Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

***HANIA***

WIOSENNE STARANIA- kto jeszcze? cd..topicu sissi

Polecane posty

Nadziejko❤️ tak strasznie sie ciesze ze masz takie nowiny:))dla Twojego dzielnego Kubusia👄 👄 👄 wiele maleństwo przeszło ale jest bardzo dzielny-mam nadzieje ze z tymi kupkami i płaczem tez sie w koncu uspokoi❤️ Filipko❤️-przytulam Cie bardzo mocno do serduszka❤️wiem jaki to potworny dół jak za kolejnym razem znowu nic z tego....ale pamietaj-nie jestes sama-masz nasze wsparcie i masz cudownego faceta koło siebie-ja wierzę że juz niedługo pochwalicie sie dwoma kreseczkami a ta nadzieje schowaną głęboko w kieszeni trzymaj cały czas przy sobie bo to pomaga...tez trzymam kciukasy co cykl za was staraczki i wiem ze bedziecie w końcu mamusiami bo ja tez wierzyłam w to głęboko chociaż co cykl miałam już dość-ale mój skarbek wynagrodził wszystko i u was tez tak bedzie -kochane dla was ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlag mnie trafi😡 skasowalo mi prawie cały wpis...no to jeszcze raz: koalko❤️ dla Twojej nie takiej malutkiej;) JUlitki od nas wielkie 👄-ciesze sie ze wszystko gra:)) Mlenko-biedactwo❤️ odganiam od Ciebie to choróbsko i slę fluidki zdrowia**************na pocieszenie ja tez non stop teraz sama z małym siedze bo zaczął sie sezon i mój M wyjezdza na zawody prawie co weekend-oprócz tego ze jest nauczycielem WF-u to tez jest trenerem wiec siedze sama z Boryskiem bo nawet psa nie mam koło siebie bo w takiej sytuacji nie mam nawet jak wyjsc z nim na spacerek i dałam go do moich rodziców-mały troche marudzi pewnie przez pogode bo zimno i mokro brrrrrrrwiec gnijemy w czterech scianach:( Kika-Ty skarbenku miałas przeciez imieninki niedawno:))przepraszam za spóźnienie ale sle najszczersze życzonka WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 OLi❤️ HAnia❤️ viola❤️ mojpka❤️ Słonko❤️ dla pozostałych dziewczynek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolalkojaka sliczna ta Twoja panna!!!! Strasznie fajną ma czuprynkę, niedlugo będziesz mogla zaplatać jej warkocze. My byliśmy ostatni z Adasiem na zakupach w centrum handlowym i dużo ludzi mówilo- oj jaka sliczna dziewczynka ;) No w sumie do 9 miesiąca to miala być Kasia, to jak ma wyglądać? Scorpio- no to witaj w klubie slomiana wdowo. Mój mąż nigdzie nie wyjeżdża, ale pracuje po 12 godz, a z dojazdem to jest 14, więc prawie go nie ma, na szczęście jak ma wolne, to świetnie atusiuje Adasiowi. Wzorowa z niego niania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane ❤️ Widzę że dzisiaj cisza na topiczku...... Szukałam go aż na 3 stronie ..... Koalko 🌼 Dziękuję za zdjęcia Julitki. Poprostu cudna ❤️ A te wloski .... :) śliczne :) Jeszcze raz Ci serdecznie gratuluję :) U mnie dziś pogoda ochydna :( Deszcz, ciemno, zimno .... brrrrrrrrrrr. Filipko ❤️ ❤️ Haniu ❤️ ❤️ Słoneczko ❤️ ❤️ Nadziejko ❤️ ❤️ Mlenka ❤️ ❤️ Scorpio ❤️ ❤️ Koalka ❤️ ❤️ Kruszynka ❤️ ❤️ Mojpeczka ❤️ ❤️ Dla pozostałych dziewczynek 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze mi się chyba moja nerwica uaktywniła bardzo mocno. Codzinnie muszę brać coś na uspokojenie (ziołowego) bo inaczej nie mogę funkcjonawać. Cały czas boli i ciśnie mnie w mostku, drętwieją mi ręce, mam napady gorąca i kołatanie serca .... Zwiększyłam sobie dawkę magnezu i piję lecytynę sojową bo tak mi kardiolog zlecił ale to coraz słabiej mi pomaga ..... Filipko 🌼 Ty kiedyś pisałaś że też masz nerwicę. Brałaś na to jakieś leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki strasznie sie za wami stesknilam!!!!!!!!!!!!!! tydzien bez was to jednak sporo czasu ale z Kubusiem i miskiem to bardzo szybciutko mi zlecialo i dzisiaj nie moglam zwlec sie z wyra tak sie rozleniwilam ale dotarlam w koncu, roboty mnostwo bo kolega to jednak koń dorozkarski, to co pokazalam palcem to zrobil a reszta ktora wyszła jak mnie nei bylo została i czekala na mnie wiec od rana mialam młyn ale mlyn mlynem a kafe wazniejsza wiec nie wytrzymalam i nawet troche poczytalam co u was OLI gratuluje pracy, mam nadzieje ze nie popracujesz dlugo z wiadomych wzgledów ❤️ tego ci zycze kochana i nie denerwuj sie az tak a juz nei faszeruj sie zadnymi swinstwami na nerwy bo napewno nie wyjdzie to fasolce na dobre ja tez jestem znerwicowana bo kto dzisiaj nie jest ale nadrabiam moim wrednym charakterem :P Nadz\iejko jestes bardzo dzielną kobietka, tyle przezyliscie strachum nerwow i wszystko zostało wam wynagrodzone wierze ze teraz Kubus bedzie rosl zdrowo i nie trzeba bedzie zadnych operacji dla niego 😘 Filipko ❤️ przytulam cie bardzo bardzo mocno bo jakiekolwiek slowo i tak nie jest w stanie cie pocieszyc teraz, wiem ze za dwa dni znowu zobaczysz swiat w rozowych kolorach a jak przyjedziecie to POlski to juz bedzie wasz czas, wyciszenia, odpoczynku i owocnych staranek i juz niemoge sie doczekac twoich 2 kreseczek bo to ze bedą to nei ulega wątpliwosci,twoja cierpliwosc zostanie nagrodzona ❤️❤️❤️ Mlenko budulko moja, ja weekend mialam wprawdzie wolny ale tez chorowity, bo napierw Kuba zaczął szczekac i smarkac a pozniej ja a teraz jeszcze zatoki mi sie znowu odezwaly wiec musimy sie wspierac razem w naszych choróbskach i skutecznie je przeganiac a przygody Adasia w sklepie byly super heheh mój KUba jak wpada do sklepu to od razu biegnie do polek z pieczywem i bierze bułke w łape taki glodomor maly hehe:D aha, Mlenko podeslij mi zdjecia Julci i jej bobasków Jenefer Julcia