Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

35M

DLACZEGO MAM CHĘTKĘ NA STARSZĄ?

Polecane posty

a ja Wam kolorowych jajek , mokrego dyngusa i oczywiscie Wesolego Aleluja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie, jestem młodym chłopakiem, prawiczkiem, który szuka nauczycielki sexu z warszawy lub okolic, starszej lub nawet dużo starszej, bez względu na wygląd, w grę chodzą również różne fetysze i inne zabawy, nie tylko sex, gdyż sam nie wiem ile dałbym radę wytrzymać ;p zainteresowane proszę pisać na maila i bez żartów proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość showgirls70
hmmmm....korepetycje to na innej stronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhg
"Bo starsze zwykle wiedzą czego chcą...gdzie chcą i jak chcą...poza tym zwykle ich blond włosy to wytwór fryzjera a nie obraz rozumu...można z nami mieć wspaniały seks i coś jeszcze..." Otóż to, trafnie ujęte. Co do korepetycji, Boluś będzie rozczarowany, oj biedny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posiiii
jhg--nie wiem kto to napisał,ale z koncowej tresci wynika,ze napisała to kobieta dojrzała,wiec moge tylko napisac,ze tej kobiecie wspołczuję,bo gdy była młodsza to była głupia,nie wiedziała czego chce.Była po prostu taka bezwolna,popychana i naprawde głupia z tlenionymi na blond włosami,a seks z nia był okropny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam czy nie dam rady to się okażę jhg: czemu uważasz że będę biedny? przecież nie napisałem że szukam megaaa nie do zaspokojenia nimfomanki, tylko jakiejś miłej pani, do spędzenia wspólnie namiętnych chwil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhg
posiiii - ale czy nie wyciągasz zbyt daleko idących wniosków? Nacisk jest położony na to, że wiedzą czego chcą, jak chcą i gdzie chcą. Są po prostu bardziej świadome siebie, swoich pragnień, sposobów ich zaspakajania, które preferują i tak dalej. To przecież automatycznie nie oznacza, że młodsze są głupsze - bo ogólny poziom nie zależy od wieku. W każdym wieku są osoby o różnych możliwościach intelektualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhg
"czemu uważasz że będę biedny?" Bo nie sądzę, żeby tutaj ogłoszenia chętnych na korepetycje wzbudzały jakieś zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posiiii
jhg--:-) akurat ja jestem po 40 i dlatego tak napisałam.A poza tym nawet majac 20 lat wiedziałam czego chce,gdzie chcę i jak chcę :-) Ale widocznie niektore panie w młodosci były nie za bardzo kumate we wszystkim :-) i dlatego teraz,gdy sa dorzałe myśla,ze pozjadały rozumy we wszystkim. I jeszcze dodam,jezli uwazasz podobnie do tych pan i jestes młody,to idąc Waszym tokiem myślenia jestes głupiutki,nieswiadom swoich pragnien :-) ot,po prostu głuptesek młodzieniaszek :-) I zastanawiam sie jak to jest,ze takie apnie doswiadoczone chca takich głuptaskow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość showgirls70
wyobraź sobie,że jak byłam młoda to nie miałam tlenionych włosów(nadal nie mam)...poziom inteligencji również całkiem wysoki...i seks ze mną nie był okropny-ale był inny...ale widocznie nie zrozumiałeś sensu wypowiedzi i na co położyłam nacisk w zdaniu...pozdrawiam serdecznie i życzę miłego cd świąt...showgirls70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posiiii
showgirls70:-) jestem kobieta i starsza od Ciebie :-) i ja do tej pory nie mam tlenionych włosow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobra jestem taki "głuptesek młodzieniaszek", może będzie jakaś pani co zechce takiego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhg
Głuptasek młodzieniaszek już się zgłosił chętny powyżej. Jeden nie wystarczy? ;) W związku z poglądem, że dojrzalsze kobiety są często fajne, jestem głuptasek? Co poradzić, jakoś to zniosę :P Żeby nie było, ja też nie mam tlenionych włosów. A co! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posiiii
