Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

no moni-czasem jak pomysle to wydaje sie takie dziwne jeszcze rok temu nie przypuszczalabym ze bede znowu matka:) ba,nawet zarzekalam sie ze nie chce juz wiecej dzieci tylko najbardziej mi zal,ze juz nie wyjade przez pare lat z mezusiem sami we dwoje nad morze ale moze sie cos wymysli:P polak potrafi! lubilam z nim tak na pare dni sama jechac ach,moglismy sie kochac i kochac,tak bez dzieci,obowiazkow,tylko ja i on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam @ dzisiaj uffffffffffffffffffffff, czyli UWAGA !!!! w 44 dc, nieźle co . Ale dobrze że już przyszla, bo od kilku dni towarzyszylo mi nieznośne uczucie napięcia, tak jakby organizm sam sie buntowal że jeszcze nie ma @. Ide spac bo jestem strasznie zmęczona. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry z rana 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Jestem dzisiaj tak wcześnie,bo jakoś nie mogłam spać jak mąż wstawał do pracy, a na 10:00 idę do przedszkola na zajęcia otwarte do synka grupy, no i na nieszczeście chciałam wczoraj wieczorem mu wyprasować koszulę białą (bo tytuł zajęć \"Mój odświętny strój\" ) i wiecie co wyjęłam ją z mojej sterty prasowania i odkryłam,że po praniu jeden rękaw jest jakiś żółciejszy! Efekt wybielania bardzo marny,no i muszę zdążyć kupić mu rano nową,a sklepy otwarte od 9:00,więc muszę się sprężać aby zdążyć przed 10 wrócić do przedszkola podać mu tę koszulę. No i taK, Daily, bardzo się cieszę,że Twój mega długi cykl wreszcie się skończył,bo teraz przynajmniej będziesz mogła podjąć staranka. Roksanko, ja tam wierzę w powodzenie Tego cyklu,więc nie zamartwiaj się,że to ostatni stymulowany, przecież ile to cykli chciałabyś męża męczyć???????? To już ostatni, trzymam za to kciuki. Beggggggaaaaaa, gdzie jesteś???????? Byłaś i ginki, czy , może dzwoniłaś i co???? Daj znać!!!!! Enex, my też mamy kupca na mieszkanie, gdybyśmy go sprzedali,bo ceny teraz takie wysokie to moglibyśmy szybciej domek skończyć,ale perspektywa mieszkania z moimi rodziciami, jest przerażająca, choć to naprawdę kochani ludzie mają sporą kamienicę,więc byłoby gdzie się omijać. Ja jednak dziękuję, i dlatego Tobie się nie dziwię. Masz przynajmniej komfort,że się teściowa nie obrazi,jak wynajmiecie mieszkanie, bo u nas to byłaby obraza jak nie wiem co! Mamulka, bo ty to zaczniesz wody szukać i nam odpłyniesz z tymi śledziami!!!!!!!! Żartuję, jedz, jedz na zdrówko! Janeczko, działaj, działaj, chociaż ja też brałam Clostilbegyt i nie pomógł,ale na każdego działa inaczej. Ja dopiero po zastrzykach zaskoczyłam przy pierwszej ciąży. Idę zaścielić łóżka i zaraz wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualnijcie swoje terminy w tabelce *****DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s................................ ........................ 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Mamulka.........2s.................................... .................... 5.Kroma............1s1c................................. ................... 6.Aga123...........1s................................... .................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................ 26-28........... ......... 20.05 2.Justina33..........1s1c............. 28-32............. ...... .04.03 3.Daily................1s..................32........... ........... 16.05 4.Koko................3s................ 27-28........... ......... 20.05 5.Roksana34.........1c 2s............. 34-35.................... 19.05 6.Janeczka...........2s............... 29-................ ..... 10-....05 7.Anastazja .........3c............... 30-31.................... 15.06 8.Enex................2s................ 25-26........... ........ 28.03 9. Ronja..............3s............... 29-30................... .. 