Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

***HANIA***

WIOSENNE STARANIA- kto jeszcze? cd..topicu sissi

Polecane posty

chyba jakaś tępa jestem :-( może ktoś mnie oświeci jak tam w ogóle da sie rozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki ❤️ Mlenko ❤️ Kochana moja ja niestety dopiero tak koło 20.00 będę wiedziała czy jadę bo możliwe że jeszcze jedna osoba będzie jechała i nie będzie dla mnie miejsca 😭 😭 Także narazie to jestem osobnikiem rezerwowym do jechania :( Dzisiaj się wszystko wyjaśni. Ten konkurs motoryzacyjny jest gdzieś na torach gokardowych czy coś takiego :o Tak mi mój misiek tłumaczył :o W każdym razie niestety ale dopiero wieczorem będę coś tak na 100% wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a dostałyście już maila od administratora forum? Bo ja jeszcze nie. narazie tylko od Aby dostałam i teraz trzeba jeszcze czekać na innego maila bo inaczej nie wejdziemy tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka: Nie ty jedna niewiesz jak sie czyta te posty. Bo ja tez nie. Wysłalam do Ciebie próbną wiadomość. Ciekawa jestem czy masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika mam i nawet odpowiedziałam ale to chyba tylko Ty możesz przeczytać nie jest to takie ogólnodostepne nie wiem jak sie piszę dla wszystkich :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to w ogóle nie mogę nic pisać i nigdzie nie mogę wejść :( 😭 😭 Kurde!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam chyba się nie da razem rozmawiać tylko na priwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie..... Ale może to nie jest tak. No ja już sama nie wiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już dobrze powinno być przepraszam za utrudnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He hej Widzę, że są jakies kłopoty z wchodzeniem na forum :( Ale, plissss, nie zrażajcie się - forum ciągle się dopracowuje, spróbujcie, powinno być juz ok :) Aby pisać posty w danych tematach wystarcz dać: Odpowiedz, a chcąc załozyć nowy temat, kliknąc: Nowy temat. Całusy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało się !!!! hi hi hi Dziewczyny możemy razem pisać teraz jest już ok 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki- Aba i Sissi- a dlaczego ja nie dostaję tego maila aktywacyjnego??? Chcialabym i ja się troszkę pomęczyć z tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi tam Ciągle szkoda tego naszego forum. Boje się,że jak się wszystkie zadomowimy na tamtym, to to niestety umrze śmiercią naturalną. Naprawdę lubię jak odwiedza nas jakaś nowa buźka. Zawsze to trochę świeżej krwi na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlenko dostalam sie na tamto forum ale jakos na tym duuuuuuzo lepiej:) wiec ja napewno bde stalym gosciem tutaj chyba ze wszyscy przeniosą sie tam to sama do siebei pisac nei bede a w sumie to Sissi i Aba dlaczego tam ucieklyscie? przeciez tyle czasu tutaj pisalysmy i bylo super, poznalysmy kilka nowych dziewczyn ja tam gwaltownych zmian nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlenko kochana ja też się boję o to forum :( Tym bardziej że bardzo je lubię. A co do tamtego to zarejestrowałaś się już? Może możesz już wchodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli- Wypełniłam ten formularz i czekam na maila aktywacyjnego- ale nadal go nie mam. A teraz mam pytanko do Kiki i Kruszynki- czy Wy jeszcze karmicie swoje maluchy piersią? Ja coraz bardziej zastanawiam się nad odstawieniem Adasia, ale strasznie mi szkoda. On jak widzi,że dostanie cycka to aż na głos się śmieje i tego mi najbardziej szkoda- bo wiem jak on lubi sobie pocycać cycuś jeden. Tylko boje się,że jak się z niego lepszy cwaniak zrobi to sobie nie poradzę z odstawieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Hehe widze że wszystkie mialysmy ten sam problem hehe. Ja już wczoraj dostałam emaila z aktywacja ale jak wchodziłam to i tak nie moglam odczytywać postów a bylo napisane że Aba ma 12 a Sissi 2. Nie wiem jak jest teraz bo jeszcze nie wchodziłam. HANIU 👄 nie zostaniesz tu sama na