Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Hej, też mi żal,że ten wątek padł. Ale następny, dla mam z czwórką dzieci też nie wytrzymał tego pieprzonego tłumaczenia się tutaj ze wszystkiego. Kafeteria nadaje się tylko na pisane "z doskoku" Nie ma co się tu z nikim i niczym wiązać, bo za dużo żmij pomarańczowych się nudzi Pozdrawiam i gratuluję - takie dziecko "nie wiadomo skąd" to na pewno prosto z nieba - wiem co mówię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o fajnie , ze ktos jednak czasem tu wraca...masz rację z tymi pomaranczowymi wpisami :( Ale zapisalam sie tez na forum na portalu dla cięzarowek ale tam mnie dobija gadżeciarstwo - te rozbudowane paseczki - juz nie tylko wiek ciąży ale paseczek poznania się, paseczek slubu, paseczek dziecka siostry, paseczek ciązowy...masakra....wychodzą dwa wpisy na stronę bo 3/4 zajmują animacje, paseczki, reklamy, zdjęcia i cytaty :( Dobrze jak ktos od czasu do czasu wpadnie ;-) przynajmniej będzie czas na zajęcie się Szkodnikami w postaci dzieci własnych zamiast przesiadywania na forum ;)) A u Ciebie czworo dzieci tak ? Jednej płci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz moze co słychac u BEGI (czy udało jej się zajsc w 3 ciążę ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz doczytałam , ze masz 3 synow i córkę !!!! Gratuluję determinacji ;-) MojaSP tesciówka tez ma 3 synów i czwartą córkę....ech...mam nadzieję, ze mi się uda za trzecim razem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izydo trzymam kciuki, napewno się uda ja byłam na tym forum od prawie początku, razem z dziewczynami planowałysmy córeczki większości sie udało ja w 10 dniu cyklu, mam 2 synów i trzecia córeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Bega ma narazie 2 synów, chyba n arazie odpuściła, kobitka pełna energii :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana , bardzo dziękuję za informacje :-) zajrzyj koło sierpnia to pewnie będę znała płec :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izydo i jak znasz płeć?? napewno :) :) powiedz, ja narazie czekam, mam dwoch synków, chce trzecia córkę, ale u mnie zadne planowanie nie wchodzi w gre, po prostu nie nadaję sie do tego... :( pozdrowionka, a nasz gruby mis jest dowodem na to że można mieć i dać radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a działakliście1
no właśnie-co u dziewczyn????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rose**
witam jestem mama dwoch chlopcow,jeden 6 msc a drugi 2,5 roczku,chcialabym za lat 4-5 postarac sie o 3 dziecko,prosze powiedzcie mi czy 50 m i 5 osob w tym 3 dzieci to cos mocno zlego? nie stac mnie na wieksze lokum:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARCELKOWA MAMO w styczniu pisalas ze jestes w ciazy, potem chyba cisza, czy cos opuściłam?? napisz co u Ciebie, czy działa jeszcze jakies forum mam starajacych sie o trzecie dziecko, ja chcialabym bardzo dziweczynke a mam trzech synów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajamka1
forum istnieje ale prywatne...dziewczyny maja sie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość civv
co słychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili katechetka
Ktoś pytał, co słychać? Lili, matka 3. synów stała się dziś w nocy matką trzech synów i córeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haj5555h
wspaniale!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak z sentymentu tu zaglądam,czy któraś z tych kiedyś piszących mam może tu wpada na kafeterię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikogo tu już nie ma ze starych dziewczyn?Nikt nie zagląda?HAAAALLLLOOOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie zagląda od dawien dawna. Wredne pomarańcze wszystko zniszczą :-) Dziewczyny przeniosły się na jakieś prywatne forum (chociaż i tamto nie wiem czy jeszcze istnieje ;P Ech, to był właśnie mój pierwszy wątek w tym dziale :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj to szkoda, tyle fajnych tematów poznikało, fajnie się czytało.wszystko przez te pomarańcze.miałam nadzieję,że ktoś tu czasami bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ,Ja tu tez kiedys pisalam i bylo super !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisalam tu wlasnie prawie 10 lat temu jako Moni76 :) Przez przypadek znalazlam ten watek i tak jakos wzielo mnie na wspominki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×