sliczna dziewczynka, diekuje za zdjecia i zagladaj do nas czesciej a nie raz do roku :) Mojpeczko 🌻 odganiam od ciebie i Zuzi wszystkie chorobska ja cie podziwiam ze tak swietnei dajesz sobei sama rade, masz u mnie medal zaslugi, ja to bym chyba dawno wpadla w depreche super ze Tom w koncu wraca, zawsze to ktos bedzie blisko ciebie, pocieszy, przytuli i pomoze przy Zuzi ❤️ duzo duzo zdroweczka dla was Koalko sliczna ta twoja kruszynka, imie tez bardzo łądne, znam dwie Julity i obie super babeczki dla twoich dzieciaczkow 😘 a dla tatusia tez duzy plus ze tak sie ładnie zająl rodzinką dziewczynki na razie musze wracac do pracy zajrze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu 🌼 Jak dobrze że jesteś :D My też się za Tobą stęskniłyśmy :) ❤️ 👄 ❤️ Dziękuję Ci kochana za gratulacje 👄 Mam nadzieję że jednak fasoleczka pokrzyżuje mi plany z pracą i za długo nie zabawię na tej świetlicy ;) Bardzo bym chciała chociaż czasem to już mnie siły do wiary że się uda opuszczają. Echhhhhhhhh.... Ja siedzę cały czas na internecie i ściągam zabawy, kolorowanki, gry itd itd. jest tego sporo tylko że dużo rzeczy się powtarza. Już mam całą teczkę tego wszystkiego. zaraz idę to wszystko pokserować na miasto :D Zajrzę jeszcze przed wyjściem. A gdzie nasza Filipka jest? 👄 No i reszta dziewczynek? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooooo a co tu takie pustki???????????/ to za zapierniczam jak wół zeby chwilke z wami pogadac a tu zywej duszy nie ma Oli pewnie tez juz wyszla, gdzie jestescie? na spacerkach chyba nie bo pogoda pod psem, przynajmniej u mnie a w weekedn byla nie lepsza wiec znowu nei bylismy w ogrodzie botanicznym, siedzielismy z miskiem caly tydzien w domu i nawet sie nei poklocilismy:) tesciowa trzy razy sie do nas wybierala ale jakos nie dotarła w czwartek bylo w miare cieplo i mielismy sie wybrac do znajomych ale przyjechala moja kolezanka z liceum z dziecmi z ktorą sie bardzo dlugo nie widzialam, dzieci ma w wieku 7 lat chlopczyk i 4 latka dziewczynka ale lobuziaki straszne, mój Kuba przy nich to aniol a ja tak na niego narzekam :) w piatek byla piekna pogoda wiec misiek zajął sie Kubą a ja sie wypuscilam w miasto na zakupy i nakupilam Kubie troche ciuchów i w koncu kupilam mu buty a najbardziej ucieszyl sie z naklejek z teletubisiami, przykleilam mu na łożeczku i ciagle biega zeby im pomachac i calowac a jego ulubiony teletubis to Noo - Noo ten niebiski odkurzacz hehe strasznie sie rozleniwilam przez to siedzenie w domu, nawet tesciowa wczoraj zadzwonila ze dawno nas nie bylo wiec jej powiedzialam ze to ona miala do nas przyjechac wiec zwalila na pogode, a ja wredna jej docielam: to mama chce przyjechac sie opalac? a ja myslalam ze do wnuka, zatkalo ją i zaczela sie wymawiac brakiem czasu i obiecala ze w niedziele przyjedzie, nie wiem po co, jak bedzie ładna pogoda to ja wybywam do tego ogrodu:D Filipko zajrzyj do nas !!!!!!!!!!! Oli ja mysle ze jak cie praca pochlonie to przestaniesz myslec o dzieciaczkach a wtedy sama wiesz jak to jest jak sei czlowiek odstresuje;) cos czuje ze nam si etu kreseczki posypią niedlugo no i czas najwyzszy bo nam jedna tabelka likwidcja grozi dla OLI VIOLI i Filipki ❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki!! przede wszystkim ściskam nasza kochana Nadziejke i jej Kubusia jak to wspaniale że tak się skończyło :-) Oli Filipko nie martwcie się że @ Was nawiedzą w końcu kiedyś przestanie a na tym forum jest dośc przykładów na to że warto poczekać iże starania prędzej czy później zostana zakończone sukcesem ja w to wierze i Wy też musicie przesyłam porcję fluidków i buziaczki od Weronisi :-) Mlenko widzę że i Tobie skończyły się dobre czasy bez @... ano taki los kobiet, byle do następnej ciąży :P ;-) a propos Kika jak tam starasz się o kolejne? :-) Haniu witaj po przerwie o teściowych to długo można no nie?? ;-) Scorpio fajnie ze zaglądzasz Koalko dzięki za zdjęcia Twojej dziewczynki fryzurke ma jak moja mała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Nadziejko moc uścisków dla Ciebie i Kubusia za byliście tacy silni:))Ciesze sie razem z wami że wszystko jest dobrze❤️ Oli kochanie współczuje ci tej nerwicy bo wiem co to jest bo tez ja mam w tych czasach coraz więcej ludzi sie boryka z tym badziewiem.Teraz na szczeście mi sie troche uspokoiło i bardzo rzadko mam jakieś napady lekowe odkad mam zuzie:))))poprostu nie mam czasu o tym myslec,ale przed ciaza było strasznie i strasznie sie bałam jak to bedzie jak bedę w ciazy co bedzie jak będę je miała.Na szczescie było oki dopiero około 21 tygodnia dostałam napadu i jak sie rozbujałam to przez prawie tydzień tak mnie trzymało nie mogłam nic jesc,spac cały czas byłam spieta jak strunma juz mnie normalnie mieścnie bolały myslałam ze jestem warjatka płakałam bez sensu moj Tom to już sie starsznie zaczął martwic dzwonil do mnie z pracy co godzine normlanie takie schizo mnie wtedy dopadło że szok.Poszłam do lekarza i dostałam relanium i zwolnienie i jak dostałam to zwolnienie to jakos mnie to uspokoiło że nie musze iśc do pracy i wogle że w końcu mnie puściło.Ale to był dla mnie straszny tydzień i nie chce go nawet wspominać.Tak to jade na persenie albo melisę żłopie litrami. U mnie juz rozpoczęło sie odliczanie do powrotu Tomka:Dz dzisiejszym dniem jeszce tylko 6.Jutro juz bedzie 5.Sorka dziewczynki że wam tu takie odliczanie robie ale nie wiecie jak sie cieszę ze Tom przyjeżdża na ten urlop.Szkoda tylko ze to 2 tygodnie i potem znów 3 miesiące ehh ale narazie o tym nie mysle. Pozdrawiam was goraco.Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu 🌼 ja właśnie na to liczę że się oderwę od myślenia o dzidzi i że może to mi pomoże jakoś tak psychicznie od tego odpocząć. Mam nadzieję że wtdey właśnie się uda :) Kruszynko 🌼 kochana dziękuję za fluidki i słowa otuchy 👄👄 👄 Fluidki oczywiście łapię :) Mojpeczko 🌼 Tak właśnie ja pamiętałam że któraś z Was miała takie problemy z nerwicą w ciąży. I tak mi się wydawało że to Ty byłaś. Ja też cały czas jestem na melisie. Właśnie przed chwilą sobie melisę w tabletkach kupiłam .... Czasem jest tak że np 2 tygodnie jest spokój A potem z nienacka poprostu cały tydzień się męczę z tym cholerstwem. Jeśli mogę Ci coś polecić to bardzo dobry jest taki preparat LECITAN to jest w takiej dużej butli kosztuje ok 15 zł. To jest lecytyna sojowa. Żadna chemia czy coś w tym stylu. To działa bardzo dobrze na nerwy. Taka wyciszona się robisz po tym. Naprawdę działa tylko codziennie trzeba sobie kieliszeczek tego wypić :) Ja to piję i mi pomaga. Tylko teraz jakoś mi się to wszystko nasiliło i muszę jeszcze się wspomagać innymi cudami. A ten persen to dobry jest? To jest ziołowe czy już jakieś takie mocniejsze? Może i ja tego spróbuje. Dobrze się po tym czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ale sobie wreszcie odpoczełam. Bylismy u znajomych w lesniczówce. Cisza spokój. zdala od zgiełku i hałasu. Natalia była bardzo grzeczna, dała nam odpocząć. Musze sie pochwalić. Moja mała podjeła próby chodzenia. Chodzi dookoła łózeczka trzymając sie tylko jedną ręką. Sama stoi bez trzymania. Julicia: Gratuluje. Co za nowina. Trójka dzieci. Super. Ja zawsze marzyłam aby miec bliźnieta. Jak byłam dzieckiem to chciałam miec siostre bliżniaczke a teraz to fajnie było by miec bliźniaki. Mamy juz na forum dwie Natalie i dwóch Wojtusiów .Dziękuje za zdjecia dzieciaczki cudne. Oli: Gratuluje dostania pracy. Niewiem czy dobrze pamietam ale chyba Mlenka pisała ze życzy ci aby fasoleczka pokrzyżowała Ci plany, wiec i ja sie dołaczam do tych życzen. Filipko: Przykro ze ta @ ochydna znów Cie nawiedziła. A moze fasoleczka woli sie zagnieździć w Polsce i Świnoujście jej bardziej odpowiada a nie jakaś Anglia. Dzękuje za smska,. Karteczka jeszcze nie dotarła ale z góry dziękuje. Scorpion: Tobie tez dziekuje za pamięć. Koala: Dobrze ze mieliście z miskiem troche czasu dla siebie. No i tata spisał sie na medal. Prosze Cie jak znajdziesz chwilke to ja prosze o zdjecia Julity bo do mnie niedotarły :( Kruszynka: Jesli chodzi o starania to zobaczymy co los przyniesie. Nie staramy sie za specjalnie ale tez nic nie robimy w drugim kierunku, wiec wszytko moze sie zdażyć. Mojpka: nie dziwie sie za odliczasz juz dni do przyjazdu Toma. Ja robiłabym to samo Nadziejko: Wiesci o Kubusi odrazu mi humorek poprawiły. Ja czułam ze bedzie dobrze Mlenko: Dla Ciebie duzo zdrówka Musze konczyc bo mała łobuziara sie obudziła i wziełam ja na kolana ale boje sie za znów pozbedziemy sie jakigos klawisza :) A dopiero co odkupiłam siostrze nowa klawiature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Nie odzywałam się dziś bo tu w Anglii jest dziś wolne, tzw holidey, pierwszy poniedziałek maja i te głupole mają takie swoje widzimisie. Ale dla mnie to dobrze bo mam dodatkowy dzień miska przy sobie, no i cały dzień razem, teraz zrobilismy sobie chwilkę z komputerami, on siedzi na laptopie a ja na tym stacjonarnym rzęchu. Pogoda dzisiaj w kratkę. Ale byliśmy w mieście i mam już prawie wszystkie prezenty dla bliskich. Sprawia mi to ogromną radość. Sporo tego, znowu będą przeboje z pakowaniem. Nadziejko ❤️ Jak tylko będę w Toruniu to dam znać, albo nie jak tylko będę w Polsce to dam znać, wtedy Ci powiem kiedy będziemy dokładnie jechać.Mmmm ale mi smaka narobiłaś na te manekinowe naleśniki :) Zawsze mam tylko problem aby jednemu podołać bo są takie duże :) Za to mój misiek radzi soebie bez problemu. Mam nadzieję że odpoczeliście już choć troszeńkę od tych stresów. I że Kubuś już tak nie płaczę i że kupki ustępują. Oczywiście cały czas modlę się za zdrówko Kubusia, aby juz cały czas było dobrze ❤️ Mlenka ❤️ Dziękuję za kciuki z całego serduszka. Wiesz lepiej nie trzymaj ich cały czas bo będą Cie paluszki bolały jak tak kilka lat będziesz piąstki za mnie zaciskać. Bo coś mi się wydaje że szybko byś ich puścić nie mogła. Ale i tak dziękuję ❤️ Dla Ciebie za to dużo zdrówka kochana, niech ten kaszel da Ci spokój ❤️ Koalko ❤️ fajnie, że się odwezwałaś :) No i gratulacje dla Twojego miśka że spisał się na medal :) Zdjęć jeszcze nie obejrzałam, o ile doszły do mnie bo cholera coś się dzieje z netem tu u nich, maja jakąs awarię i nie wszystkie strony mi się otwierają. Ale Julitka na pewno jest śliczna, jak tylko obejrzę fotki to dam znać. Dla Ciebie i julitki duże buziaki 👄 OLI ❤️ Kochana ja wiem, że Ty mnie rozumiesz. Tu słowa nie wiele dadzą. jest cięzko jak cholera, co tu dużo mówić. ja naprawdę mocno wierzyłam że do tego maja się uda. I co mi po tej wierze przyszło...narazie nic. Dziekuję Ci za wszystko ❤️ A co do nerwicy to niestety mam tą \"przyjemność\" ją mieć. Na poczatku brałam jakieś ziołowe tabletki ale dla mnie to było jak cukiereczki, nic nie działało :o Więć też brałam relanium. Miałam też takie do picia. Zależy kiedy ale czasami fajna fazka po tym jest :D A tak poważnie to przy