Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

get lost

Dieta dająca kopa.

Polecane posty

Macie jakies sposoby na to by miec energie...? Ja odkryłam cos co jak mi sie wydaje nie tylko daje energie, ale tez uspokaja! To banany. Pod każda postacia. Grunt by regularnie. Po tygodniu picia koktajli bananowych poczułam fajnego powera, i na dodatek jakas taka jestem bardziej spokojna i wyluzowana... Banany chyba poprawiaja samopoczucie, witamina B, potas i te sprawy.. Znacie jeszcze cos co poprawia konducję w stosunkowo krótkim czasie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale konkretnie, zwłaszcza chodzi mi o cos co zadziałało na was czyli przyklady z zycia wziete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez mi tego luja
banany daja power bo sazbiorowiskiem duzej ilosci pozywnych weglowodanow owoece wodne tj cytrusy jablka takiej mocy nie maja natomiast maja ja paczki tylko trzeba ta energie szybko zuzyc bo pozniej cukier zamula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiscie nie stosowałam, ale od wielu znajomych słyszałam, że owsianka na mleku na śniadanie to dobra sprawa. Jeśli je się przez dłuższy okres uczucie jest oczyszczenia organizmu i co pewnie za tym idzie wiecej energii ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez mi tego luja
zupelna bzdura cieple mleko wzmaga sennosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nesquik
na mnie dziala jedzenie w ogole. takie wiesz, smaczne. wystarczy ze sie najem tak az prawie do nieprzytomnosci i wszystkie smutki znikaja. najlepeij jednak na mnie dziala wizyta w pizzahut - wtedy biore pizze miesna albo ta nowa - prosciutto i gratis bar salatkowy no i dolewka. no i dzialaja na mnie lody, szczegolnie miks bananowych i czekoladowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez mi tego luja
oczyszczac moze oczyszcza ale energii po niej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znowu prowokacja wyzej
Ponoc banany to odpowiednik prozacu, cos w tym jest Sama jem, codziennie 1-2 sztuki i czuje sie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez mi tego luja
porzadnego kopa dja ryby tylko pozniej chce sie pic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×