Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hellishbloodystorm

do mam dzieci w wieku do 7 lat

Polecane posty

Jaki macie największy problem wychowawczy z dzieckiem (lub za taki go uważacie) i nigdzie nie możecie znaleźć nań "lekarstwa"? Proszę o dopisanie wieku dziecka. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Kto śpi ten śpi, ja zaraz idę. A jakie Ty masz problemy skoro założyłaś ten topik. Ja mam problem z wysłaniem do przedszkola swojego małego. Dziecię w maju skończy 5 lay. W tamtym roku nic nie wyszło. W marcu idę zapisywać znowu. Może tym razem pójdzie lepiej? Mam też trochę problemów z apetytem. Ale jak wiem już z doświadczenia nie ja jedna borykam się z tym. Czekam na odpowiedż jeśli dziś to fajnie a jak nie to jutro. Pozdrawiam. Myślę , że ten topik nabierze rozpędu. Warto się powymieniać spostrzeżeniami i radami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama łysej córki
Taki mam problem :( Moja przeszło trzyletnie córka wyrywa sobie włosy. Co jakiś czas ją golę a tak bardzo chciałabym, żeby wyglądała normalnie :( Przeszłyśmy przez neurologa, psychologowie do tej pory robili z niej królika doświadczalnego więc sobie odpuściłam :( Masakra;/ Poza tym jest bardzo pogodnym, cudownym, dobrze rozwijającym się dzieckiem i nikt nie wie co to:/ Znalazłam kiedyś w necie - to trichotillomania ale nie spotkałam jeszcze lekarza, który miał z tym doświadczenie a nie chcę, żeby zrobili krzywdę mojemu dziecku podając jakieś leki wg widzimisie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo łysej córki. Może spróbowałabyś jakiejś innej metody leczenia. Może to zabrzmi śmiesznie, ale udaj się z tym do jakiejś zamawiaczki albo bioenergoterapeuty. Na pewno nie zaszkodzi. Na dziecku tak małym nie pozwoliłabym eksperymentować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama łysej córki
Ika - w moim przypadku żadne takie nie wchodzą w rachubę. Nie chcę polemizować kto w co wierzy, ale to sprzeczne z moją naturą :o I nie przemawia do mnie fakt, że to dla dobra dziecka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie. Otóż wyjaśniam, skąd się topik wziął. Sama nie mam dzieci, ale niejako jestem z nimi związana zawodowo (studiuję) i w związku z własnymi zainteresowaniami (psychologia, m. in. rozwojowa). Zadałam pytanie, ponieważ w Internecie aż kipi od portali o dzieciach - z informacjami wszelkiej maści - ale często są to wiadomości ogólne lub tematy nie wyczerpane do końca. Sama jestem na etapie tworzenia podobnego serwisu, ale nie chcę, aby był to kolejny \"klon\" tego, co już istnieje. Jeśli więc macie Panie-Mamy jakieś sugestie, czekacie na konkretne informacje etc., proszę, abyście wpisywały je tutaj, ewentualnie będę wdzięczna za maile . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo bym chciała pomóc
bo dobry nowy portal byłby bardzo fajny. Ale szczerze móiąc nie bardzo wiem, co napisać. Raczej problemów nie mam z dzieckiem. Czego bym szukała na nowym "nie-klonie" ? Może porad innych mam - porad życia wziętych, a nie stworzonych w głowach "naukowców". Np. lista tematów: nocnik, odparzenia, ulewania, kolki, uczulenie na coś tam itp, a pod każdym takim tematem kilka-kilkanaście rzetelnych porad mam, które sobie w jakiś sposób z problemem poradziły. Porad nie powtarzających się. Np. Lista sklepów w różnych miastach, gdzie można nabyć to czy tamto w rozsądnej cenie. Miasto i sklep zgłaszałyby czytelniczki portalu. Np. Lista lekarzy i numerów tel ( nie wiem, czy tak wolno ), gdzie matki wreszcie uzyskały rzetelną pomoc dla dziecka lub siebie. I zdrowie oczywiście. Np. Pani X pisze: od kilku lat leczyłam u różnych lekarzy chorobę .........synka. Skuteczną metodę i właściwą diagnozę postawił dopeiro pan X z miejscowości Y. Np. Potężna linkownia do stron traktujących wyczerpująco na różne istotne tematy, gdzie nie są potraktowane po łebkach, ale omówione solidnie, jako przewodni temat stony. Np. o prawidłowym żywieniu, o pielęgnacji skóry, o ćwiczeniach w ciąży, o kalendarzu ciąży ( tu może być link do pampersa, bo tam jest to dość ładnie zrobione ) no nie wiem co tam jeszcze tyle ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×