Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marek K

Informatycy - ile zarabiacie?

Polecane posty

Gość Marek K

koncze studia i chciałbym pracować w firmie która zajmuje się wymyślaniem rozwiązań internetowych dla firm (nie chodzi mi o grafikę komp. ani o programowanie) Ile może zarabiać specjalista, inżynier z doświadczeniem kilkuletnim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy w jakiej firmie
i w jakim mieście. mój facet jako serwisant wdrożeniowiec zarabia ok. 3100 zł netto w jednej firmie (wcześniej ok. 2500 zł, podwyżka po 2 latach) i jako informatyk administrator ok. 900 zł netto w drugiej na 1/4 etatu. mgr, 4 lata po studiach, duże miasto. generalnie chyba zawód i branża najlepiej płatne, tylko trzeba znaleźć dobrą, dużą i znaną firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża nie zawsze najlepsza
Duże firmy też padają. Przykład benqu siemens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty masz fantazje
a pytasz ile zarabia informatyk czy pseudoinformatyk????, bo ten pierwszy moze spac spokojnie bez obawy o przyszlosc, natomiast takich jak ten drugi jest na peczki i mozesz co najwyzej kupowac za SWOJE zarobione pieniazki lepszy papier do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikunia
aaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek K
Ptyam ile zarabia INFORMATYK po studiach inżynier, nie jakiś tam po szkole policealnej. Wiem, ze znajomy mojego ojca ( ok 40 lat, duże doświadczenie, własne drogie auto służbowe) zarabia na pewno pond 10 tyś (samo utrzymanie auta miesięcznie to koszt ok 2tyś które firma pokrywa w całości). No ale on ma 40 lat a ja dopiero koncze studia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noon
4000zl brutto + dojazd do Krakowa pokrywany przez firme. W tym roku koncze zaocznie inż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponad 8 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *** *** ****
niestety w przypadku informatyka poziom wyksztalcenia nie ma znaczenia...liczy się twoje zaangazowanie w zglebianie danej dziedziny...pasjonaci wygrywaja wszelkie rozmowy o pracę i zarabiają w dużych miastach od 2500 netto...niepasjonaci zarabiaja tyle co na biurowych posaach czyli nawet tylko 1500netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mało
naprawdę tak mało? w branży IT pracownicy zarabiają najlepiej w Polsce. zatem jeśli pasjonat zarabia 2500 zł netto, to szczerze współczuję. u mnie w firmie to na stanowisku sprzedawcy/obsługa klienta tyle mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prokomowiec
Zarabiają - ale po znajomosci ! Kumple szefów! Reszta za grosze i zaraz wywalą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenka h
nie zgodzę się że po znajomościach. Jeśli ktoś jest dobry w tym co robi to pracodawca zapłaci dużo aby mieć takiego pracownika. Osobiście znam ludzi z branży zarabiających ponad 4 tyś euro i mieszkających w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój mąż w
Warszawie, w dużej firmie ma 6 tyś netto + premie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem ile
ale mój facet ( mgr inż) w zagranicznej firmie jeździ służbowym (całkowicie darmowym) autem za 180 tyś zł (10 lat pracy, specjalista)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×