3.05 10.Poka...............1s............... 26-28............ ..........????? 11.Ala_71.......... 12.Kate68............1s............... 26-28............. .........5.04 13.edi33..............1s....................30.......... ...............14.04 14.Paty36............2s...................26-29......... ..............2.05 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Ewelina76...........1c 1s...........37tc...19.06 synek Igorek 2.mama trójeczki....2s.1c...........35tc....29.06 3.pola40...............3s...............24tc....20.09 4.Inka67...............3s...............10tc....12.12 ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur 29.11.06.. waga. 3650....wzrost 54. 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07. .waga.3500.....wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur.27.12.06 ..waga.4310.....wzrost.57 4 Jakub synek Nadziejki...ur............. .waga...........wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 23.02.07..waga...3030. .wzrost..49 6.Gruby Miś...................ur.30.04.07..waga...3030...wzrost...51 7.Dana.........................ur.01.05.07….waga.. 3350….wzrost…55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko - moja tesciowa juz sie obraziła - jeszcze dobrze się nie przeprowadzilismy. W niedziele była wrecz mała awantura - straszne jest nie mieć własnego kąta.... Bega?? Mamulko który dokładnie masz tc ?? Dziewczyny ja o godz 9 wieczorem usypiam w ciuchach - jestem nieprzytomna. Dzis znów spałam całą noc w ubraniu nieumyta :( :( :( fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) ewelinko 🖐️ ,mam nadzieje ze zdazyłas kupic ta koszule:) moje dzieci chore ,maja angine:-o, a mnie tez na dodatek gardło boli i znowu mam swedzenia ,infekcja jakas w dolnych partiach mnie dopadła:-o wiec nie bede działac!! bo znowu cos nie tak pójdzie jak w marcu :( ach..... szkoda gadac a oczywiscie juz mam DP:-o enex ja tez z tesciwa bym nie wytrzymała ,zreszta z moja mamą tez!! nie ma jak swój kąt:) enex a kiedy nastepna wizyta u gina?? pewnie pisałas ale jakos mi wyleciało z głowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni ja jeszcze wogóle nie byłam u lekarza, bo to na razie nie ma sensu. Za jakies 10 dni - jak będę w 7, 8tc to pójde na usg :) Moni podlecz się i działaj - no co ty kobito !!! Oczywiście pamietam o letnim spotkaniu, ale ty musisz byc w ciąży !!!!!!!!!!! a jak ci stary wyjedzie to kto go niby zastapi. Co do tesciowej to marudna jest i ogólne dziwadło. Wiem że jak sie nie wyniesiemy to mi życie zatruje i stosunki nasze moga sie popsuc a po co....i tak już są nadszarpnięte :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) enex-weszlam w 7tc no to masz troszke nieciekawie-wspolczuje bo to zawsze niepotrzebne nerwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enex-podziwiam cie ze tak dlugo wytrzymujesz zeby nie isc do gina no ale ja mialam inna sytuacje,sluz podbarwiony i bole brzucha balam sie ze cos jest nie tak a tak ginka wykluczyla mi pozamaciczna i jestem spokojna teraz pojde z mezem za jakies 2tg zobaczyc serduszko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec wlasnie ja wolalabym zaplacic nawet wielkie pieniadze,byleby nie mieszkac u tesciowej i nie uslyszec wypominania kiedys-ze ty u mnie mieszkalas za darmo!!! o nieee ja od swoich tesciow nic nie dostalam i moga mnie w tyleczek pocalowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelin76