mniejszych stresach pijam melisę. Przekichana sprawa. Scorpio ❤️ Kochana wiem, że mam w Was wsparcie i naprawdę wiele to dla mnie znaczy. Pewnie gdyby nie Wy i mój mąż juz dawno bym zwątpliła na dobre. Dziękuję ❤️ Haniu ❤️ Witaj, dawno Cię tu nie było. Kochana ja już coraz mniej wierzę w te dwie kreseczki, chyba że nie moje. Mam co prawda jeszcze nadzieję w sobie bo bez niej to bym chyba oszalała. Zobaczymy co będzie jak zrobimy wyniki, wtedy będę mogła powiedzieć coś więcej. Super, że tyle czasu mogłaś spędzić z miskiem i Kubusiem. Na pewno było Wam to potrzebne. A teściowa od siedmiu boleści się do Was jak sójka za morze wybiera. To też powinno Twojemu miśkowi oczy przeczyścić. Głupia baba i tyle. Nerwy mam na nią 😠 Fajnie za to że zakupki Wam się udały :) Dla Ciebie ❤️ Kruszynko ❤️ Dziękuję za fluidki i za buziaki od Weronisi :) Dla Was również 👄 Mojpeczko ❤️ Ja Ci się wcale nie dziwię że tak odliczasz dzień po dniu. Tyle się nie widzieliście, tęsknota na pewno ogromna. Już niedługo :) A dwa tygodnie będą całe Wasze i nie myśl że to mało tylko korzystaj z wspólnych chwil. ja też już odliczam dni, zostało 11. I też jadę na 2 tyg. Już dziś wiem że zleci jak z bicza. Dla Was ❤️ Kikunia ❤️ To super, że długi weekend Wam się udał :) najważniejsze że wypoczęłaś i że korzystałaś :) szkoda że karteczka inieninowa jeszcze nie dotarła ale to pewnie przez te wolne dni. I jeszcze raz wszystkiego NAJ 🌼 No i gratuluję Natalce postępów :) Pewnie niebawem będzie śmigać na nóżkach jak burza :) Ja już sama nie wiem czy \"moja fasolka\" się na tą Anglie buntuje czy na co. Ale wiem za to że niedługo to ja się zbuntuję na ten świat chyba. Bo już naprawdę mam dosyć. Dziękuję za wszystko kochana ❤️ Wkurzam się strasznie bo nie mogę odebrać poczty 😡😠😡 Mają tu jakąs awarię cholerną i niektóre serwery się wcale nie otwierają. Ani wp ani moja poczta na snug.pl. Mam nadzieję że szybko to naprawią bo już dwa razy dziś do nich dzwoniliśmy i misiek tak im pojechał że szok. Bo oni jak zwykle problemu nie widza i na wszystko mają czas. Durny i tępy naród 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiałam się czy szukać tej naszej tabelki bo nikt już jej chyba nie uaktualnia, a szkoda :( Pomyślałam jednak że musi być i już! A więc wklejam, choć wolałabym aby pierwszej wcale nie było... I TABELKA STARAJACYCH SIĘ Nick......... Imię...... Wiek.. Miejscowość.. Cykl starań.. Data @ 1.OLI...........Ola.........27.........Siedlce.......... .* **.......19.03.07 2.Filipka82...Magda.....24.........Ś-cie........*** ** .......01.06.2007. 3. Viola2328….Ania……….24……& #8230;xxxix……………… 4,5 roku…………………… … II TABELKA CIĘŻARÓWEK Nick......... Imię.......Wiek.. Miejscowość.. Termin porodu.. Płeć.......... Imię….. Zuzia28…………Sylwia……. .29……..Wrocław…………za 5 tyg………..xx…………R 30;.xx III TABELKA MAM Nick......... Imię. Wiek. Miejscowość.. Data porodu.. Waga i długość ...Imię dziecka 1.Zuzu……….Ula..20..Dzierżoniów…2 6.09.2005……3650g….56 cm…Maciuś 2.***HANIA*** ..Ania...28..Przemyśl… 14.12.2005.....2950 g.....52 cm.....Jakub 3. Zuzia28……Sylwia..28…Wrocław……2 9.12.2005…….3470g ……55 cm….Emilka 4. Mojpka…….Ania..32…Wrocław…31.12.2005 ……2920 g……54 cm…….Zuzia 5.Lili…………..Lila..25…Łódź. .…01.02.2006……3500g…….57 cm…..Martynka 6.Saffron…..Magda..23.Białystok…01.02.2006.. ...;…3700g……55 cm……Antoś 7.Mandzia…Magda..25.ok.Łodzi……23.02.20 06…3150g……54 cm……Alicja 8. Mi28..Justyna…..27…..Lublin……12.03.2 006………3220g……53 cm……Kubuś 9.Aba..Asia….32…….Gdańsk…… 13.03.2006……3480 g……54 cm…Wojtuś 10.Słonko…Kasia…29………Szcze cin…15.03.2006………3550 g…54cm…Alicja 11.Julcia26..Jagoda….27…….Głogów… ; ; ; ; 17.03.2006……3560g……56cm…Julia 12.Paty25…Patrycja…..27……Łódź..& #8230;06.04.2006……3000g ……54 cm…Melania 13.Mina29…Monika….29……mazow...11 .04.2006……3400g……55cm…Kaje tan 14.Jenefer25…Jola….30……Głogów... …12.04.2006……3250g……60cm....Ju lia 15.Kingap…Kinga…24…….małopolska. ...19.04.2006……3400g………58cm ……Oliwia 16.Sissi…Basia…30………Mielec ………07.05.2006……3750g… 230;59cm…Jakub 17.Kruszynka…Magda…29.Świetochłowice…2 4.07.2006…3100g…53cm…Weronika 18.KIKA27…Monika…27……Kraków..... 04.08.2006……3300g……53cm…Nata lia 19.Doris…Dorota…26………Krakó w……13.08.2006……3460g……57 cm……Alicja 20.Mlenka…Marlena…28……Radom..... 01.09.2006……3500g……..57cm…Adaś 21.Nadziejka…Wanda…29……xxxxxx 230;31.01.2007…2500g……52cm……Ja kub 22.SCORPIO…Ania…29……Rzeszów..... 24.02.2007……3590g……55cm…Boryse k 23.KOALKA….Jola….29…..Węgrów… 230;..19.04.2007……4900 g…..62cm….Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IV TABELKA DZIECIACZKÓW ******************************************************** **************************** Nick Mamy........ Imię dziecka....... Wiek dziecka.... Waga...... Wzrost 1.Zuzu……………….… Maciuś…………18 m 2.***HANIA*** ……..Jakub………..16m…… ; ….10500……81 3. Zuzia28…… ………Emilka…………15 m...........11,7 kg ....?? 4. Mojpka……………… Zuzia…………….15m 5.Lili……………….. Martynka…………13m........11500.....80 cm 6.Saffron….. ………..Antoś………….... 13m 7.Mandzia…. ……..Alicja……………..1 3m 8. Mi28…………….. Kubuś……………..12m 9.Aba………………… Wojtuś……………12m 10.Słonko………….. Alicja……………..12m 11.Julcia26……………Julia̷ ; ……………..12m 12.Paty25………….. Melania…………..11m 13.Mina29…………… Kajetan……….11m 14.Jenefer25……… Julia…………….11m 15.Kingap……..