Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MoniMałgoni

Po jakim czasie od poznania zaręczyliście się?

Polecane posty

Ile czasu można czekać.... Jasne, to sprawa indywidualna, ale jestem ciekawa - ile czasu się znaliście, chodziliście razem, a nawet mieszkaliście - zanim facet stwierdził, że czas się oświadczyć? Może wspólnie wyliczymy jakąś średnią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 lata i 3 mce
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 999 WIOSENEK
3 m-ce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooooo
4 m-ce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooooo
zaszłam w ciąze po miesiącu od poznania wiec nie mozemy czekać:D zresztą mam 17 lat i jestem dumna ze bede młoda mamą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *** *** ****
6 miesięcy...ślub rok poźniej...3 lata poźniej rozwód teraz jestem zdania że im dłużej tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciąża to bardzo dobry argument, aby szybko się zaręczyć. A jakie są inne argumenty? Chyba nie ma żadnych. Mi nic do głowy nie przychodzi. Jestem z chłopakiem ponad dwa lata i czekam, czekam, czekam.... Nudne to czekanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooooo
zajdź w ciążę, ja tam zrobiłam, od razu się oświadczył a teraz czekamy na dzidzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu to zrobiłas
to teraz jeszcze sie ludzie zaręczają? Chyba na pokaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaNiebieska
Po roku zdecydowaliśmy się, zaręczyliśmy się po 2-latach bez 4 miesięcy. Pobraliśmy po pełnych dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooooo
podszywacze hehehok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez sensu zachodzić w ciążę tylko po to by się pobrać. To żadna podwalina dla związku. Antykoncepcja. Mnie nawet nie chodzi o to, że mi się spieszy, ale ze starymi mam problem, bo tak średno widzą moja przeprowadzkę do chłopaka. Ale zgodzą się jeśli się zaręczymy i wyznaczymy termin ślubu. Patowa sytuacja..... Ok, ok - mogę się postawić i wyprowadzić bez gadania, ale po co konfliktować się z rodzicami... Czasem zazdroszczę osobom, które np. ze względu na studia zamieszkały w innym mieście niż rodzina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paella
wow:) szanuje, aczkolwiek nie rozumiem :) w życiu nie wyszłabym za mąz spotykajac się z facetem tak krotko... Ja jestem z chłopakiem 3 lata, zaręczyny moim zdaniem są nieistotne:) ale ok:) slub na moje oko za ok 3 latka:) czyli w wieku ok.27 lat :) i moim zdaniem - OPTYMALNIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaNiebieska
Oświadczyny bynajmniej nie były romantyczne, ani forma miła, aczkolwiek zupełnie niespodziewane. Teraz bym się zastanowiła. Przyspieszyliśmy ślub, bo mieliśmy dosyć dojeżdżania do siebie i odprowadzania się na ostatni autobus dzienny, albo pierwszy nocny. Jesteśmy razem 12 lat w tym po ślubie 10. Kochamy się, mimo, że czasem moglibyśmy się nawzajem zabić. Mamy dwoje dzieci - trzymają nas razem, bo jak je podzielić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreatywny narzeczony
byłem kiedyś z taką jedną 5 lat prawie, za długo o 4 i pół roku, ona tez tak czekała :D ale ślubu się niedoczekała, biedactwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreatywny narzeczony
do paeelli za trzy lata to może już nie bedziecie sobą zainteresowani aż tak optymalnie ty planistko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paella
wiesz...kwestia mężczyzny :) jedne się nie doczekają, bo są z *** inne się doczekają, bo dobrze wybierały ;) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 999 WIOSENEK
3-m-ce oświadczyny rok póżniej ślub 2,5 roku póżniej dziecko i tak nam razem fajnie już kuuuuuupę lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 999 WIOSENEK
3-m-ce oświadczyny rok póżniej ślub 2,5 roku póżniej dziecko i tak nam razem fajnie już kuuuuuupę lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paella
.........a jeszcze inne wyjdą za takich jak Ty SPONTANICZNY człowieczku i po kilku miesiącach otworzą im sie oczy :) generalnie sam sobie przeczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreatywny narzeczony
generalnie mam w dupie narzeczeństwo i śluby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paella
do "kreatywnego" narzeczonego :) noooo to jesli za 3 lata nie bedziemy juz soba zainteresowani to luz. Przynajmniej droga wolna, a nie papiery w szufladach i dzieci w wozeczkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy ze sobą 6 lat, nie planujemy zaręczyn, ani ślubu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paella
to generalnie wypier*** z topiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my jestesmy razem juz 3 lata
mysle ze oswiadczyny nastapia w tym roku. Nie chcialabym wczesniej. W sumie nadal sie waham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz beznadziejna stopke
ty wyzej-co to w ogole za bzdura?:O szok doslownie czego to ludzie nie wypisuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaNiebieska
Generalnie całe szczęście, bo nie nadajesz sie na partnera na całe życie - myślisz tylko o sobie, zwodzisz i mamisz, więc nie można na tobie polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaNiebieska
To do Kreatywny(?) narzeczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooooo Anusi
masz piękną stopkę :) bardzo ładny cytat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×