Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stookrootka

Co kupić na urodziny chłopakowi?

Polecane posty

Gość stookrootka

co Mu kupić? ma 28 lat hmm nie wiem :) pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszka_
moze jakies majtusie ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stookrootka
majtusie juz ma, perfumiki i kosmetyki tez ma..lubi gadzety moze macie jakis pomysl fajny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zrób jakąś kolecje i do tego jakiś prezencik w postaci śmiesznych majteczek tj. wczesniej podano. ewentualnie jakiś kubek i na tym Wasze zdjęcie, jakiś kosmetyk... kurde z facetami zawsze sa problemy co im kupić :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stookrootka
tak nigdy nie wiem co kupic... majtusie, kosmetyk, kubek, ramka ze zdjeciem (NAS), cos do kompa-gra, szalik, ... mam ochote kupic cos romantycznego hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Stokroootko :) a moze oprocz jakies romantycznego prezenciku, zrób jakąs super romantyczną kolację :) upiecz torcik i jakoś tak ozdób pojój w świece itp. Ja bym na Twoim miejscu własnie coś takiego zrobiła a dodatkowo możesz kupić jakiś olejek do masażu i zrobić swemu Mężczyznie masaż po ciękim dniu. Gwarantuje, że to bedzie najlepszy prezent :) także ja polecam Ci pięknie ozdobiony pokój w świece i romantyczna muzyke, kolacje i masaż. a prezent napewno sam się nawinie w ostatniej chwili jak to często bywa w praktyce :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysł w pytę
Bokserki, sześciopak i baterie do pilota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romantycznego hmmmm ja proponuje swieczki na stol jedzonko ale nie zaduzo:):) koniecznie wino i winogrona rozmtyczna muzke i jakis slodki prezencik. ja kupilam mojemu kochanie kredki zeby pokolorowal wszystko co jest jeszcze czarno biale w jego zyciu:P:P nie boj sie wydaje mi sie ze bardziej zapamietywane sa prezenty od serca z pomyslem niz drogie gadzety. a kiedys bylemu dalam na imieniny 7 daysa z slowa,mi schrup mnie teraz jest moim kolego i do teraz jak kupuje 7 daysa usmiechamy sie oboje:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stookrootka
dzieki :D:D:D a z kredkami fajny pomysl .... wymyslilam ze kupie mu pidzamke, wieczorem do sypialni przyniose wino i bedziemy siwetowac..pozniej zrobie masazyk taki z owocami i bedzie git :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadikaaaaa
mialam ten sam problem ale wymysliłam że całe miaszkanie ustroje świeczkami zostawie tylko ścieżke do łazienki a w łazience kąpiel z pianą szampan, truskawki i ja w szpilkach, stringach, szpilkach i z wielką czerwona kukardą na piersiach i z aktem własności zwiniętym w rulon i przewiązanym wstążka taki wymysliłam prezent na urodzinki dla mojego faceta bo wszystko już było więc dostanie akt własności mojego serduszka :) i mam nadzieje że spodoba sie jemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to taki prezent to on i tak
dostaje co noc ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfjyyk
kupilam pasek pod choinke mojemu lee dokladnie za 79 jakies 5 lat temu i byl ze skory i caly sie rozpierdolil porwal i przerwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silvy
No tak... chyba każda dziewczyna ma ten sam problem :) Możliwości jest kilka: śmieszny krawat, kosmetyki (zawsze się przydadzą, a i wybierać jest w czym), wasze powiększone zdjęcie oprawione w antyramkę (pasuje do każdego wnętrza), płyta z jego ulubioną muzyką, plakat z tym, co on lubi (np. z samochodem) :) PoZdRaWiAm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebireskooookaa22
ja chce swojemu kupic plyty z "ojcem chrzestnym" 4cz.:P książkę z twoją dedykacją kiedyś kupiłam mu ręcznik z wychaftowanym jego zdakiem zodiaku;) no nie wiem, jesli ma starą kalwiature i myszke, to mzoe cos noweszego fajniejszego;) albo jakas pamiec czy coś? sie nei znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudra
Zamiast mu kupować majtusie, kup sobie jakieś zmysłowe, proponuje żywy prezent ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio mojemu kupilam alkomat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysiuniaa
Ja niewiem co kupic zawsze mam z tym duzy klopot ale moj chlopak tez ma urodziny i niewiemco mu kupic .Prosze pomuszcie i mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysiuniaa
Czekam na odpowiedzi na gg nr. 11821643

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysiuniaa
Niestety nie odpowiem Ci na to pytanie wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobić kolację, coś lekkiego ;) otwórz mu drzwi przewiązana kokardką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysiuniaa
No to papa wszystkim.Czekam na gg jutro (czyli 15.03.2009) od godziny: 14:00.Przypominam nr. 11821643

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysiuniaa
Cześć wszystkim! Nadal nie mam pomysłu na prezent. On lubi prezenty rzeczowe a nie jakies niespodziewanki czy jakos tak. Prosze POMOCY!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wam powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wam powiem
ja już kilka prezentów zrobiłam swojemu Skarbeczkowi, może się przydam:) koszule w ładną kratę, albo paseczki fajnie pasują do jeansów, sweterek, bluza, zegarek, portfel,bokserki- można kupic naprawdę sexi:) rękawiczki, a jeżeli chodzi o coś co możesz zrobić sama to ja na nasze pół roku bycia razem (ale to było dawno...) kupiłam antyramę i przykleiłam na niej nasze zdjęcia, które zrobiliśmy do tego czasu.Były to zdjęcia z różnych sytuacji, zarówno z wycieczek jaki z domu, z walentynek, zdjęcia romantyczne oraz te na których mamy śmieszne miny.Wyszło naprawdę fajnie, antyrama wisi na ścianie u mojego chłopaka i zawsze możemy dzięki niej powspominać...:) ostatnio powiększyłam u fotografa nasze zdjęcie z ubiegłorocznych wakacji i jest ono czarno - białe i również wsadziłam w antyramę, wygląda słodko.Oprócz tego kilka razy kupiłam sobie sexy bieliznę....fajną sprawą jest też romantyczna kolacja, nie musi być w restauracji, może być na łące....tak romantycznie...to na razie tyle ode mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancur
A może mały wyjazd? Można uciec gdzieś na kilka dni. nie koniecznie w dniu urodzin, bo różne obowiązki blokują swobodne szaleństwo, ale zaplanowanie wyjazdu choćby na wakacje nadal byłoby prezentam urodzinowym, tyle że przeniesionym. Ze swojej strony polecam wycieczkę do Krakowa. To miasto o niesamowitym uroku, zwłaszcza teraz, gdy nadchodzi już wiosna, wyjątkowo mocno i skuteczie czaruje:) Jest też taki przytulny hostel, który wart jest wspomnienia - Aston. Ma bardzo dobrą lokalizację, 5 min spacerku do Starego Rynku, więc nic nie stałoby na przeszkodzie długim wieczornym spacerkom po Plantach czy Wałach wiślanych... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×