jhg jednak jesteś głupotasek ;-) bo nei potrafisz ze zrozumieniem czytac :-) I zeby nie było,miewam romanse z duzo młodszymi chłopakami,ale uwazam,ze młode laski sa fajne,madre i tez widza co chcą :-) Bo ja tak byłam w "młodosci"i dlatego teraz uwazam,ze co niektore kobietki dojrzalsze za bardzo chca z siebie zrobic nie wiadomo jakie doswiadczone i madre,ale chyba dlatego,ze głupiutkimi gąskami były w młodosci.Kazdy sadzi według siebie :-) Złodziej mysli,ze wszyscy kradna,a głupiutka ges,ktora była głupiutka gąska mysli,ze kazda gaska jest taka głupia :-) Dodam jeszcze,ze te panie dojrzałe ktore mysla,ze z wiekiem nabiera sie doswiadczenia w kazdej dziedzinie zycia,to sie myla i posiadaja symptom starzejącej sie kobietki.Nie wiek jest wyznacznikiem doświadczenia,ale przezyte sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joy-joy
..."Poznasz glupiego po czynach jego".... wiek to tylko numer- liczy sie zupelnie co innego. Moze nie mam wielkiego doswiadczenia, bo cale zycie je zdobywamy, ale wiem napewno (z wlasnego podworka) , zeby eksplodowac w czystej ekstazie trzeba umiec kochac. Czasami po prostu chcesz TEGO... i chcesz, zeby bylo mocne i dobre. Robiac to z miloscia mozna calkowicie sie wyzwolic i poddac wyobrazni, zeby seksualne doznania byly silne, zeby stan ten mrowil cale cialo, a orgazm doprowadzil do obledu. :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joy-joy
flowers, nie brakuje Ci wyobrazni (czytalam kilka slow o Tobie). Czy zgadzasz sie flowers ze mna? Czy wy panowie zgadzacie sie ze mna? Wiem, ze z ta miloscia u niektorych panow jest inaczej, ale warto czekac na ta njprawdziwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhg
"bo nei potrafisz ze zrozumieniem czytac" Widać i Ciebie również ten problem dotyczy. A gdzie ja napisałem, że młode nie są fajne, mądre ect. ect.? Tak jak starsze, są bardzo różne. Życie nie jest czarno - białe, ma wszelkie barwy i odcienie. I tacy są też ludzie. Oczywiście nie wiek jest wyznacznikiem czegokolwiek. Ale czy z wiekiem, każdym wiekiem, nie zmienia się sposób postrzegania różnych rzeczy? Związane jest to właśnie z doświadczeniem, które są wynikiem przeżytych sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posiiii
jhg--nie musiałes tego napisac dosłownei,wystarczy,ze przytaknąłes osobie ktora napisała""Bo starsze zwykle wiedzą czego chcą...gdzie chcą i jak chcą...poza tym zwykle ich blond włosy to wytwór fryzjera a nie obraz rozumu...można z nami mieć wspaniały seks i coś jeszcze..." A Ty na to"Otóż to, trafnie ujęte."więc można sadzic,ze myslisz jak ta osoba i uwazasz,ze młode sa jednak gorsze od starszych. A co do tego,ze z wiekiem zmienia sie postrzeganie roznych spraw,to zgodze sie,ale czym skorubka za młodu... I naparwde przestancie gloryfikowac tak te starsze kobiety(sama jestem ta starsza)bo sami sobie wystawioacie ocene ,bo jezli jestescei młodsi to niezbyt jestescei dobrzy w tym co robicie :-) To samo dotyczy starszych facetow,oni nie sa lepsi od tych młodszych. FINITO. CO MIAŁAM RZECZ,RZEKŁAM.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posiiii
HIHI:-) MIAŁOBYC SKORUPKA :-) WYBACZCIE STAREJ BABIE :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość showgirls70
"I naparwde przestancie gloryfikowac tak te starsze kobiety(sama jestem ta starsza)bo sami sobie wystawioacie ocene ,bo jezli jestescei młodsi to niezbyt jestescei dobrzy w tym co robicie "-----nie bardzo rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhg
Ok, już nie będę nikomu przytakiwał. Nie ma to absolutnie żadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhg
W jakim sensie ma? Przytaknę, nie przytaknę. Rzeczy są, jakie są, tak samo ludzie, niezależnie od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kałamarnica z księzyca
posii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinaina
showgirls70-------->A niby czego nie rozumiesz. To proste,jeżeli młodszy myśli,ze starsza jest taka super,a młodsza nie za bardzo,to sam jako młodszy nie powinien miec szans u starszej,bo jako młodszy nie jest za bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość showgirls70
i wszystko jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×