Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natalcia04

FM jak się zapisać

Polecane posty

Moze ktos z was wie na jakiej zasadzie działa federico mahora. Chciałabym spróbować tez w tej firmie, ale nie wiem na jakiej zasadzie to wszystko działa, jakie są prowizje od sprzedaży. Ile należy zamówić perfumów aby nie płacic przesyłki i jak wyglada pierwsze zamówienie przy zapisywaniu się, czy trzeba zaraz złozyć zamówienie ( no bo niby skąd mam znac zapachy ). Czy wogóle warto się w to bawić. Prosze o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi1unia
mozesz sie do mnie teraz odezwac moje gg 5324122 lub na email lub skype: milli_s chętnie ci wszystko wytłumaczę:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, tez jestem zapisana w FM i jak zapisałaś sie juz, i wszystko jasne bo jesli nadal masz pytanka to zapraszam na moje gg 1441771 powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć agneska. Jak sprzedawaja ci sie te perfumy, ja nadal się zastanawiam czy sie wpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jak narazie idzie niezle wiecej sprzedaje mi sie miedzy moimi klientkami (bo jestem jeszcze konsultanką w avonie) niz na allegro ale ogólnie jestem zadowolona zwłaszcza ze ze teraz sa do konca lutego te promocje nirktórych zapachów. a czemu sie zastanawiasz? jakies watpliwości? moze moge w czyms pomóc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co nie wiem, czy za ta cenę z tka pojemnością pójdzie mi to. Bo wiesz z bi-es czy jakis tam innych firm podróby sa tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zalezy jak ma wygladac sprzedaz czy tylko dla siebie i rodzinki czy tez kolezanki itd. Ogólne pytanie jaki masz rynek klientek , bo ja jestem z zachodniopomorskiego okolice szczecina i klientek jest sporo. A ogólnie te które spróbowały teraz kupuja FM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeważnie chyba na początku wśród znajomych, w rodzinie. Jestem z opolskiego i dzisiaj gadałam z koleżanką i mówiła mi, że jakaś kobieta sprzedaje to tez w mojej miejscowości i bardzo sobie chwali. Mowiła, że dużo idzie za granicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec moze wato spróbowac, wystarczy podpisac umowe - jak cos moge ci ja przeslć.Pozdrowonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki agneska za dobre chęci, ale już wcześniej skontaktowałam się z mi unia i zapisała mnie ona. Ona wcześniej mi odpisała i tak jakoś wyszło. Ale naprawde dzięki za fajne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie powodzenia i zawsze słuze pomoca.pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic prostszego :) teraz wstęp do FM Group nie kosztuje nic :) wystarczy podpisac umowe ( wysle na wskazany adres) po odesłaniu otrzymujecie płyte z filmem , katlaog oraz mozliwość zakupu perfum w cenach dla dystrybutora ;) oczywiscie mozna równiez wykupic starter z próbkami perfum w cenie 80 zł . Info na GG :) 4751891

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luci1979
Podnoszę :-) Proszę o wpisy, relację konsultantek, konsultantów byłych, obecnych, przyszłych...czy to prawda że sprzedaż, dystrybucja się "zatrzymała"..? pozdrawiam..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jeśli ktoś jest chętny lub rządny wiedzy ;) - służę pomocą. jestem dystrybutorem FM od 2 lat, bardzo sobie chwalę współpracę z firmą, ponieważ nic a nic mnie to nie kosztuje, dostawa jest błyskawiczna, jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się jakieś nieporozumienie.... Perfumy oraz inne produkty zamawiam głównie dla znajomych i rodziny. a że wciąz chca kupować - to świadczy o jakości :) jeśli ktos ma ochotę troszkę dorobic, zakupić perfumki lub dowiedzieć się czegoś więcej-pytajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jeśli ktoś jest chętny lub rządny wiedzy ;) - służę pomocą. jestem dystrybutorem FM od 2 lat, bardzo sobie chwalę współpracę z firmą, ponieważ nic a nic mnie to nie kosztuje, dostawa jest błyskawiczna, jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się jakieś nieporozumienie.... Perfumy oraz inne produkty zamawiam głównie dla znajomych i rodziny. a że wciąz chca kupować - to świadczy o jakości :) jeśli ktos ma ochotę troszkę dorobic, zakupić perfumki lub dowiedzieć się czegoś więcej-pytajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jeśli ktoś jest chętny lub rządny wiedzy ;) - służę pomocą. jestem dystrybutorem FM od 2 lat, bardzo sobie chwalę współpracę z firmą, ponieważ nic a nic mnie to nie kosztuje, dostawa jest błyskawiczna, jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się jakieś nieporozumienie.... Perfumy oraz inne produkty zamawiam głównie dla znajomych i rodziny. a że wciąz chca kupować - to świadczy o jakości :) jeśli ktos ma ochotę troszkę dorobic, zakupić perfumki lub dowiedzieć się czegoś więcej-pytajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jeśli ktoś jest chętny lub rządny wiedzy ;) - służę pomocą. jestem dystrybutorem FM od 2 lat, bardzo sobie chwalę współpracę z firmą, ponieważ nic a nic mnie to nie kosztuje, dostawa jest błyskawiczna, jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się jakieś nieporozumienie.... Perfumy oraz inne produkty zamawiam głównie dla znajomych i rodziny. a że wciąz chca kupować - to świadczy o jakości :) jeśli ktos ma ochotę troszkę dorobic, zakupić perfumki lub dowiedzieć się czegoś więcej-pytajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muffinka ale pierdolisz
:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
zapraszam do fm group i aroma group.Ania.K gg 8861243

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konsultantka/konsultant Firmy Avon - wpisowe 0 zł, - brak kar za nieskładanie zamówień, - bezpłatna dostawa kosmetyków wprost do domu, - w każdej chwili możliwość rezygnacji bez żadnych konsekwencji! - elastyczny czas pracy, - możliwość zwrotu produktu, - składanie zamówienia przez internet, - zarobek do 40% zebranego zamówienia, - profesjonalne szkolenia kosmetyczne, - specjalne oferty dla Konsultantek ze zniżkami do 80% ! - prezenty - możliwość rozwoju jest niczym nieograniczona. Prezenty przez 6 Katalogów po spełnieniu warunków ! Chętnie pomogę oraz udzielę szczegółowych informacji. Kontakt: monika-adamska22@wp.pl GG: 43906783 Zapraszam Panią/Pana do zapoznania się z Katalogiem Avon 16/2013 Składając swoje pierwsze zamówienie z tego katalogu na min. 30 zł otrzymasz kupon o łącznej wartości 200 zł do wykorzystania w kolejnym katalogu 16. Lubisz kosmetyki? Chcesz kupować je taniej? A może chciałabyś podreperować domowy budżet? Zostań Konsultantką / Reprezentantem Avonu. Poznaj korzyści płynące ze sprzedaży kosmetyków najwyższej jakości: - dodatkowy zarobek - kosmetyki tańsze od 15% do nawet 40% ! - 17 katalogów w roku - szanse na rozwój... - wpisowe 0 zł !!! Dodatkowo: jeżeli Twoje zamówienie wyniesie minimum 200 zł wodę Luxe zamów za jedyne 4.99 zł. Zadzwoń lub napisz 516317046

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×