Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Ineczko🌼 w tej chwili żadne słowa Cie nie pocieszą,ale wierz mi czas leczy rany ja coś o tym wiem.A czy odpuścisz czy nie to jest juz Twoja decyzja sama zobaczysz czy bedziesz czuła się na siłach,ale jak to mówią do trzech razy sztuka,badz silna kochana,ale widze że i tak jesteś👄 begus Ciebie tez mi strasznie szkoda jest nie wiem co Ci poradzić,może poprostu zapomnij o starankach o tym wszystkim i poddaj się naturze tyle razy juz czytałąm o tym że jak kobieta odpuszczała i przestawała mysleć o ciazy to w nią zachodziła napewno cos w tym jest🌼 A dla synka gratulacje ogromne!!!🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega 🌼 ten kwiatuszek to dla Mikołaja za 6 wyobrażam sobie serce Ci \"pękało\" z dumy, dla takich chwil warto żyć. Inka doskonale Cię rozumię też przechodziłam przez to 3 razy i wiem co czujesz, pamiętam słowa położnej jak do mnie wtedy mówiła -\"może to i dobrze że organizm sam odrzucił,bo może maleństwo było chore...\" pamiętam jaka byłam na nią zła że wygaduje takie głupoty ale teraz w perspektywie czasu miała chyba rację. Inko czas goi rany, wiem że tego się nie zapomina ale będzie ci lżej za jakiś czas.Ściskam Cię mocno. Daily jak samopoczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega gratulacje dla synka:) ja juz nie wiem co pisac ??? bo nic do głowy mi nic nie przychodzi........ smutno tu u nas:( sylwia czy Karolinka juz chodzi??? a mnie strasznie boli jajnik:-o,az musiałam wziasc tabletke przeciw bólowa no ale i tak,nic dzis z przytulan,bo maz własnie pojechał zobaczyc sie z tym pracodawca,co ma jechac do szwecji i bedzie koło pózno:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki do jutra🖐️ nowy dzien i nowe nadzieje:) spokojnej nocy dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beguniu ale masz bystrzaka w domku, tylko pozazdrościć, oczywiście POZYTYWNIE :D. Ineczko cos Ci powiem, ja w pracy mam koleżanke , która ma termin porodu na 22.08 ja gdybym nie poronila miala bym na 21.08. Wstyd sie do tego przyznac ale jak widze jej brzuch to mam odruch wymiotny. Mówilam już o tym moim najbliższym przyjaciólkom i mówily że to przejdzie. Nie jestem zlym czlowiekiem i nigdy nikomu w życiu nie życzylam źle, ale te uczucia, które rodza się w mnie jak widze tem sliczny brzuszek powodują, że czują się wrednie. Dzisiaj poprostu wyszlam bo mam wrażenie, że ta moja koleżanka dziala na mnie jak wampir energetyczny jest mi poprostu slabo na jej widok. Wiem, że to minie, ale zawsze patrząc na jej synka będę pamietala o moim aniolku. dziewczyny na jakim forum sie udzielacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczór Kochane!!!! Ja wpadłąm tylko się przywitać i równocześnie pożegnać, bo jest już późno. Beguniu OGROMNE gratulacje dla Mikusia!!!!!!! Czuję Twoją dumę! Ineczko, proszę CIę nie załamuj się, będzie dobrze zobaczysz utulisz swoją córeczkę a ja będę tutaj dotąd dopóki to nie nastąpi ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Daily, ja nie jestem nauczona do dawania łapówek,ale ten lekarz taki jest, zanim skończy wizytę już woła o kasę. No i boję się, chcę zrobić dobrze, choć wcale mi się takie postępowanie nie podoba. Trzymam kciuki za Wasze cykle, ja to już poniedziałku nie mogę się doczekać , bo będę znała termin cc. Moni, może jednak się uda???? Życzę ci z całego serce, a kiedy były ostatnie staranka? OK, uciekam, Położę się, bo jakoś mi dzisiaj niedobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja tez juz mówie dobranoc😴 a jeszcze mam takie pytanko,czy Was tez w czasie owulacji pobolewaja piersi? Monis może jednak poczekaj na męża aż wróci co?:) dobranoc kochane do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Daily :) :) :) takie czasy....🌻 🌻 Beguniu suuuuuuuuuuper, ogromne gratulacje :D :D :D :D No to wakacje !!!!!!!!!!!! Moni wiesz, a może cos wyszło :) zapaomniałam napisać że zaraz po zapłodnieniu az do @ miałam tak jak Mamulka - bolały mnie jajniki, juz chciałam iść do lekarza - a to było przez (za przeproszeniem )gazy :) Umówiłam sie na USG na 15 czerwca :) Dana - córeczka słodka bardzo ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka - jak dzieje się coś złego to myslisz że to fatum i że to się nigdy nie skończy...