……Oliwia…R 30;..11m 16.Sissi………. …..Jakub……………10m 17.Kruszynka…… Weronika……………8m.....7200 kg..... 72 cm 18.KIKA27…….. …Natalia……………..8m....... 7800 kg......71 cm 19.Doris…………… Alicja……………….8m 20.Mlenka………….. Adaś……………..6m........9000...74 21.Nadziejka…….. Jakub……………….2m......4725 g 22.SCORPIO………..Borysek……8t ydzień....5380g.....62cm 23.KOALKA………Julita…… ;…..1 dzień…….4900 g….62cm ******************************************************** ****************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tabelce dzieciaczków zmieniłam imię córci Koalki na JULITA bo było Hania :) W tej pierwwszej nie zmieniałam ale to nastepnym razem. Pisała do mnie Viola, bardzo za nami tęskni i oczywiście wszystkie Was pozdrawia. I myślę że nie pogniewa się jeśli napiszę Wam dobrą nowinę, bo nasza Viola 5 maja dostała wyczekaną @ więc teraz może ruszyć ze starankami pełną parą :) Violu ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko, Hania - Dzięki za komplementy co do zdjęć No myślałam że nie dotarły ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam tabelkę dzieci: IV TABELKA DZIECIACZKÓW ******************************************************** **************************** Nick Mamy........ Imię dziecka....... Wiek dziecka.... Waga...... Wzrost 1.Zuzu……………….… Maciuś…………18 m 2.***HANIA*** ……..Jakub………..16m…… ; ; ….10500……81 3. Zuzia28…… ………Emilka…………15 m...........11,7 kg ....?? 4. Mojpka……………… Zuzia…………….16m 5.Lili……………….. Martynka…………13m........11500.....80 cm 6.Saffron….. ………..Antoś………….... 15m 7.Mandzia…. ……..Alicja……………..1 5m 8. Mi28…………….. Kubuś……………..13m 9.Aba………………… Wojtuś……………14m 10.Słonko………….. Alicja……………..14m 11.Julcia26……………Julia̷ ; ; ……………..14m; Wojtuś...1m, Natalia.. 1m 12.Paty25………….. Melania…………..12m 13.Mina29…………… Kajetan……….12m 14.Jenefer25……… Julia…………….ok 13m.......9.8 kg... 78 cm 15.Kingap……..……Oliwia…R 30;..11m 16.Sissi………. …..Jakub……………12m 17.Kruszynka…… Weronika……………8m.....7200 kg..... 72 cm 18.KIKA27…….. …Natalia……………..8m....... 7800 kg......71 cm 19.Doris…………… Alicja……………….8m 20.Mlenka………….. Adaś……………..6m........9000...74 21.Nadziejka…….. Jakub……………….2m......4725 g 22.SCORPIO………..Borysek……8t ydzień....5380g.....62cm 23.KOALKA………Julita…… ;…..1 dzień…….4900 g….62cm ******************************************************** **************************** Pozmieniałam troche więcej, mam nadzieje że dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania - będę pisać, będę o ile mój mały rojberek mi pozwoli Teraz śpi to mogę ;-) Dziś znowu Julcia nie pospała po południu, tylko rano 2 godzinki Bo spi w dzień tylko na dworze a teraz tyle atrakcji wokół że nie daja jej zasnąć Odwróciliśmy spacerówkę od głębokiego przodem do kierunku jazdy i Julcia ma pełny widok na samochody, pieski, drzewka i inne wózki ;-) - to, co lubi. W ogóle teraz po roku odkąd odstawiła cycuisa to więcej daje nam żyć - posimy dłużej i w spokoju - raz sie budzi ok 2-3 na przebranie pieluszki ODPUKAĆ Hihihihihihi Może i ząbki trochę się uspokoiły Ma ich 6 Ostatnio odkryła nową zabawę w otwieranie szuflad - muszę coś skombinować jak ją powstrzymać Macie rady? Sciskam mocno Filipkę - uda się Wam zobaczysz i jeszcze bedziesz tęsknić za przespanymi nockami i wypadami na miasto ze znajomymi Co to za słowa - świata mi się odechce - ani się waż tak mówić, ciotki forumowe Ci wybija głupie myśli z głowy !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Koalki!!!!!! Piękne imię Julita! Pamiętam jak któras z dziewczyn naszą koalkę przechrzciła na koalke i tak zostało .. A tu juz efekt starań jest - Julitka! Proszę o zdjęcia jolaikrzysztof@o2.pl Jak nikogo nie ma to kończe Pa pa tydzień długi, tym dłuższy po po długim weekendzie Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli ten persen to z serii tych ziołowych ale chyba troche takich mocniejszych bo mi pomaga hehehehehe.To ja sobie tez kupie toco mówisz do picia musze sie pozabezpieczac:)))) Kiedys miałam tez taka faze jeszcze że musiałam nosic tabletki ze soba czy były potrzebne czy nie musiałam je miec zawsze przy sobie wtedy czułam sie bezpieczniejsza a nie daj boze zapomniałam jeju to była tragedia jak normalnie alkoholik bez kielicha.Tabletki w kieszeni dawały mi poczucie bezpieczeństwa:)))Ale schizo normlanie jak to wszystko moze nad człowiekiem zawładnac. Oli i Filipka stworzymy może klub nerwusów:)))Wiecie co czuje sie troche raxniej jak wiem że nie jestem sama na tym świecie z tym badziewiem wiem że to wstretne z mojej strony ale dodaje mi to otuchy.Bo zawsze wszyscy do mnie mówili że głupia jestem że sama sobie to wmawiam żebym przestała sie nakręcac i takie tam i wychodziło na to że jestem warjatka.Tylko nikt tego nie rozumie kto tego nie przeszedł jakie jest to uciazliwe i meczace i nie jest tak łatwo poiwedziec sobie stop.Zreszta wiecie dziewczynki o czym mówie:((( Filipka to wyobrazam sobie jak ty tez juz czekasz na przyjazd:))) Haniu powiedz mi czy kiedys te choroby naszych dzieciaczków pójda od nich a kysz??Bo ja juz mam nieraz chwile zwatpienia.Ja juz mam takie schizo na tym punkcie jak zreszta na wielu:)))codziennie sprawdzam zuzi głowę jak tylko kaszlnie to juz robie sie blada poprostu ostatnio codziennie zyje w strachu czy nic sie nie rozwinie nowego. W pracy oczywiscie znów dziś usłyszałam o moich zwolnieniach i nieobecnościach ehhh szkoda gadac normlanie czasem ręce mi opadają. Ale nieważne teraz nic mi chyba chumoru nie popsuje:)))niedzielka mnie napawa wielka radością i energią hehehehe.Oj bedzie sie działo:)))oby tylko zuzia duuuuuuuuuuuuuuuzo spała hehehehe. Dobranoc dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Przepraszam, że ja