Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Muzia

MożliWy powrót po ponad roku?

Polecane posty

Gość hellfff
no rozstalismy tzn on mnie zostawil ale potem sie widzielismy raz i w sumie dobrze bylo ale to spotkanie nic nie dalo bo nadal jest tak jak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wiesz co moim skromny zdaniem powinnaś czekac na jego ruch no chyba ze nie mozesz bez niego żyć to uderzaj tylko nie wiem czy przynieście to oczekiwany efekt...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellfff
raczej nie zamierzam sie odzywac pierwsza,bo juz probowalam wczesniej i nic to nie dawalo bo niezbyt chcial gadacze mna:/ nie rozumiem jak on moze tak postepowac i kompletnie zapomniec o mnie bo ja nie moge niestety tak zrobic,co mi radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hellfff
Twoje słowa to jakby opis mojej historii. Wszystko się zgadza !!! Nawet te 4 miesiące. Też licze, że on się opamięta. Czekam. Właśnie. Co radzicie? :) Ja już się nie odezwę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellfff
ja tak samo nie chce bo jeszcze pomysli ze nachalna jestem i w ogole moze wkurzy sie ze go mecze,a zreszta nigdy nie musialam o nikogo zabiegac ,bo zawsze bylo na odwrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hellfff
o, niepotrzebnie dałam znak zapytania :) zdecydowanie sie nie odezwę juz i tak pewnie jest mocno zdziwiony, że jakoś zabiegałam ja też nigdy nie walczyłam, zawsze mówiłam, że jak nie ten to inny on też mnie tak postrzegał, a okazało się, że tez potrafię powalczyć ale już dość po prostu teraz albo on coś zrobi, albo .... koniec ja juz nie mam nawet siły, kocham i cierpię i płacze i z innymi nie mogę ... ale naprawde BASTA , nie to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellfff
a u ciebie jak bylo z rostaniem?jaki byl powod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erosek ona
u mnie wlasnie nastapil powort po roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×