Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

jestem ponownie:) nastko dawno cie nie bylo,przygotowana do pierwszej komunii? lili,roksanko,janeczka,bega🖐️ ewelinko no to swinie ci panowie😠 jak tak mozna??? a jak sie udalo przedstawienie w przedszkolu?zakrecila ci sie lezka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny śpiesze z wiadomością : JESTEM W CIĄŻY TEST POZYTYWNY. Zmajstrowaliśmy dzidzię za drugim razem i,... nie wiem jakoś nie jestem w siódmym niebie... boję się .Już nawet mi przeszło i myślałam, że zrezygnuję w ogóle a tu...masz i to w maju pocieszam się tym, że chłopcy nie zgadzają się według chińczyka . Jestem zła sama na siebie, że krzyczę na dzieci- w Dniu ich Swięta- wredna matka, jestem cała podenerwowana i chce mi sie ryczeć........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paty-SUPER:) GRATUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUULACJE!!! ciesz sie kobieto,zobacz ile dziewczyn nie moze zajsc w ciaze,one juz nawet nie mysla o plci,tylko o dziecku namacalnym:) a co ma byc to bedzie,ty mozesz jedynie powiedziec sobie ze zrobilas wszystko lub prawie wszystko aby byla dana plec a reszta w rekach Boga i natury ale ciesze sie z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej Pati:) Wiedziałam ... kiedy napsiałaś! GRATULUJę, a ryczenie jest normalne to wpływ hormonków! ;D ściskam Ce mocno, będzie dobrze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jESTEM CAŁY CZAS ZMĘCZONA , CHCE MI SIĘ SPAĆ jANECZKO WYSŁAŁAM E-MAILA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paty=> GRATULUJĘ 🌻 Twoje nastroje to normalka w ciąży :D Ja chociaż dokładnie planowałam to dziecko jak tylko okazało się że jestem w ciąży to cały czas ryczałam, wszystko mnie drażniło, wiedziałam, że już nie ma odwrotu. Po kilku dniach powiedzieliśmy o tym fakcie całej rodzinie i jakoś było mi lżej, choćpłaczliwa nadal byłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane Dawno nie zaglądałam ,ale z netem miałam kłopoty i dopiero mi naprawili Paty GRATULUJĘ :D :D , ty szczęściaro - z tego co doczytałam to raczej córa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dZIĘKI SYLWIA Z ASŁOWA OTUCHY. cZY TO NIE PRZEZNACZENIE PRZECIEZ JA W MAJU BYŁAM ZABIEGANA, PRZEJETA KOMUNIA I DOSZŁAM DO WNIOSKU, ŻE NIE WIEM CZY CHCĘ SIĘ DECYDOWAĆ NA JESZCZE JEDNO DZIECKO. zAKOŃCZYLIŚMY NA 9DC , BO MYSLAŁAM, ŻE TO ZA WCZEŚNIE , ŻEBY Z TEGO COŚ BYŁO.pOPRZEDNIO 9DC I NI . nAGLE CYKL SIĘ PRZESUNĄŁ I PROSZĘ . W MOMENCIE REZYGNACJI....CIĄŻA. MYŚLĘ, ŻE TO CHYBA TAK MIAŁO BYĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylacz pati caps locka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Paty, dobrze powiedziane :) Coś te komunie u Was zadziałały, bo i Ty i Enex w ciąży w pokomunijmym szaleństwie :D Tylko na mnie nie zadziałało :( ale póki działam mam nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nIE zauważyłam rzeczywiście . Dopadła mnie taka wena...... Janeczko czekam na ciebie wierzę będziemy miały dzidzię z jednego rocznika. A co myślisz o chińczyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati kochana, ja jedynie myslę o tym ze 3-4 dni przed owu powinno dac dziewczynkę. Mam nadzieję ze nasze pragnienia się spełnią i wkrótce dołączę do Ciebie:D Nie zawracaj sobie głowy chińczykiem :P Cud juz się stał i tego nie zmienisz :) Nie wiem, czy czytałaś i pamiętasz Agunię która ma Agatkę, jej też nie pasował jeden miesiąc z powodu wyjazdu i kończyła chyba na 7 nawet bez śluzu o ile się mylę, choc jakiś na pewno był tylko głęboko ukryty. I co, śliczna córeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paty36 gratulacje!!! Uważaj na siebie i na kruszynkę.... I nie przejmuj się za bardzo swoim stanem psychicznym to minie i będziesz się cieszyć ciażą Sprawdzalaś na kiedy termin? Ewelinko nie bardzo jestem w stanie w tej chwili spotkać sie z Tobą... wiesz potrzbuję trochę czasu, ale dziękuję za propozycję. Mam nadzieję, ze to zrozumiesz. Mam nadzieję, ze spotkamy się za kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny fajnie , że jesteście, że jest to gforum. Można pogadać otwarcie z kimś kto rozumie o co w tym chodzi i nie zbywa byle czym Można się podbudować, nabrać nadziei i...energii, która jest potrzebna teraz podwójnie. a tak apropos Janeczko wiesz jak zobaczyłam skok tempki rano w 13dc od razu poczułam , że mogliśmy \"zmoczyć\" mówiąc kolokwialnie. Poprzedni cykl był 29 dniowy i skok nastąpił dopiero w 16dc. Nie do wiary....ze przestałam na 9dc i ....ciąża śluz również baaaaardzoooooo ubooooogi!No cóż zobaczymy 9 m-cy niepewności, ale synka w razie gdyby też baaaaardzooo pokocham!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paty=> napewno i synka pokochasz, najważniejsze aby było zdrowe. Ale masz dużą szansę na dziewczynkę. # dni przed to idealny wynik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka nie doczytalam
a kiedy mialas propozycje spotkania z ewelinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w razie gdyby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w razie gdyby
co ty piszesz dziewczyno?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Inka !Wiem, że to nie zbyt taktowne cieszyć się ,gdy u ciebie taka sytuacja, ale wierzę, że to tak miało być w twoim przypadku, kolejne maleństwo z pewnością będzie silniejsze. A termin mam na około 2-3 lytego. Bagatela może w moje urodziny 6 -oby Janeczko napisałam wczoraj, ale coś jest nie tak z moją pocztą. Nie mogę odebrac wiadomości od znajomego. Tam miało być forum anie gforum - literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w razie gdyby
to juz najgorsza opcja z mozliwych? SYN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paty, bardzo się cieszę że Ci sie udało :) Czasami ma się takie przeczucia od początku, fajnie kiedy są , a nie kiedy człowiek się nakręca niepotrzebnie... A jak mąż? Kiedy powiesz synkom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka nie doczytalam
to ty czytaj jeszcze raz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M sięcieszy juz planuje przeniesienie sypialni. Chłopcom powiem jak minie trochę czasu i ciąża będzie pewniejsza a dzidzia silniejsza , pewnie na wakacjach.Na razie wybieramy się nad morze w czerwcowy weekend.zależy od sytuacji, ale nie chciałabym ,żeby byli rozczarowani i smutni gdyby się coś nie powiodło.natura płata rózne figle Poieram Inko KTOŚ musi uważniej czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zwracajcie uwagi
na te pomaranczowa :D nudzi sie dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w razie gdyby
to jej slowa: ale synka w" razie gdyby "też baaaaardzooo pokocham!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×