ciągle tak wpadam jak po ogień, ale Mela teraz się taki cycek zrobiła, że cały czas mi przy nogach wisi. Nic nie mogę zrobić, bo za mną chodzi i trzyma za spodnie. Nawet jak się bawi na podłodze a ja wstanę i usiądę na wersalce, to zostawia zabawki i pędzi do mnie i stoi obok. Nie wiem co jej się stało. Jakby się bała, że ją zostawię. Mam nadzieję, że to szybko minie. Nadziejko - strasznie się cieszę, że z Kubusiem wszystko dobrze. Buziaki dla Was. Mojpka - dzielna kobieto trzymaj się. Koalko - Julitka śliczna. :) Dobrze, że Szymon nie jest zazdrosny. Julcia - Twoje maluszki cudowne, aż by się je chciało schrupać. Naprawdę jesteś dzielna i bardzo Cię podziwiam. Napisz czasem jak sobie dajesz radę, no i jak sobie radzisz ze spacerami z taką gromadką. Haniu - to dobrze, że w długi weekend i od teściowej odpoczęłaś. :) Mlenko - dużo zdrówka dla Was. Oli, Filipko-cały czas trzymam za Was kciuki i .... dołączam do Waszej tabelki, żeby Wam było raźniej. :) Przeprowadziliśmy z mężem poważną rozmowę i stwierdziliśmy, że staramy się o drugie dziecko. Chciałabym, żeby nam się tak udało, żeby maleństwo urodziło się tak jak Melka na wiosnę, to przynajmniej ciuszki by odpowiadały porom roku. No chyba, że nam się uda wcelować w chłopaka to trzeba będzie i tak wymienić garderobę. Dopisuję się do tabelki. I TABELKA STARAJACYCH SIĘ Nick......... Imię...... Wiek.. Miejscowość.. Cykl starań.. Data @ 1.OLI...........Ola.........27.........Siedlce.......... .* **.......19.03.07 2.Filipka82...Magda.....24.........Ś-cie........*** ** .......01.06.2007. 3. Viola2328….Ania……….24……& #8230;xxxix……………… 4,5 roku…………………… … 4. Paty25...Patrycja...27.....Łódź...........1.............. II TABELKA CIĘŻARÓWEK Nick......... Imię.......Wiek.. Miejscowość.. Termin porodu.. Płeć.......... Imię….. Zuzia28…………Sylwia……. .29……..Wrocław…………za 5 tyg………..xx…………R 30;.xx III TABELKA MAM Nick......... Imię. Wiek. Miejscowość.. Data porodu.. Waga i długość ...Imię dziecka 1.Zuzu……….Ula..20..Dzierżoniów…2 6.09.2005……3650g….56 cm…Maciuś 2.***HANIA*** ..Ania...28..Przemyśl… 14.12.2005.....2950 g.....52 cm.....Jakub 3. Zuzia28……Sylwia..28…Wrocław……2 9.12.2005…….3470g ……55 cm….Emilka 4. Mojpka…….Ania..32…Wrocław…31.12.2005 ……2920 g……54 cm…….Zuzia 5.Lili…………..Lila..25…Łódź. .…01.02.2006……3500g…….57 cm…..Martynka 6.Saffron…..Magda..23.Białystok…01.02.2006.. ...;…3700g……55 cm……Antoś 7.Mandzia…Magda..25.ok.Łodzi……23.02.20 06…3150g……54 cm……Alicja 8. Mi28..Justyna…..27…..Lublin……12.03.2 006………3220g……53 cm……Kubuś 9.Aba..Asia….32…….Gdańsk…… 13.03.2006……3480 g……54 cm…Wojtuś 10.Słonko…Kasia…29………Szcze cin…15.03.2006………3550 g…54cm…Alicja 11.Julcia26..Jagoda….27…….Głogów… ; ; ; ; ; 17.03.2006……3560g……56cm…Julia 12.Paty25…Patrycja…..27……Łódź..& #8230;06.04.2006……3000g ……54 cm…Melania 13.Mina29…Monika….29……mazow...11 .04.2006……3400g……55cm…Kaje tan 14.Jenefer25…Jola….30……Głogów... …12.04.2006……3250g……60cm....Ju lia 15.Kingap…Kinga…24…….małopolska. ...19.04.2006……3400g………58cm ……Oliwia 16.Sissi…Basia…30………Mielec ………07.05.2006……3750g… 230;59cm…Jakub 17.Kruszynka…Magda…29.Świetochłowice…2 4.07.2006…3100g…53cm…Weronika 18.KIKA27…Monika…27……Kraków..... 04.08.2006……3300g……53cm…Nata lia 19.Doris…Dorota…26………Krakó w……13.08.2006……3460g……57 cm……Alicja 20.Mlenka…Marlena…28……Radom..... 01.09.2006……3500g……..57cm…Adaś 21.Nadziejka…Wanda…29……xxxxxx 230;31.01.2007…2500g……52cm……Ja kub 22.SCORPIO…Ania…29……Rzeszów..... 24.02.2007……3590g……55cm…Boryse k 23.KOALKA….Jola….29…..Węgrów… 230;..19.04.2007……4900 g…..62cm….Julita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IV TABELKA DZIECIACZKÓW ******************************************************** **************************** Nick Mamy........ Imię dziecka....... Wiek dziecka.... Waga...... Wzrost 1.Zuzu……………….… Maciuś…………18 m 2.***HANIA*** ……..Jakub………..16m…… ; ; ; ….10500……81 3. Zuzia28…… ………Emilka…………15 m...........11,7 kg ....?? 4. Mojpka……………… Zuzia…………….16m 5.Lili……………….. Martynka…………13m........11500.....80 cm 6.Saffron….. ………..Antoś………….... 15m 7.Mandzia…. ……..Alicja……………..1 5m 8. Mi28…………….. Kubuś……………..13m 9.Aba………………… Wojtuś……………14m 10.Słonko………….. Alicja……………..14m 11.Julcia26……………Julia̷ ; ; ; ……………..14m; Wojtuś...1m, Natalia.. 1m 12.Paty25………….. Melania…………..12m........12kg.......79cm 13.Mina29…………… Kajetan……….12m 14.Jenefer25……… Julia…………….ok 13m.......9.8 kg... 78 cm 15.Kingap……..……Oliwia…R 30;..11m 16.Sissi………. …..Jakub……………12m 17.Kruszynka…… Weronika……………8m.....7200 kg..... 72 cm 18.KIKA27…….. …Natalia……………..8m....... 7800 kg......71 cm 19.Doris…………… Alicja……………….8m 20.Mlenka………….. Adaś……………..6m........9000...74 21.Nadziejka…….. Jakub……………….2m......4725 g 22.SCORPIO………..Borysek……8t ydzień....5380g.....62cm 23.KOALKA………Julita…… ;…..1 dzień…….4900 g….62cm ******************************************************** ****************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenifer: Ja tez dziekuje za zdjęcia. Niestety jeszcze ich nie oglądałam bo cos mi poczta email szfankuje. Paty: Widze ze Ty masz takie same plany jak ja. My tez zaczynamy staranka. Na razie nam to tak sobie idzie ale zobaczymy co los przyniesie. Ja to bym tak chciała aby nam sie udało czerwiec - lipiec bo wtedy dzidzia na wiosne sie rodzi a to dobry moment. Ale z naszym szczesciem to pewnie nam znów z rok zejdzie Filipka: :) Zmykam bo mam duzo pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane babeczki 🌻🌻🌻 Filipko ❤️❤️❤️ poplakalam sie