Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mandaryneczkaaaaa

Mandaryna wyrolowana.Podobno z serialu wylatuje

Polecane posty

Gość cos wam powiem
tez jestem samotna matką wychowująca dziecko (wprawdzie mam jedno, a nie dwoje jak Mandaryna) i mieszkam w warszawie. powiem wam, ze 5 tys z dwoje dzieci to naprawde nie jest duzo, a o ile wiem, to Mandaryna wynajmuje mieszkanie, bo niestety wspaniały maż wyrzucił ją po prostu na ulice. wcale nie bronię Mandaryny, ale wynajem mieszkania jest drogi (w warszawie płaci się za wynajem głupie kawalerki minimum 1,5 tys miesiecznie i to stare budownictwo w kiepskiej dzielnicy), do tego policzcie sobie utrzymanie dzieci... więc jeśli ją wyrzucili z serialu, a jak wiadomo, ze spiewania się raczej nie utrzyma (bo kiepsko jej to wychodzi), to naprawdę ma problem. co to bylo-------> wez pod uwage, ze juz chyba nie rosniesz, wiec mozesz jesc pizze i chodzic do kina nawet za 5 tys miesiecznie, ale male dzieci maja to do siebie, ze co pol roku trzeba im kupowac nowe ubrania, bo ze starych wyrastaja, oplacic przedszkole i wyżywic. więc to nie jest tak jak mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdgfdf
Moze nie jest jej sponsorem ale to jest matka jego dzieci i kiedys ja niby kochal a dzis czeka na jej podknieta.Zreszta ona sie zajmuje dziecmi do tego jest chora ( cukrzyca).A skoro on taki majetny powinien jej pomagac.Dobra niech daje te 5 tys. ale niech zabezpieczy dzieciaki w ubrania pooplaca przedszkola itp. Naprawde szkoda laski.A ona nie jest taka zla.Poprostu zle trafila.A nie latwo jej bedzie kogos znalez z 2 -ka dzieci po jakims Wisniewskim (heheh).Zreszta jaki gosci sie znajdzie kolo Marty to zaraz bedzie go widac w gazetach.Wiec wiece same.A swoja droga ciekawe co by na to Wisnia .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lybkaaaaa
Moze dla kogos 5 tys to duze pienadze.Ale dziewczyny nieoszukujny sie to grosze na Wawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty masz fantazje
mimo, ze spiewac nie umie, i inteligencja nie grzeszy, to musze przyznac, ze zrobila na mnie duze wrazenie odchodzac od tego kudlatego.... naprawde silna kobieta, i za to ja podziwiam, byc z takim nawet przez pewien czas pozostawia nieuleczalny uraz w psychice, a ona jak kazdy ma swoje uczucia....i mam nadzieje ze doszla do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święte słowa
Ale niejedna samotna matka chciałaby te 5 tys. miesięcznie. Moja koleżanka też mieszka w Warszawie, dostaje 400 zł alimentów, bo sąd uznał, że tyle wystarczy, jakoś sobie radzi, bo pracuje na dwóch etatach, ale z drugiej strony gdyby miała te 5 tys. mogłaby w ogóle nie pracować, a zajmować się dzieckiem, bo to dziecko widuje mamusię tylko od święta. Większość Polaków żyje za 2 tys. miesięcznie (także w Warszawie) i jakoś sobie radzą, a Mandaryna powinna Wiśniewskiego na rękach nosić, że aż tyle od niego dostaje. Pisze o tym w sytuacji gdyby rzeczywiście tyle dostawała, bo o tym, że Mandaryna dostaje na dzieci 5 tys. miesięcznie dowiedziałam się z Pudelka. Wiśniewski założył własną rodzinę, ma dziecko, planuje kolejne, więc może bez poczucia winy korzystać ze swojej fortuny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prada i jej buty tym razem
lol!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lybaaaaaaa
Ale skoro Twoja kolezanka dostala 400 zloty to znaczy ze jej maz malo zarabiaB i nie byla przyzwyczajona do luxusow jak Mandaryna i dzieciaki.A teraz dzieci cierpiec beda jak dorosna i zrozumieja za tata ma nowa rodzine jest bogaty a im skapuje 5 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEXX
dla każdego 5 tys znaczy inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
A czy tylko o te 5 tys chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silky
"A teraz dzieci cierpiec beda jak dorosna i zrozumieja za tata ma nowa rodzine jest bogaty a im skapuje 5 tys." no zesz, alimenty 'rosną' wraz z dziecmi. to bedzie mandaryny swięty obowiązek sukcesywnie wystepować o podwyższenie tej kwoty jak również innego rodzaju zabezpieczenia. jeśli on sam się nie będzie poczuwał. a z drugiej strony, to przecież jesli on taki swir, drań i w ogóle bleeee jak piszecie, to lepiej dla dzieci jak mają te 5 tys. i swięty spokój, niz domowy hardcore + full wypas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiipiiiiiiiiiiiiiii
To teraz powalczone Wisnia juz przepadl teraz spodziewaja sie 2 dziecka.Mandaryna moze o nim zapomniec i jego kasie.Ale sie lipnie to skonczylo.Nie dla Ani ona pewnie szczesliwa ma meza kase dzidziusia i kolejne w drodze a latka tez ma swoje bo 30 stka na karku a w tym wieku trudno znalezc przyzwoitego faceta.Jak sie ma 20 lat hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos na ten temat
po prostu myśli ze jest w danej dziedzinie dobra... ale piosenkarstwo i aktorstwo to jednak talent a ona raczej powinna sie spełniać w innym zawodzie... była zona tego wisniewskiego to korzystała z tego a teraz musi sama zarabiać no i nie wie jak to zrobić....mnie się wydaje ze powina isc do jakoegos doradcy niech jej powie czym moze się zajmowac...to trochę żenujace robic cos do czego nie ma sie talentu to robienie z siebie ćlauna na własne zyczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia.........................
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanzlalka
MANDARYNA BEDZIE GRAŁA W ''KRYMINALNYCH''!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×