Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czyżby zdradzana

Jak dostać się do konta e-mail męża?

Polecane posty

Gość Czyżby zdradzana

Czy istnieje jakis sposób, aby \"włamać\" się na konto e-mailowe męża? Obawiam się, że mnie zdradza i przypadkiem zauważyłam, że założył sobie nowe konto, które wykorzystuje do kontaktów z innymi kobietami. Znam nicka, ale hasła już nie, nie mam też dostępu do jego kompa. Ktoś może powiedzieć, że tak się nie robi, że to czyjaś prywatność itd. Ale dlaczego ja mam być oszukiwana? To byłby nie pierwszy raz, dałam jeszcze jedną szansę, ale zaufanie już nie te :-/ Muszę znać prawdę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym chciała wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym chciała wiedzieć
z gg nie ma problemu, ale z pocztą e-mail to juz inna bajka......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna...bo zdradzona
a na Gg jak sie dostac? pomoze ktos? a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym chciała wiedzieć
załóż nowy profil w gg, skopiuj jego plik archive.dat do swojego nowego profilu i miłego czytania:D nie trzbea zadnego hasła. PO odczytaniu skasju nowy profil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wstyd będzie, jak mąż niewinny. Wtedy wychodzisz na zazdrosną małpę... :\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyżby zdradzana
Jak go zapytam to się wyprze - nie po to się "starał" przez tyle czasu, żeby teraz wszystko się wydało. Chyba go kręci podwójne życie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktore
zostaw go!!! porzuc go bez dowodów!!! jak raz juz to zrobil a teraz daje Ci chocby cien watpliwosci ze jest uczciwy to znaczy, ze jest NIEuczciwy. Pomysl tylko... gdybys ty zdradzila a on ci wybaczyl 'warunkowo' to czy bys dala choc cien watpliwosci? pewnie unikalabys nawet potencjalnych powodow do zazdrosci, by tylko cie nie podejrzewal bys mogla odbudowac jego zaufanie. a tymczasem on ...robi zupelnie cos innego!!! zostaw go kochana, bez tlumaczenia i calej tej zabawy. zobaczysz jak sie zdziwi!!! najlepiej jest zaskoczyc, wtedy czlowiek sie 'budzi' i zaczyna zdawac sobie sprawe z tego co jest naprawde wazne. teraz on pewnie mysli, ze gdybys sie dowiedziala, to bys byla zaskoczona. Ty zrob odwrotnie-zaskocz go i bez zadnych tlumaczen odejdz. najwyzej powiesz"wszystko wiem". rob sobie zco chcesz ale beze mnie! to naparwde jest jedyne wyjscie. nie mozna miec takich watpliwosci na poczatku zanim sie pobierzecie... to glupota zostac z kims do kogo nie ma sie zaufania, ktore jest podstawa zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktore
ups... to juz jest twoj maz! to gorzej :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załóż nowy profil w gg, skopiuj jego plik archive.dat do swojego nowego profilu i miłego czytania nie trzbea zadnego hasła. PO odczytaniu skasju nowy profil >>>>>nie moze skopiowac do swojego profilu bo plik sie nie otworzy musi utworzyc taki sam numer i znac haslo do profilu co faktycznie nie jest problemem jesli ktos korzysta z tego samego komputera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale niech wie, że Ty wiesz. Poza tym, zastanów się co Ci da dowiedzenie się.. Jeśli tylko masochistyczne doznania - to nie polecam :( Jeśli chcesz mieć argument np w sprawie rozwodwej - to owszem Wiem, że to banalne, ale polecam szczerze porozmawić, postawić warunki, niech się facet określi. Zdradza - ukrywa - więc się boi - Trzeba przycisnąć.. :D (znam z autopsji niestety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyżby zdradzana
no właśnie - to już mój mąż :-/ nie chcę rozpoczynać rozmowy o podejrzeniach bez konkretnych dowodów, żeby nie wyjść na histeryczną furiatkę. Nie jest to też zwykła ciekawość - tu chodzi o moje życie!! Jeśli mnie oszukuje to mam prawo o tym wiedzieć i podjąć jakieś decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym chciała wiedzieć
