Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hej dziewuski

kto chce żelik nivea antycellulit Za DARMO?

Polecane posty

Gość hej dziewuszki
no dalej dzierwczynki wysylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewuszki
lusia poszlo sprawdz poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewuszki
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez poprosze
margo-30-75@tlen.pl.Pozdraawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CELLULIT 15:55 dzanetta mam problem z cellulitem juz od kilku lat. probowalam roznych specyfikow a ost wpadl mi w rece zel good bye cellulite z nivea, kupilam go za granica. a teraz jest juz dostepny w Polsce. fajna konsystencja, dobrze sie wchlania. po zuzyciu jednego opakowania widac efekt. skora jest jedrniejsza gladsza a i ten cellulit jakby znikal. teraz czekam na nagrode, poniewaz wygralam ten wlasnie zel w Klubie Nivea. Jestem ambasadorka Klubu Nivea i w ramach uczestnictwa wysyslam zaproszenia dla zainteresowanych osob, ktore rozniez chca zostac czlonkiniami klubu. za odebranie zaproszenia i wyslanie go do swoich kolezanek otrzymuje sie zel Good bye Cellulite. Bardzo sie ciesze ze juz wygralam. moje koleznaki rowniez. Jesli ktoras z Was jest zainteresowana \"walka z naszym wspolnym wrogiem\" cellulitem to zapraszam, wpisujcie emaile , wyśle wam zaproszenie 15:57 bubububu magdalenagrzadziel@wp .pl POPROSZĘ 15:58 mika00 nika211@o2.pl 15:59 dzanetta już wysłane 17:48 dott malutki (dotta84@gazeta.pl) Kochan Dzanetto Pewnie domyslasz sie dlaczego do Ciebie pisze. co?? jesli chcesz wygrac ten zel to bądź bardziej ambitna i wymyśl coś sama a nie kopiuj moich wypowiedzi z tego forum bo to zwykły plagiat. Jedno, czego nie znosze, to oszustwo, a to jest własnie to co zrobiłaś. Żal mi Cię, że nie potrafisz być oryginalna tylko idziesz na łatwiznę. Jesli ktoś chciałby otrzymać zaproszenie do Klubu Nivea od osoby, która faktycznie przetestowała ten żel, niech pisze do mnie. Warto go zdobyć, gdyż efekty sa widoczne. Piszcie na mail dotta84@gazeta.pl 18:04 przenoszę Żegnamy Cellulit- darmowy żel- zapraszam 17:56 dott malutki (dotta84@gazeta.pl) Mam problem z cellulitem już od kilku lat. próbowałam różnych specyfików a ostatnio wpadł mi w ręce żel good bye cellulite z nivea, kupiłam go za/granicą. a teraz jest już dostępny w Polsce. fajna konsystencja, dobrze sie wchłania. po zużyciu jednego opakowania widać efekt. skóra jest jędrniejsza, gładsza a i ten cellulit jakby znikał. teraz czekam na nagrodę, ponieważ wygrałam ten wlaśnie żel w Klubie Nivea. Jestem ambasadorką Klubu Nivea i w ramach uczestnictwa wysyłam zaproszenia dla zainteresowanych osób, które również chcą zostać czlonkiniami klubu. za odebranie zaproszenia i wysłanie go do swoich koleżanek otrzymuje się żel Good bye Cellulite. Bardzo się cieszę, że już wygralam. moje koleżanaki również. Jesli któraś z Was jest zainteresowana \"walką z naszym wspólnym wrogiem\" cellulitem to zapraszam. Piszcie na mój email: dotta84@gazeta.pl odpowiem na każdą wiadomość. ps. uważajcie na oszustki, które kopiują moja wypowiedź jako wlasną i podszywają się pode mnie. np dzanetta. Każdy może zdobyć żel, ważne żeby uczciwie dotta84@gazeta.pl 18:01 majkala oki ja chce, wyslalam wiadomosc na mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też poproszę
hogapoga@yahoo.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfggg
ganara@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhidhig
ja tez poprosze!!! aniaj1986@gmail.com i z gopry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkapuletka
ja tez poprosze, prosze! orlie@poczta.fm dzieki z gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JulkaJulka
Ja tez chce!! yuri_cian@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkapuletka
a jesli sie juz zarejestrowalam, to jak mam zaprosic te 10 osob??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszłoooooooo
kto jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petrycccja
Zle to widze u mnie sie zarejestrowala tylko 1... ; ((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipkowa
kto jeszcze ma chęć na zaproszenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimizrna
mikas3@vp.pl ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wysyłam
bardzo prosze, poszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipkowa
nimizrna sprawdź pocztę już poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipkowa
ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej moja mama zdobyla zel, takze obie jestesmy zadowolone mamy go otrzymac w ciagu 14 dni, czyli ja dostane ok 1 marca, moja mama jakos na dzien kobiet. ciesze sie, bo ten zel jest na prawde dobry, a zaoszczedzone 40zl to zawsze cos. jakby co to piszcie po zaproszenia. podaje maile mrufciaz1@wp.pl dotta84@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce tego
xena-85@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipkowa
chce tego poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wysyłam
poszło, odbierz maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce tego
i jeszcze pytanie:) jakiej pojemnosci jest ten zel co sie go niby dostaje?? moze to jakas probka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×