Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mauritius

Dla Poszukujących pracy....

Polecane posty

Gość mauritius

Kącik wzajemnego wsparcia. Kto się dołączy ? Będziemy się wspierać i mobilizować wzajemnie. :) Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4nn4
pol roku temu chetnie bym sie dolaczyla ale znalazlam prace wiec bezrobotna nie jestem. Nie mniej popieram takie kaciki bo jak nie pracowalam to ciagle bylam zdolowana i nie mialam na nic motywacji. Bo oczywiscie wszystkie kolezanki pracowaly ech... ale na szczescie sie skonczylo, znalazlam jakims cudem prace i jestem w niej dosc szczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mauritius
hej :) Napisz coś więcej o sobie, jakie masz wykształcenie, gdzie znalazłaś pracę, w jakiej branży?? jeśli masz ochotę oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wyższe, licencjat z fizyki... od października szukam intensywnie pracy... nie jest to łatwe bo uzupełniam luki w wykształceniu( robie studia podyplomowe :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna M
dolacze do was-mam wyzsze pedagogiczne wyksztalcenie ale nigdy nie pracowalam w zawodzie teraz nie mam wogole pracy i zastanawiam sie po co bylo studiowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4nn4
Z wyksztalcenia jestem technikiem plastykiem, skonczylam tez dwie policealki i kilka kursow. Do mojej wymarzonej pracy w agencji reklamowej dostalam sie nie ze wzgledu na doswiadczenie w pracy [czyli staz i jakas tam praca na produkcji] ale informacji w CV ze bylam na 2 tygodniowej praktyce w agencji reklamowej [na ktorej niewiele robilam bo takie sa praktyki] no i tez dlatego ze zrobilam z siebie na rozmowie kretyna a wlasnie takich szalonych kretynow szukali. Mialam zwykle szczescie bo naprawde nie jestem nikim wyjatkowym ale akurat trafilam na ludzi ktorzy sa mojego pokroju i pasowalam do nich. Ta prace znalazlam dzieki lokalnej stronie - jaki widac czasami na lokalnych stronkach pojawiaja sie ciekawe oferty pracy. Tylko trzeba przegladac, wysylac CV i wierzyc ze za ktoryms razem sie trafi na swoje miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna M
ja tez wierze ze prace sie da znalezc - teraz jestem na zasilku bo sama chcialam -jak obliczylam ile musze wydac na dojazdy do pracy i opiekunke do 4letniego dziecka to doszlam do wniosku ze lepiej bedzie posiedziec na zasilku skoro panstwo daje i mi sie nalezy-uwazam ze z praca jest inny problem -zarobki sa nieadekwatne do wydatkow-bo czy ponizej 1000 zl to wystarczy jak sie ma rodzine? to po co bylo studiowac lepiej pojechac zagranice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyy
mam wyzsze wykształcenie - resocjalizacja, 7-miec=sięczny staż w areszcie sledczym, raczej nie mam co marzyc o pracy w zawodzie. muszę się przekwalifikować, tylko że na to potrzebna jest kasa, której nie mam. ostatnio byłam na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko doradcy klienta w banku i czekam na odpowiedź. mam nadzieję, że mmi się w końcu uda, bo już mnie szlag tarfia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agivp
hej, ja sie chetnie dołacze. szukam pracy - a raczej chce zmienic prace. obecnie jestem zatrudniona, ale caly czas szukam innej pracy- bo w tej jest okropnie. Spotkalam sie z mobbingiem! w dokladnym tego slowa znaczeniu! Jestem młoda, radosną, mila i usmiechnieta dziewczyna. zawsze pomocna, a odkad pracuje w tym sklepie to odechciewa mi sie wszystkiego, chodze do pracy jak na skazanie! dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4nn4
zanim znalazlam swoja wymarzona prace pracowalam na produkcji i krew mnie zalewala jak szlam do tej pracy :/ :/ malo ze praca taka sobie to jeszcze totalnie beznadziejne towarzystwo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 4nn4
A to ciekawe - oni dokładnie to samo mówili o Tobie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4nn4
coz... widocznie nie bylam przeznaczona do takiej pracy,,, bo w innej idealnie sie do towarzystwa umialam dostosowac [a towarzystwo umialo sie dostosowac do mnie] W kazdym razie moze dlatego ze teraz pracuje prawie z samymi facetami [moj przedzial wiekowy] a wczesniej to byly same beznadziejnie nudne baby w przedziale wiekowym od 23 do 55 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×