Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gwel

postny obiad - pomysły

Polecane posty

Gość postny obiad
kasza gryczana z zsiadłym mlekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaatee8888
Pangi ani tołpygi absolutnie nie powinno się podawać dzieciom,dorosłym też nie polecam. Radzę poczytać o tych rybach zanim weźmiecie je do ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię poza rybą smażoną: wszyelkie naleśniki z serem dżemem pierogi kotlety mielone z jajek na twardo boczniaki lub duże pieczarki w panierce do ziemniaków z surówką zapiekanki z pieczarkami ryż z warzywami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dziś kluski na parze :) Pyszna jest ryba w cieście francuskim. A jeżeli chodzi o "syfiate" ryby, to raczej chodzi o tilapię niz tołpygę jak napisał ktos wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda gospocha
kluski śląskie z sosem pieczarkowym,kasze z warzywami lub sosem grzybowym,pieczarkowym,makaron z serem,warzywa faszerowane ryżem,łazanki kapuścino-warzywne,zupy bezmięsne,pierogi ruskie ,z kapustą i grzybami,z kapustą i ziemniakami.Ryba w cieście,ryba w płatkach kukurydzianych,ryba z warzywami pieczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaatee8888
Tak, niechciącio rozprzestrzeniłam błędną informację i pomyliłam tołpygę z tilapią. Brawo za czujność:) U mnie dziś postne sadzone z ziemniakami z wody i fasolka szparagowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzesz
tak calkiem bez bialka na obiad? potem nie bedziesz glodna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CarolinUcha
jeśli rybka dla dzieci to polecam solę. Co prawda jest droższa niż popularna panga, ale jeśli kupimy w dobrym miejscu to smakiem nieporównywalna do tej pierwszej. Dodatkowo warto w piekarniku upiec ziemniaczki. Jest wiele przepisów w internecie:D Dodatkowo można przyrządzić warzywa "po grecku". 2-3 marchewki i jedną pietruszkę(korzeń) zetrzeć na tarce o grubych oczkach(opcjonalnie można dodać 1/2 średniej wielkości selera). 2 cebulki pokroić w piórka. Wszystko gotować na wolnym ogniu podlewając przegotowaną wodą do czasu aż warzywa będą miękkie. SMACZNEGO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W biedronce ryba-Ł czerniak.Dzieci post nie obowązuje do 14lat. Łazanki z kapustą,perogi z kapustą i grzybami,sałatka jarzynowa,i inne............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgnnc
makaron z sosem śmietanowym z brokułami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×