przy twojej lekturce (wiesz jakiej) przytulam cie bardzo mocno, mam nadzieje ze wczorajszy dzien spedzony razem z męzusiem poprawi ci humorek co najmniej na tydzien i ze skutecznie odgonil od ciebie wszystkie czarne mysli a wyjazd do Polski bedzie dla was poczatkiem nowego pełniejszego zycia, kurcze jak ja cos czuje to cos w tym musi byc a od jakiegos czasu wlasnie mam takie przeczucia co do ciebie, łapie sie na tym ze nieswiadomie mysle wlasnie o tobie jak opowiadasz o swojej ciązy, takie dziwne uczucie ale mam nadzieje ze sie sprawdzi zycze ci tego kochana z calego ❤️ a ostatnio mialam taka dzwiną sytuacje wlasnei z przeczuciami, niedaleko mnie mieszka babeczka, ma cos chyba 33-34 lata, maja trojke dzieci, i tak sobie gadalysmy o dzieciach i mowie do niej ze jakos tak inaczej wyglada, tak ładniej i zapytalam jej w zartach czy przypadkiem w ciązy nie jest a ona ze smiechem do mnie no cos ty, teraz kolej na ciebie ja swoją trojke juz mam i wiecie co? kilka dni temu wracam z Kubą ze sklepu i spotkalam ja a ona do mnie: ty czarownico jedna, wykrakałas ja nie załapałam o co chodzi a ona mi mowi ze jest w ciązy:D ale sie usmialysmy obie bo ta jej ciąza to wielka wpadka hehe i jak wczesniej rozmawialysmy to ona w zyciu nieprzypuszczala ze moze byc w ciązy a wiec chyba mam cos z czarownicy i wlasnie takie nowinki chcialabym wam przekazywac:) Mojpeczko 🌻 mam nadzieje ze jak sie w koncu zrobi lato to nasze dzieci przestaną chorowac, misiek mi dzwonil przed chwilą ze Kuba troche kaszle znowu i czy dawac mu cos, zwariowac mozna, dopiero co skonczylismy kuracje eurespalem to dzisiaj zaczynamy rubitalem, moze mu przejdzie a jak nie to znowu wycieczka do lekarza super ze twoj Tom wraca i odliczaj odliczaj nam to wcale nei przeszkadza i pisz tu o wszytskich swoich lekach, tesknotach i o wszytskim tylko nie jedz zadnych leków na nerwy, ja juz ten etap mam za sobą i powiem ze na zdrowie mi to nie wyszlo, ale przez pierwsze 3-4 lata mojej pracy to non stop lecialam na prochach bo mialam taką wredną babe w pracy ze nawet chcialam zrezygnowac ale w koncu powiedzialam dosc i dzisiaj skacze kolo mnie jak bym byla jej szefem hehe a ile ja przez nią przeryczalam, ile zdrowia zjadlam wiem ze ci bardzo ciezko ale pomysl zawsze o Zuzi i od razu swiat zmieni barwy, ja jak jestem wsciekla czasem wrzasne na Kube a ten bidulek zaraz przybiega do mnie i sie przytula i wtedy czuje sie strasznie podle ze na niego krzycze zamiast go przytulic, staram sie wiecej pracowac nad sobą i jak juz mam krzyknąc to krzycze w duszy dla ciebie 🌻 i dla Zuzi duzo zdroweczka ❤️ dziewczynki przegapilysmy wczorajszą uroczystosc, wczoraj Jakub Sissi mial swoje pierwsze urodzinki Kubusiu wszytskiego najlepszego dla ciebie, samych slonecznych dni w zyciu, spelneinia wszystkich dzieciecych marzen i bądz dumą swoich rodziców 🌻🌻🌻😘😘😘🌻🌻🌻 a mój M przed chwilą dzwoni czy przypadkiem na jakies zakupy sie nei wybieram bo przydaly by mu sie koszulki i spodenki zwariuje z tym chlopem, w piatek szlam na zakupy i chcialam mu kupic to powiedzial ze nie trzeba a dzisiaj juz chce jak mowilam ze kupie to nie, zaluje ze nie kupilam w piatek ale pewnie by morde wydarl ze mu nei potrzeba, bo to juz taki typ hehe jak kupie mu cos bez jego wiedzy to zaraz sie wkurza bo jemu akurat tego nei potrzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika - ja też mam nadzieję, że nam się od razu uda. W sumie to my cały czas stosujemy metodę objawowo-termiczną, więc na tyle znam swoje ciało, że wiem kiedy mam owulację. Poprzednio udało nam się za drugim razem i mam nadzieję, że teraz też szybko pójdzie. Wczoraj zaczęłam brać kwas foliowy i Prenatal. Zostały mi jeszcze po Meli. :) Boję się tylko tego, że Mela jeszcze często wymaga noszenia i żeby to nie zaszkodziło maluszkowi. Chyba po prostu muszę ją zacząć przyzwyczajać do częstszego chodzenia na swoich nóżkach. Ale jednak do łóżeczka czy wózka trzeba ją wsadzić i po schodach znieść, a to jakby nie było 12 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paty KIka ale wiadomosci, to ja mocno trzymam za was wszystkei kciuki i sle fluidki ❤️❤️❤️ Paty to chyba taki etap w zyciu kazdego dziecka, moj Kuba tez tak ma ze beze mnei ani rusz, jak wracam z pracy to juz nie odstepuje mnei na krok, nawet jak ide wieszac pranie na strych to musze go brac ze sobą, i nawet zasypia ze mna w łlozku a pozniej przekladam go do lozeczka, straszny cycus ale to pewnie dlatego ze pracuje i spedzam z nim malo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ❤️ Filipko 🌼 nareszcie się odezwałaś :) Widzę na gg że sobie dni odliczasz do przyjazdu do Polski :D Cieszę się że tu przylecisz. Zobaczysz humorek Ci się poprawi odrazu :D Mojpeczko 🌼Oj kochana moja nerwica to jeszcze nie była taka straszna dopiero po poronieniu dosłownie jakieś ataki nerwowe miałam. Dusiło mnie, serce to jakby biło milion uderzeń na sekundę... To jest okropna choroba. OKROPNA. Mi już ziołowe takie lekkie przestają pomagać. Może sobie ten persen kupię. I tak w ogóle to chyba do lekarza się wybiorę bo to mnie męczy już za bardzo ... U mnie jest tak że akurat mama miała ostrą nerwicę taką że aż pogotowie przyjeżdżało bo mdlała itd więc ona mnie rozumie i mnie wspiera ale reszta to tak jak mówisz. Patrzą się i nie wiedzą o czym ja mówie w ogóle. Dla nich to nie choroba tylko jakieś moje wymyślanie czy coś takiego .... Echhhhhh Jenefer 🌼 Kochana pisz, pisz i jeszcze raz pisz częściej na forum :D brakuje tu Ciebie Paty 🌼 Ale suuuuper :D Kolejna staraczka w tabelce!!! Trzymam kciuki za owocne staranka kochana ❤️ I dziękuję z całego serca za kciuki ❤️ Kikuś 🌼 Ty też wskakuj do Nas :) Będzie raźniej ❤️ Hamoiu ❤️ ❤️ ❤️ Dla Kubusia Sisii STO LAT!!!!! