Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czyżby zdradzana

Jak dostać się do konta e-mail męża?

Polecane posty

Żałujesz mnie? A czemu? Przecież te wszystkie insynuacje są TYLKO Twoim wymysłem. Nie znasz mnie, nic o mnie nie wiesz! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLEO888
Dziewczyna dowiedziala sie, z kim jest i moze teraz odejsc i dac sobie szanse na spotkanie kogos, kto ja naprawde pokocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do casanova
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój e-mail podaję przede wszystkim w celu uwiarygodnienia mojej osoby. Nie muszę się podszywać pod \"czerwone\", anonimowe nicki, jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyżby zdradzana
Nie wiem czemu pojawiają się tutaj osoby, które nie mają nic konkretnego do powiedzenia i szukają tylko sposobności do sprzeczki lub zbluzgania kogoś. Jeśli nie interesuje was topik - nikt na siłę tu nie trzyma. Mam swoje powody, żeby dowiedzieć się prawdy - jeśli nie potraficie pomoc - nie przeszkadzajcie chociaż, a umoralniać idźcie kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do syla
Syla!! jak weszłas na jego poczte??? opowiedz! to dla mnie wazne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokii
O kurcze zostałem beatyfikowany za zycia dziękuje KlLEEO...jam nie zasluzyl na ten zaszczyt:(::D .Strasznie duzo krzyczysz na na tym topiku na mężczyzn ,patrząc tylko przez pryzmat własnych smutnych doświadczeń .Moze jednak wychyl nosa poza tę kafeteryjną posępną rzeczywistości by zrozumieć ze nie wszyscy zdradzają . Wież mi .... patrzac na tematy ,które sa najbardziej popularne ,ciagnacę sie miesiącami typu kochanki i tym podobne , mógłbym wysnuć analogiczny wniosek co do kobiet ....i zadać pytanie ,..czy sa jeszcze takie co nie zdradzają i maja jakis system wartości ? .Na szczęście jednak nie popadam w paranoje i nie musze robic takich numerów polegających na zakładaniu podsłuchu bliskim .:) ps..Czyzby zdradzona ...też Cie lubie , no dobra miło było ,ale musze już iśc .;)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokii
oj coś pokręciłem - wierz -miało być 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loki jest ok
mysle ze znalazl sie facet, ktory mowi prawde paniom. 'czyzby zdradzona" nie denerwuj sie na nas wszystkich...to nie my jestesmy twoim problemem. to nie my ciebie zdradzamy. i nie oburzaj sie na tych, ktorzy nie posuneliby sie do kontrolowania kont. jak jestes taka mocna w mowieniu co kto ma robic, to powiedz to swojemu mezowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajota
trzymajcie sie szpieguski :-) tak czy siak... oby sie wam poszczescilo... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka..
do naughty: hej, weszlam na ta stronke, i sciagnelam to, i niestety pokazal mi sie tylko plik ze cos tam costam beda kararne, o co chodzi? mozesz napisac jak mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauqhty
no to juz masz w kompie trojana, ktory daje wlamywaczowi/hakerowi dostep do twojego komputera. oj, jakies wy naiwne i glupiutkie, rety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casanova robi was w balona
przeciez to kobieta jest:D:D ona nawet nie ma pewnosci jaka ma plec a co dopiero tej swojej wiedzy "informatycznej":D czlowieku fantazje to Ty masz naprawde zwlaszcza to zdanie o tym wlamaniu do sieci mi sie podobalo "musialbym poznac specyfikacje":D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmnmnmn
hmm wspolczuje Wam z chlopakiem mamy siwetny kontakt ze sobą i ja i on znamy swoje hasla na poczte gg itp. i jest ok czasmi razem nawet siedzimy niewidze problemu dlaczego mialby ich nieznac jestem z nim i niewyobrazam sobie abym miala go oklamywac i na boku filtrowac z facetami niepotrzebuje tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatiana

Jak ja podejrzewałam faceta o zdradę to wynajęłam detektywa. Detektyw Skrzypek z Wrocławia szybko wyjaśniła sprawę i nie musiałam włamywać się na niczyje konto. Prawda taka, że to jest nielegalne i jest przestępstwem, dlatego nie radę się nigdzie włamywać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×