- ale to się skończy. Nie poddawaj się, chwyć byka za rogi i walcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam dodac Beguniu Ty mówisz, że masz dola bo wszyscy dookola rodza a ty nie...To co mam powiedziec ja kiedy wszystkie osoby które zarazilam powtórnym macieżyństwem już urodzily, tzn. moja sisotra, sąsiadka i dwie najbliższe przyjeciolki. ja to mam pecha :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macierzynstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daily dokladnie wiem co czujesz...ja tez pozarazalam macierzynstwem i to te osoby sa w ciazy a nie ja...ale co moge zrobic!!!???? do tego jeszcze jakos mi zle i smutno i do kitu poklocilam sie z M i w ogole gdyby nie radosc z mikusia to mialabym kiepski dzien...lato iwakacje przed nami a u mnie z entuzjazmem kiepsko...:( dziewczynki ide sobie bo nic tu po mnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry {kwiat] ❤️ 👄 🌻 ❤️ 👄 🌻 ❤️ 👄 🌻 ❤️ 👄 🌻 ❤️ usta] Ja za to miałam noc do du.....y, nie wiem co mis ię stało, wymiotowałam i miałam biegunkę! Nic podejrzanego nie zjadałam, chyba ze jakis wirus,ale dzisiaj już OK< tyle że nie mogę jeść,bo żołądek to mam chyba w przełyku, zjadłam pół banana i nawet się schylić nie mogę,bo go czuję. Super!!!!!!!!!! Mam nadzieję,że mi to przejdzie. Ineczko, Beguniu, Daily!!!!!! Wszystko się poukłda, wasze aniołki czekają na Was i przyjdą w odpowiednim momencie. Zobaczycie,że będzie dobrze, ja wierzę w spełnienie Waszych marzeń i STRASZNIE STRASZNIE mocno Wam kibicuję!!!!!!!! Dana Magdunia słodziutka! Kochane, grzeczne maleństwo! Roksanko,gdzie ty się podziewasz, tak mało do nas zaglądasz, smutno bez Ciebie!!!!! Jak tam synek? Czy jego bóle nóg ustały??? Moni, czekałaś na męża????? Mam nadzieję,że nie nawaliłaś!!!!!!!!!! Gdzie jesteście???? Pora na kawkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i stale jestem sama!!!!!!! Dziewczyny, gdzie jesteście????????????????????????? Chyba pójdę poodkurzać i zaglądnę za pół godzinki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) dana-Magdusia sama slodycz,ladnie jej w rozowym:) bega-gratulacje z powodu synka wynikow!!! wiem jak to cholernie cieszy:) a teraz cie opier....-PROSZE sie mi tu nie lamac,tylko dalej sie starac,a jesli nie wychodzi to moze szukac dalej przyczyny? przeciez sa jakies srodki na pekniecie jajeczka!! napewno-medycyna idzie do przodu,musisz cos z tym zrobic bo jesli odpuscisz-uwierz bedziesz zawsze miala zal-bega masz jeszcze czas,to nie jest ostatni dzwonek:) ja wiem ze ci sie uda,a wiesz dlaczego? DLATEGO ZE JAK CZLOWIEK CZEGOS BARDZO PRAGNIE,TO DO TEGO DAZY ZA WSZELKA CENE I Z TOBA TEZ TAK JEST:D dla ciebie tez zaswieci slonce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Mamulka 32!!!! No i znowu żadnej nie ma!!!! Ja zaraz będę musiała wyjść,a Wy gdzie???? Jakoś ostatnio pusto na naszym topiku!!! Nawet kawkę trzeba samej pić!!!! Toż to skandal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko pościel słodziutka, napewno będzie pasowała. Już zauważyłam że masz dobry gust 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko-u mnie spokojnie na razie czeka mnie napiety nast tydzien i nastepny ;) juz sie obawiam tego wszystkiego! no ale dla dobra sprawy musze nadac tempo:) mysle ze bedzie pasowala ta posciel ja jak chlopcy byli malutcy to nie kladlam ich na zadnej podusi,tylko na poczatku rozek apotem kolderka dana🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie ostatnio pusto u nas i smutno mnie sie tez nie chce czasem pisac:( tak sie sprawy zle potoczyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie tak się chce spać, a muszę leciec do przedszkola, bo zapomniałam synkowi dać pidżamki no i muszę donieść przed leżakami. Muszę wziąć się w garść a tak mi się nie chce. Miałam jechac na cmentarz opłacić gób babci, pojechać po kwiatki na balkon, i do banku a tak mi się nie chce ruszać z domu, no i na 16 mam odwieźć auto do myjni, bo chcę aby wyprali mi wszystko i wyczyślili skórę na tapicerce, no i będę musiała wziąć taxi,bo musi tam autko zostać do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) ewelinko posciel sliczna:),Ja bym kupiła dwie ,bo nie wiedziała bym która wybrac:) zreszta łózeczko tez mi sie b podoba:) enex juz niedługo swoje szczescie zobaczysz:) bega ja wierze ze w koncu i dla Ciebie słonce zaswieci:)👄 dziewczyny ja zasnełam wczoraj:P a moj M przyjechał tez pózno,wiec nic z naszych przytulan.... a do tego chrapał jak głupi:-o,kopałam go cała noc, bo spac nie mogłam.Ostatnia @ miałam 14.05. a przytulani były w 10dc i 14dc.... i dalej nic ,ale jajniki mi przeszły,wiec smiem twierdzic ze owulka juz była wczoraj:)nastepna @ 12.06. wiec np ,10.06.zrobie test:) ale sie ciesz bo sa nowe panie ,w aptece u mnie ,i jeszcze nie znaja mojego hobbi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszma a czy Wasi
męzowie wiedzą, że piszecie tu kiedy i jak się kochaliście, a!! przepraszam, przytulaliście? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamulka ,moj M tez wie :P i nic nie mowi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamulka ,moj M tez wie :P i nic nie mowi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×