Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bibelotka

Co myslicie o mundurkach dla nauczycieli?

Polecane posty

No wlasnie jak beda mieli takie mundurki to potem beda sie ubiegac jesczze o rente mundurowa i im to na dobre wyjdzie:P A naprawde od wrzesnia mamy chodzic juz w nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka w baletkach
ano bedą :)) gdyż twierdza jak mozna chodzić w takim mundurku przez cały tydzień ?? a co ma powiedzieć młodzież ?? ona będzie zmuszona w nich chodzić chyba , ze bedzie kogoś stać na zakup dwóch kompletów :)) Tak na marginesie :)) niektóre nauczycielki swoim wizerunkiem nie daja świetlanewgo przykładu mlodzieży za to same od niej wymagają skromności. I co wy na to?? Nauczycielka z golym pepkiem i dekoltem do pasa ??prowokuje czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia_samoooosia
jestem ZA i dla nauczycieli i dla uczniow ... dyscyplina dzisiejszej mlodziezy jest potrzebna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam
nauczycielkę z kolczykiem w jęzorze,ubraną jak punk rockowiec brakowało jej tylko DREDóW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sa mlode nauczycielki i ubieraja sie modnie ale nie maja golych pepkow:P Ja chodze do prywatnej szkoly ale jakos narazie o mundorkach nie bylo mowy..nie chce lazic caly tydzien w jednnej szmacie ...;/chore to dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez dla mnie jest to co
najmniej dziwne:O ale moja matka ktora jest nauczycielka stwierdzila ze bylaby nawet zadowolona z munduru:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnowłosa Karolina
mundurki beda tylko w szkolach podstawowych i gimnazjach. szkoly ponadgim nie musza bo to juz w wiekszosci pelnoletnie osoby :P a z reszta nauka u nas w Polsce jest obowiazkowa tylko do gimnazjum wiec licea,technika itp mundurki omina. Co do nauczycieli nie sadze zeby nosili te mundurki a co do noszenia tego samego caly tydzien to mam paru takich nauczycieli ktorzy nosza caly tydzien jeden sweter :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×