Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ni_aniol_ni _diabel

LIPOSUKCJA!!!

Polecane posty

Gość ni_aniol_ni _diabel

czy ktos robil liposukcje??? pochwalcie sie efektami czy warto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto_o
zdecydowanie!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdeeeeecydowana
ja jestem zdecydowana na liposukcje ud, brakuje mi jeszcze 2 tysiaków i w końcu to zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallokitty1
Moim zdaniem chyba jednak nie warto.Robilam dwa razy na uda.Za pierwszym usunęlam tzw.bryczesy,ponieważ jednak uważalam ,ze lekarz nie usunąl mi calego nadmiaru tkanki tluszczowej poszlam jeszcze raz .Na udach powstaly nierówności i zgrubienia.Po prostu odessal mi niedokladnie ,niestety już się nic nie da z tym zrobić.Poza tym teoretycznie nogi nie powinny juz nigdy w"odessanym"miejscu utyć,a jednak mi to się zdarzylo -widocznie jeszcze jakieś komórki tluszczowe pozostaly.A więc zastanówcie się dwa razy,bo lepiej chyba mieć trochę grubsze i gladkie niż trochę chudsze z "górami i dolinami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crunny
A JA IDĘ NA ULTRASHAPE, KTÓRY ZASTĘPUJE LIPOSUKCJĘ, A JEST BEZINWAZYJNY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetkagc
wytlumacz prosze na czym polega ULTRASZAPE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta/87
Ja jestem zdecydowanie na tak! :) przed zabiegiem też się trochę wahałam, ale jestem już 2 miesiące po i jestem bardzo zadowolona z efektów! Znajoma poleciła mi świetny gabinet dr Kulczyckiej we Wrocławiu, gdzie pracuje super zgrany zespół specjalistów. Pozdrawiam, Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto!!!!!Ja robiłam 3 grudnia w LLC w Ostrawie Uda wewnętrzne , zewnętrzne i kolana Operował mnie ( tak , tak liposukcja to operacja) dr Janik Wczoraj się mierzyłam Uda już 7 cm !!!!!!!! mniej a podobno na efekty czeka się 3-6 miesięcy więc może być jeszcze lepiej:):) JESTEM SZCZĘŚLIWA :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podajcie nazwisko dobrego lekarza od liposukcji a konkretnie chodzi mi o uda i kolana, ydzy czytałam że robiłaś w Ostravie, a możesz podać koszt?Mogą być Czechy ale nie Furmanek bo ten w ogóle nie odpowieda na maile,pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim się zdecyduję na liposukcję chirurgiczną wolę sprawdzić efekty liposukcji ultradźwiękowej. Ponoc nie powinno się juź robić tradycyjnej liposukcji w dobie aktualnej techniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo zadowolona Robiłam w klinice LLC w Ostrawie u dr Igora Janika tu link do strony klinikihttp://www.llc.cz/pl/masz na stronce kontakt na polska przedstawicielkę dr Janik jest właścicielem i ordynatorem i on robił mi zabieg Długo szukałam , czytałam Decydujący głos miała wizyta kwalifikująca do zabiegu Lekarz jest konkretny Dokładnie poinformował mnie o zabiegu Nie migał się od odpowiedzi na pytania ( doskonale mówi po polsku) no i najważniejsze robi te zabiegi od 1995 roku więc wie co komu może obiecać Poza tym tego czego nie wolno robić nie robi Po prostu odmawia Ja chciałam usunąć poduszeczki nad kolanami Nie zgodził się Tego nie wolno robić tak jak i nie wolno robić przodu ud Poczytaj na forum babki płacą lekarz robi i ......czasami jest gorzej niż było a czasami bardzo źle Pobuszowałam po medycznych książkach i faktycznie tego absolutnie robić nie wolno!!!Sama musisz zdecydować Spróbuj zaufać intuicji Ja byłam u 3 lekarzy na wizycie kwalifikującej i wybrałam Janika Może Ty wybierzesz kogo innego Fora pełne są dobrych rad ale ...........to Twoje zdrowie Twoje pieniądze i Twoja też musi być decyzja :)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ydzy, mozesz napisac jaki byl koszt liposukcji u dr Janika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zapłaciłam 6000 ale dostałam upust:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogo w PL za podobne pieniądze też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wy bierzecie takie ceny ja w Kielcach za brzuch i boczki płaciłam 2 tys a za uda wew+zew 800zł i jestem zadowolona z efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka

Ja robiłam liposukcję w Krakowie u dr Pabiańczyka i przyznam, że nie było może jakoś tanio, ale efekty są naprawdę super. Gdy opuchlizna zeszła moja sylwetka wygląda bosko i efekty utrzymują się świetnie - oczywiście dbam o dietę i regularnie ćwiczę, ale z czystej przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×