Tak Moni, koszula kupiona, no i już po zajęciach otwartych. Synek zadowolony, tylko spodnie mu nie jego panie założyły,ale on tego nie zauważył. Poza tym zanosiło się na deszcz,ale się ładnie rozpogodziło, słoneczko świeci i jest ładnie. Tylko ja taka wielka i gramotna, nic mi się nie chce. Odkurzyłam pranie wstawiłam no i wypadałoby po chlebuś, ziemniaczki lecieć do sklepu,ale tak mi się nie chce. Muszę, bo nie będzie obiadu,a ja już na śniadanie pieczywa nie miałam,ale co tam ja lenistwo silniejsze. Ja właśnie wczoraj uświadomiłam moja mamę,że po porodzie nie przyjadę do niej,bo to naprawdę dla mnie mała przeprowadzka, troje dzieci, wanienka i cały majdan dla malucha, nasze ciuchy itd, o nie!!!! Moja Pani Marysia od dzieci mi będzie przychodziła, a i mąż mam nadzieję weźnie choć kilka dni wolnego. Czas tak szybko leci, już idą wakacje, ostatni miesiąc i dwa wolnego. Dzieciaki sie cieszą. Żeby tylko ciepłe te wakacje były,bo się zamęczymy siedząc w domu. W sierpniu jedziemy nad morze,więc trochę się oderwiemy od codzienności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To byłam ja,ale zjadłam jedna literkę pewno przez ten brak sniadanka!!!! Ineczko, TULĘ CIĘ NAJMOCNIEJ JAK POTRAFIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak znajdziesz w sobie siłę to napisz choć kilka słów. Martwię się o Ciebie ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieżko ale co zrobić... Próbuję sie z z tym pogodzić co się stało, nie mam innego wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taki moment zwątpienia... Tak ciężko zagłuszyć ten instynkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko nie martw się o mnie... jakoś się z tego otrząsne, napewno nie zapomnę ale nauczę się z tym żyć... Masz już termin CC? Został Igorek, czy jakieś zmiany? Wszystko przyszykowane dla maleństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem Ineczko, tak berdzo chciałabym Ci jakos pomóc. Nawet w najgorszych myślach nie spodziewałam się takiej sytuacji. Tak bardzo cieszyłąm się,że wreszcie Ci się udało, bo naprawdę na to zasługujesz!!!! Ale zobaczysz uda się!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wczoraj czytałam na necie,że jak nie ma interwencji lekarza, tylko wszystko smao się wyczyści,to nie ma żadnych wskazań aby wstrzymywać się od prób. A ty jakie masz palny, czy lekarka coś Ci zaleciła? Pytam,ale nie musisz odpowiadać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Ineczko,że jesteś BARDZO silną kobeitą, zazdroszczę Ci takiej postawy, ja to taka miękka jestem i ciężko mi znaleźć w sobie tyle siły. Dla maleństwa wszystko raczej przygotowane, łóżeczko dotarło,a już się martwiłm,że nie zdąży na czas,ale siostra wysłała lotem. Coprawda koszt spory,ale pewność jest. No i wreszcie kupiła takie: http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=2265433&cp=2255983.2256188&parentPage=family Co do imienia, to sama nie wiem,bo takie jak ja bym chciała nie mam szans przeforsować, a jedyne które oboje akceptujemy to własnie Igor i jakoś tak już przywykłam do tej myśli. Moja mama jednak dalej upiera się,ze to będzie dziewczynka, no więc moze będę mogła zupełnie zmienić????? Nie............................żartowałam, to będzie chłopiec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko ciesze się, ze u Ciebie wszystko OK. A masz juz termin CC? Kiedy idziesz do lekarza? Ja nadal dość mocno krwawię, już 5 dzień. W czwartek idę do gin na usg i ma mi powiedzieć kiedy mam zrobić betę ale to dopiero jak będzie sucho. Jeśli nie będę musiala mieć czyszczenia to mówiła mi żeby przeczekać jeden cały cykl a w przeciwnym czasie nie mam pojęcia, może coś więcej będę wiedziala po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s................................ ........................ 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Mamulka.........2s.................................... .................... 5.Kroma............1s1c................................. ................... 6.Aga123...........1s................................... .................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................ 26-28........... ......... 20.05 2.Justina33..........1s1c............. 28-32............. ...... .04.03 3.Daily................1s..................32........... ........... 