pewnie ze sie da skopiować, wiem bo to zrobiłam i odczytałam co chciałam:P kopiujesz go bez otwierania, i wklejasz do swojego tam gdzie piwnien byc twój archive.dat, i na pytanie czy chcesz zastąpic klikasz tak. i czytasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyżby zdradzana
To nikt nie zna żadnego programu, który pomoże odgadnąć hasło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktore
zostaw go chocby tylko po to by sie zdziwil... pomysl jak kazdy z nas sie zachowuje gdy jest zaskoczony, nagele obsuwa mu sie grunt spod nog i zaczyna myslec. albo rzeczywiscie z nim porozmawiaj szczerze i postaw warunki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeslio masz winxp to w c/dokument.../gg/tu znajdziesz jego profil tam mjest wspomniany plik ale jak korzystasz z tego samego komutera to po co??to nic nei zmieni i tak musisz znac haslo do profilu wiec wystarczy ze uzyskasz haslo i wejdziesz na profil meza.jak uzyskac haslo nie napisze. nie podmienialem nigdy archiwum ale z tego co wiem to sie nie da. archiwum w nowym gg ma zabezpieczenie(podobno) i otwiera sie tylko z odpowiednim numerem do ktorego jest przypisane. archiwum nie da sie otworzyc innym programem bo jest kodowane,sa jakies metody ale dosyc skomplikowane \"podobno\". na poczte jelsi loguje sie nei za pomoca progreamow pocztowych tylko normalkniue przez serwer pocztowy nie ma sposobu jesli ktos jest odrobine inteligentny(i niech nikt mi nie pisze o brutusie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym chciała wiedzieć>>>>ale widocznie masz stare gg lub ta osoba nie miala hasla do profilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna...bo zdradzona
jestem blondi i nie wiem skad mam wziac ten plik, napiszcie jak dla debila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyżby zdradzana
Ja nie pytam o gg - tylko o maila i jak pisalam wczesniej - ona nie loguje sie na naszym kompie, tylko na innym - ma sluzbowego laptopa i nie mam tam dostepu. Zostaje tylko haslo ze strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym chciała wiedzieć
co pierdzielisz sebaa, mam nowe gg, a ta osoba miała hasło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyżby zdradzana
Miało być rzecz jasna "on"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! jak ktos mi powie jak mam zlamac haslo na maila bedzie wielki!!!! musze przeczytac jego maila!! mam podejrzenia!!! pomozcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Czyzby zdradzana!!! wiem co czujesz mam tez podejrzenia i chcialabym znac prawde mam nadzieje ze jakis haker nam pomoze zlamc te hasla mailowe!!! moj spradza maila od jakiegos czasu codziennie!!! a kiedys mial jaks dziwny tel i mam podejrzenia ze cos sie dzieje!!!! pomozcie nam!! powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna...bo zdradzona
udalo sie juz to komus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym chciała wiedzieć
no własnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my kozystamy z jednego kompa wiec tylko musze zlamac haslo! myslalam zeby kliknac na zapomniane haslo ale jak stworze mu nowe to sie zorientuje ze ktos grzebal na jego mailu!! gorzej jak znajde tam cos vzego nie chcialabym znalezc!! :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupppppp
no dobra, ale archive.dat mozna skopiować tylko z komputera tej osoby, tak? czy moge na mój komp sciagnąć to z netu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co wiem
to mozna go skopiowac z kompa tej osoby. Wiem tez ze mozna przez serwer gg, ale tego juz nie potrafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym chciała wiedzieć>>>>PRZEPRASZAM mialas racje wlasnie sprawdzilem dziala bez hasla do profilu ALE sadze iz trzeba korzystac z tego samego gg ale sprawdze pozniej aby miec pewnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×