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Niech rośnie zdrowo a jego dzieciństwo niechaj będzie radosne i pełne uśmiechu !!!! ❤️ ❤️ e ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I TABELKA STARAJACYCH SIĘ Nick......... Imię...... Wiek.. Miejscowość.. Cykl starań.. Data @ 1.OLI...........Ola.........27.........Siedlce......********.....26.05.07 2.Filipka82...Magda.....24.........Ś-cie........*** ** .......01.06.2007. 3. Viola2328….Ania……….24……& #8230;xxxix……………… 4,5 roku…………………… … 4. Paty25...Patrycja...27.....Łódź...........1.............. II TABELKA CIĘŻARÓWEK Nick......... Imię.......Wiek.. Miejscowość.. Termin porodu.. Płeć.......... Imię….. Zuzia28…………Sylwia……. .29……..Wrocław…………za 5 tyg………..xx…………R 30;.xx III TABELKA MAM Nick......... Imię. Wiek. Miejscowość.. Data porodu.. Waga i długość ...Imię dziecka 1.Zuzu……….Ula..20..Dzierżoniów…2 6.09.2005……3650g….56 cm…Maciuś 2.***HANIA*** ..Ania...28..Przemyśl… 14.12.2005.....2950 g.....52 cm.....Jakub 3. Zuzia28……Sylwia..28…Wrocław……2 9.12.2005…….3470g ……55 cm….Emilka 4. Mojpka…….Ania..32…Wrocław…31.12.2005 ……2920 g……54 cm…….Zuzia 5.Lili…………..Lila..25…Łódź. .…01.02.2006……3500g…….57 cm…..Martynka 6.Saffron…..Magda..23.Białystok…01.02.2006.. ...;…3700g……55 cm……Antoś 7.Mandzia…Magda..25.ok.Łodzi……23.02.20 06…3150g……54 cm……Alicja 8. Mi28..Justyna…..27…..Lublin……12.03.2 006………3220g……53 cm……Kubuś 9.Aba..Asia….32…….Gdańsk…… 13.03.2006……3480 g……54 cm…Wojtuś 10.Słonko…Kasia…29………Szcze cin…15.03.2006………3550 g…54cm…Alicja 11.Julcia26..Jagoda….27…….Głogów… ; ; ; ; ; ; 17.03.2006……3560g……56cm…Julia 12.Paty25…Patrycja…..27……Łódź..& #8230;06.04.2006……3000g ……54 cm…Melania 13.Mina29…Monika….29……mazow...11 .04.2006……3400g……55cm…Kaje tan 14.Jenefer25…Jola….30……Głogów... …12.04.2006……3250g……60cm....Ju lia 15.Kingap…Kinga…24…….małopolska. ...19.04.2006……3400g………58cm ……Oliwia 16.Sissi…Basia…30………Mielec ………07.05.2006……3750g… 230;59cm…Jakub 17.Kruszynka…Magda…29.Świetochłowice…2 4.07.2006…3100g…53cm…Weronika 18.KIKA27…Monika…27……Kraków..... 04.08.2006……3300g……53cm…Nata lia 19.Doris…Dorota…26………Krakó w……13.08.2006……3460g……57 cm……Alicja 20.Mlenka…Marlena…28……Radom..... 01.09.2006……3500g……..57cm…Adaś 21.Nadziejka…Wanda…29……xxxxxx 230;31.01.2007…2500g……52cm……Ja kub 22.SCORPIO…Ania…29……Rzeszów..... 24.02.2007……3590g……55cm…Boryse k 23.KOALKA….Jola….29…..Węgrów… 230;..19.04.2007……4900 g…..62cm….Julita [url=http://www.szipszop.pl] 08:42 Paty25 IV TABELKA DZIECIACZKÓW ******************************************************** **************************** Nick Mamy........ Imię dziecka....... Wiek dziecka.... Waga...... Wzrost 1.Zuzu……………….… Maciuś…………18 m 2.***HANIA*** ……..Jakub………..16m…… ; ; ; ; ….10500……81 3. Zuzia28…… ………Emilka…………15 m...........11,7 kg ....?? 4. Mojpka……………… Zuzia…………….16m 5.Lili……………….. Martynka…………13m........11500.....80 cm 6.Saffron….. ………..Antoś………….... 15m 7.Mandzia…. ……..Alicja……………..1 5m 8. Mi28…………….. Kubuś……………..13m 9.Aba………………… Wojtuś……………14m 10.Słonko………….. Alicja……………..14m 11.Julcia26……………Julia̷ ; ; ; ; ……………..14m; Wojtuś...1m, Natalia.. 1m 12.Paty25………….. Melania…………..12m........12kg.......7 9cm 13.Mina29…………… Kajetan……….12m 14.Jenefer25……… Julia…………….ok 13m.......9.8 kg... 78 cm 15.Kingap……..……Oliwia…R 30;..11m 16.Sissi………. …..Jakub……………12m 17.Kruszynka…… Weronika……………8m.....7200 kg..... 72 cm 18.KIKA27…….. …Natalia……………..8m....... 7800 kg......71 cm 19.Doris…………… Alicja……………….8m 20.Mlenka………….. Adaś……………..6m........9000...74 21.Nadziejka…….. Jakub……………….2m......4725 g 22.SCORPIO………..Borysek……8t ydzień....5380g.....62cm 23.KOALKA………Julita…… ;…..1 dzień…….4900 g….62cm ******************************************************** ****************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz wklejam dzieciaczki bo mi się przez przypadek skopiowały i się nie zmieściły :D IV TABELKA DZIECIACZKÓW ******************************************************** **************************** Nick Mamy........ Imię dziecka....... Wiek dziecka.... Waga...... Wzrost 1.Zuzu……………….… Maciuś…………18 m 2.***HANIA*** ……..Jakub………..16m…… ; ; ; ; ….10500……81 3. Zuzia28…… ………Emilka…………15 m...........11,7 kg ....?? 4. Mojpka……………… Zuzia…………….16m 5.Lili……………….. Martynka…………13m........11500.....80 cm 6.Saffron….. ………..Antoś………….... 15m 7.Mandzia…. ……..Alicja……………..1 5m 8. Mi28…………….. Kubuś……………..13m 9.Aba………………… Wojtuś……………14m 10.Słonko………….. Alicja……………..14m 11.Julcia26……………Julia̷ ; ; ; ; ……………..14m; Wojtuś...1m, Natalia.. 1m 12.Paty25………….. Melania…………..12m........12kg.......7 9cm 13.Mina29…………… Kajetan……….12m 14.Jenefer25……… Julia…………….ok 13m.......9.8 kg... 78 cm 15.Kingap……..……Oliwia…R 30;..11m 16.Sissi………. …..Jakub……………12m 17.Kruszynka…… Weronika……………8m.....7200 kg..... 72 cm 18.KIKA27…….. …Natalia……………..8m....... 7800 kg......71 cm 19.Doris…………… Alicja……………….8m 20.Mlenka………….. Adaś……………..6m........9000...74 21.Nadziejka…….. Jakub……………….2m......4725 g 22.SCORPIO………..Borysek……8t ydzień....5380g.....62cm 23.KOALKA………Julita…… ;…..1 dzień…….4900 g….62cm ******************************************************** ****************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×