Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paula18l

KOLCZYKI ROBIONE SAMODZIELNIE

Polecane posty

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Chciałam zareklamować się na naszym kochanym forum. Otóż teraz mam dużo wolnego czasu, a że zawsze byłam zdolna i pracowita chciałam przedstawić ułamek mojej pracy. Moją pasją są różnego robótki a konkretnie haftowanie krzyżykami, bransoletki z muliny, szycie (uwielbiam torebki), robienie kolczyków, szycie pasków i etuii, szydełkowanie i inne. Co sądzicie o moich kolczykach, może ktoś byłby chętny kupna - było by mi bardzo miło. Oto adres moich aukcji http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4987823 Czytając różne tematy nie sposób nie natknąć się na złośliwości (np. podszywanie się pod nick) i krytykę wypływającą z zazdrości innych osób - różne oszczerstwa, dlatego chciałam dodać, że nikomu nie narzucam się tylko pokazuje to co zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Półfabrykaty kupuje przez internet. Jak mam materiały to pomysły same mi się nasuwają. Fajnie, że się komuś podobają:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikisialka
naprawde bardzo ładne.. niestety kupnem nie jestem zaniteresowana bo mam kolezanke ktora pracuej w hurtowni no i wiadomo ze zawsze troszke towaru mi przywiezie wiec mam takich głupotek po uszy.. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musisz popracować nad
starannością wykonania i prezentacji. Np. mi najbardziej spodobały się te muszle, ale nawinęłabym wiecj drutu na górze, bo wyglądają, jak niedokończone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję serdecznie - robiąc i wystawiając kolczyki nie myślałam, że mogę tak \'ozdobić\' fotki. Na prawdę super to wygląda. Dziękuję za sugestię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musisz popracować nad
Mie ma za co. Zachwyciły mnie te muszle, ale ja bym nawinęła wiecej drutu i dała inne bigle. mniej więcej tak: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2494962a4b596b92.html (Zdjęcie jest "zlepkiem" 3 zdjęć połączonych w programie graficznym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łojejku
Co to jest "kasiora za ks"? Strasznie mnie odstrasza takie niepoważne słownictwo na aukcjach. Świadczy o tym, że przedający jest niedojrzały i nie ma pewności, że towar wyśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"kasiora za ks\" to po prostu pieniądze za książki - no właśnie wkradł się mały błąd. Bo wcześniej sprzedawałam książki i teraz korzystałam z tego samego szablonu i tak zostało. Jeśli nie jesteś pewna, że ktoś może nie wysłać towaru to: 1. nie kupujesz 2. piszesz do allegro, że masz do czynienia z nieuczciwym sprzedawcą, oni blokują mu konto a ty dostajesz swoje pieniądze 3. zanim coś kupisz przeczytaj komentarze innych użytkowników Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musisz popracować nad
"Takie" ciężko będzie sprzedać nawet za te 2, czy 3zł. Strasznie krzywe. Wystaw gdzieś w internecie z napisem "moje pierwsze kolczyki", niech Ci ludzie jakiś rad poudzielają. Przcież np. to się kupy nie trzyma: http://allegro.pl/item169372838_nowoczesne_kreciolki_.html Raz wyjdzie ktoś w takich kolczykach i się części pogubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×