Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

35M

DLACZEGO MAM CHĘTKĘ NA STARSZĄ?

Polecane posty

:D:D:D ''Bóg mnie stworzył a diabeł opętał. Tak więc w połowie jestem grzeszna a w połowie święta.''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos dzisiaj to kafe nie pracuje poprawnie. jak dam rade to zajrze tutaj jak bedzie gospodarz:D 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się melduję niegrzeczne panie ;) , zrobię sobie kawę ,posiedzę troszeczkę w spokoju , muszę coś przemysleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhg
" to nie moja wina, to wina kafe" Nie zwalaj na kafe. ;) Kafa działa perfekcyjnie w każdym calu, w każdym najmniejszym szczególe. Żadnego posta nie zje, żadnej strony nie wywali, pokazuje nawet wszystkie topiki. Ba! Nawet czasem treść widać. Kafe jest jak Łukaszenka, ma zawsze rację :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jhg....chyba nie bardzo w temacie jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhg
Ooo, w temacie działania kafe to jestem. Kocham kafe za jej działanie. Za jej wszystkie fochy, nastroje, gorsze dni. Za zgubione posty, utracone całe ich strony. Za strony niewidoczne zupełnie. I te pojawiające się czasem. Za klepane pół godziny posty i treściwe odpowiedzi "Sorry!" :P Chyba, że temat inny. Ale i tak każdy powinien kochać kafe, więc na temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhg
Na to Ci nic nie poradzę. Niech Cię jakaś pani utuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej zrobiłyby to dwie panie....naraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhg
Nie bądź taki, podziel się jedną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mam coś z wróżki !!!! Witaj ciekawski......co u Ciebie , czekaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niczym Bożena Dykiel która w rozmowach kontrolowanych paliła, bo rzuciłą palenia, tak ja zajrzałem, bo nie zaglądam na kaffe;):D se la vie- życie płynie raz lepiej raz gorzej;) wciąż pociągają mnie panie koło 30 i starsze, tylko że teraz to nie są starsze tylko młodsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbgbhr
ciekawski facecik--no własnie :-) te stare idą na bok,bo młodsze w pewnym wieku faceci lubią :-) na sterj picy młody chuj się ćwicy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbgbhr
Aby potem pokazać tej młodszej jaki z niego ogier :-) A stere musza młodszych doswiadczac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciekawski ...płyniemy tym samym statkiem...latka lecą. Może trzeba pomyśleć o nowym temacie np: mam chętkę na młodszą (i to dużo) bo te starsze to już stare :). Żeby mi się ktoś teraz przypadkiem nie obraził....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość showgirls70
chyba żadna z pań się nie obrazi...latka lecą-ale na szczęście wciąż jeszcze są mężczyźni którzy mają ochotę na 40 latkę...pozdrawiam wszystkich-tych którzy mają ochotę na starsze,na młodsze oraz na dwie naraz...wracam do moich pacjentów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbgbhr
showgirls70 a co ty tak czesto wspominasz o tych swoich pacjentach :-) ie wystarczyłoby napisać,wracam do pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak miałem 15 lat to pociągały mnie starsze panie koło 30, jak miałem koło 30 to pociągały mnie panie koło 30 i jak mam powyżej 30 to pociągają mnie panie koło 30... jestem stały w uczuciach:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spóżniłaś się...wstajemy troszkę póżniej :). Któraś Pani na kawę chętna...przerwa w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???????????????????????????
napilabym sie kawy, ale wlasnie wychodze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×