jeszcze nie śpi

Polecane posty

Gość JA JESTEM A TY

kolejno odlicz 1!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA JESTEM A TY
i co wszyscy spia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy_świata
Ja się melduję :) 2!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jestem
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jestem i czekam na jakis ciekawy temat w ktorym mogłbym wykazac sie swoim nieprzeciętnym intelektem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smaczna
5!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA JESTEM A TY
tylko 5 hmmi co z tym zrobić:D na patelnie i z cebulka pychota] inteligentny temat mówisz pogadajmy o analu nikt sie nie chce przyznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA JESTEM A TY
no powiedzcie kto sie odczasu do czasu tak pieści:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA JESTEM A TY
tchórze i prawiczki z was:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zabieram sie z moja lasencją za anala od chyba roku i jakos ciągle nam nie wychodzi :( poza tym boje sie ze wyciągne klocka.... bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA JESTEM A TY
nie wyciągniesz:D początek jest zawsze taki ,przy włożeniu najbardziej będzie ja bolało ale jak juz będzie w środku twój interes to przestanie pamiętaj baw sie równocześnie perelka aby ona skupiła sie na przyjemności nie na bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czym mozna gadac o tej porze na takim forum? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA JESTEM A TY
no tak eureka bzykaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA JESTEM A TY
tia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi zawsze chłopak bardzo powolutku wkłada, czasem nawet przez kilkanaście minut, żeby oswoić dziurke z \"ciałem obcym\", a potem jak już nie czuc bólu to zaczyna sie ostra jazda :P a klocków nie wyciągniesz, nie bój się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sobie jednak anala narazie odpuszcze... :) lubicie sie bawic ze swoimi damami na hiszpana??? jaki duze cycki maja Wasze panie? nie to ze sie chwale ale moja ma D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA JESTEM A TY
ja mam D-a bo zapomniałam tak z grubej rury zaczęłam:D hmm a więc oficjalnie:D jestem kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zdarza Was sie sasha ze prysnie Ci na twarz??? kurde ja nie chce sie spuszczac mojej ukochanej na twarz i zawsze sie filmuje gdy cos poleci... niby sie smieje i w ogole ale jakos tak mi jest niezręcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiście, że tak. Co w tym dziwnego. Mnie to nie przeszkadza, a właściwie to przyznam że bardzo to lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA JESTEM A TY
a ja nie lubię -ma do dyspozycji cale ciało ale nie buzie-co nie znaczy ze mu laski hmm nie robie i nie p.. bo tak ale to inna sprawa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a \"po\" idziesz sie zaraz umyc czy po prostu wycierasz i odkładasz na pozniej??? jeszcze jedno pytanko: jak sie odnosisz do płynu ejakulacyjnego (chyba tak sie on nazywa) w trakcie strzelania francuza?? bo moja lady jak go zobaczy to mam wrazenie ze troche maleje jej chęc na loda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyne co nie jest dla mnie przyjemne w tym to sytuacja gdy np. poleci mi do oka, bo wtedy nieprzyjemnie swędzi i podrażnia, a tak to spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopak bierze ręcznik papierowy i wyciera mi buzie, nie lecę od razu do łazienki, nie nie. A co do \"płynu\" to zachęca mnie to do dalszych działań. To mniej więcej tak jak śluz podczas minetki. Przedcież to zazwyczaj podnieca chłopaków a nie odpycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zdarza sie Wam taka sytuacja ze strzelasz orala wiedzac ze przed chwila sikał? nie brzydzi Ci sie? ja jak mam strzelic minetke a wiem ze przed chwila ukochana była w WC to jakos mnie skręca.... wiadomo przeciez ze nie za kazdym razem sie podmywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA JESTEM A TY
:D zdarzyło mi sie-przyznaje sie ale za kazdym razem mu mówie że jak siusia ma umyć interes:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z chłopakiem 5 lat i prawie nie ma rzeczy która mnie u niego obrzydza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×