16.05 4.Koko................3s................ 27-28........... ......... 20.05 5.Roksana34.........1c 2s............. 34-35.................... 19.05 6.Janeczka...........2s............... 29-................ ..... 10-....05 7.Anastazja .........3c............... 30-31.................... 15.06 8.Enex................2s................ 25-26........... ........ 28.03 9. Ronja..............3s............... 29-30................... .. 3.05 10.Poka...............1s............... 26-28............ ..........????? 11.Ala_71.......... 12.Kate68............1s............... 26-28............. .........5.04 13.edi33..............1s....................30.......... ...............14.04 14.Paty36............2s...................26-29......... ..............2.05 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Ewelina76...........1c 1s...........37tc...19.06 synek Igorek 2.mama trójeczki....2s.1c...........35tc....29.06 3.pola40...............3s...............24tc....20.09 ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur 29.11.06.. waga. 3650....wzrost 54. 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07. .waga.3500.....wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur.27.12.06 ..waga.4310.....wzrost.57 4 Jakub synek Nadziejki...ur............. .waga...........wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 23.02.07..waga...3030. .wzrost..49 6.Gruby Miś...................ur.30.04.07..waga...3030...wzrost...51 7.Dana.........................ur.01.05.07….waga.. 3350….wzrost…55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko, do lekarza idę w poniedziałek umówić się na termin. Nie weim co zrobić z kasą,bo podobno ten mój lekarz straszny łapówkarz, a ja nie chcę dać mu przed porodem bo później się okaże,że do porodu się nie zjawi. A w sumie to nawet nie wiem ile mu dać, bo nie chcę zbyt dużo,a jak dam mało to będzie się krzywo patrzył. A i tak nic bardziej mnie nie denerwuje niż dawanie łapówek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie dobrze, zobaczysz wszystko się ułoży Bóg wie co robi! Tak, mi też się łóżeczko podoba, słodziutkie i takie nie wielkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze daj mu do zrozumienia, ze Twój mąż po wszystkim zgłosi się do niego. Tak to przynajmniej powinien się postarać. Mam w rodzinie przyklad jak szwagierka zaplacila lekarzowi za poród a jego nawet w czasie porodu na oczy nie widziała! Urodzila nad ranem i położna szukała lekarza który może ją zszyć, mało tego póżniej szwagrowi powiedzial, ze \"żona urodzila córką\" a urodzila syna! Ci "nasi lekarze"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też znam różne takie przykłady, a w związku z tym,że będę miała cięcie, to i tak jakiś lekarz musi być i będę zmuszona któremuś dać, więc jak on się nie pojawi a wcześniej mu dam to będę płaciła dwa razy. Dlatego ja wolę prywatne kliniki,ale u nas jeste tylko jedna i wypisują p 48h a ja tak szybko się boję,bo wiem jak to cc jest bolesne i ciężko byłoby mi samej z trójką w domu a nie daj jeszcze jakaś żółtaczka czy krwotok lub coś innego to wtedy zwykły szpital i siedzenie koło łóżeczka dziecka i karmienie na żądanie po CC nie wyobrażam sobie tego! Wolę zatem nie ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę się na pół godzinki położyć, bo potem muszę lecieć po dzieciaki do przedszkola, a wstałam dzisiaj o 5 a dzień długi,więc może chwilkę odpocznę. Ineczko pisz do nas częściej, Chciałabym się z Tobą spotkac w tej Ikei, jeżeli nadal masz ochotę, wolałabym jeszcze przed rozwiązaniem,bo potem to ciężko będzie, przemyśl,może będziesz chciała. Całuski. Ja zaglądnę tutaj popołudniu, to jak znajdziesz czas wpadnij pogadać, będę czekała!!!!! 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×