pewno bo ja tu będę pisać, tez mi sie wydaje że tu jest lepiej, choć tam tez pewnie zagladne czasami jak będę umiała bo widocznie młot ze mnie i sobie wczoraj poradzić nie mogłam. Mlenka 👄 A ja się o to forum nie boje. Ja tu będe pisać, mi tu dobrze, fakt czasami świrują i robia problemy ale tu jest tak ładnie i w ogóle. Poza tym gdyby NIE TO FORUM to bym Was nie poznała. Na pewno nie zniknie, a bynajmniej wszystko zalezy od nas ;) Kikunia 👄Jak tam po burzy?? Kruszynka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko ❤️ Kochana ja też nie ucieknę z tego forum. mam sentyment do niego bo właśnie tutaj wszystkie się poznałyśmy. Ciężko teraz do nowego się przyzwyczaić. U mnie dzisiaj okropna pogoda i zimno brrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff no to mi ulżyło, bo już się bałam,że to nasze forum zaginie, a mi tu dobrze. Jestem tutaj już 2 lata, jasne,że czasem zdarzają się jakieś nieprzyjemne pomarańczowe wpisy, kiedyś się ktoś podszywał pode mnie i wypisywał jakieś głupoty (ale potem zmieniłam trochę nick i teraz jest ok) ale tutaj mogą do nas dołączyć nowe staraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forum nie padnie bo i ja bede zaglądać Mlenka: Karmie nadal i mam ten sam problem co ty. Szkoda mi jak diabli odstawiać małej. Co miesiąc mówie ze odstawiam w tym miesiącu ale jakoś mi strasznie żal i karmie dalej. Pokarmu coraz mniej. A i Natalia głosno sie smieje jak widzi cyca, wiec niewiem kiedy przestane. Zakładam ze do końca maja napewno bede karmić. Filipko: Ze mną tez nie bedziesz mieć tak łatwo :) Nie odpędzisz się :) A po burzy żyje, choć zła jestem ze nam przerwała wczorajsze pogaduchy. Uciekam do pracy bo dziś mało co zrobiłam. Jak nie jedno forum tak drugie a papiery leżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLI U mnie tez szaro i buro i pada :o Ale tu sobie pogoda może szalec, ważne aby w Polsce było ładnie. Nio troszkę cięzko sie tam przestawić hehe ;) Mlenko No własnie tu moga nowe dziewczynki dołączyć. Gdyby nie taka mozliwośc to nie było by mnie tu z Wami, a tak jestem już 7 miesięcy :) To też nie mało, prawda?? Mogę sie czuć już jako stara członkini?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko 🌼 Oj stara jesteś stara :) Już od dawna jesteś naszą starą forumowiczką :D Nie miej najmniejszych wątpliwości co do tego :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to jak my bez Ciebie wytrzymamy Filipko? 😭 😭 😭 Jak będziesz mogła to odzywaj się do nas. Może czasem jakiegoś smska wyślij co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę żeby każdy czytał co napiszę. Sąsiadka dwa biurka dalej, bratowa czy uczeń. Nie chcę czytać wypowiedzi jakegoś pedofila, że za**** to dziecko powyżej na zdjęciu. Nie mam aż takiej potrzeby uzewnętrzniania się. Jeśli rozmawiać to z grupą osób znanych mi. Dużó osób wchodziło na wiosenne tylko po to żeby poczytać. Czasem wklejały złośliwe lub niestosowne komentarze. Jakoś nie pasuje mi to. Jeśli którejś z Was też to nie pasuje ma teraz poprostu możliwość wyboru. Nie namawiam Was do przejścia tam na forum. Poprostu jest teraz możliwość wyboru, obowiązku nie ma. Jeśli nie będzie Was pasowała taka forma tamto forum umrze. Czemu tamto? Bo można w post wklejać zdjęcia, jest ładne i kolorowe. A swobodne poruszanie sie to kwestia kilka dni. Mlenka nei wiem czemu nei dostałaś maila, moze tak długo idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aba narazie nie mam tego maila- niestety - bo bardzo jestem ciekawa tamtego forum, a masz oczywiście rację w tym co napisałaś o tym nieprzyjemnościach na forum, ale mi szkoda bardzo jest tego,że stracimy możliwość poznawania nowych dziewczyn. Fajnie jak co jakiś czas pokazuje się jakaś nowa buźka na forum-zwłaszcza,że większość ze starych bywalczyń mocno nas zaniedbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlenka: Ja tez nie mam emaila z aktywacją. Ale udało mi sie zalogowac bez niego moze i ty spróbuj. Ten email chyba z opóźnieniem idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzałąm, czy dobrze podałaś maila w rejestracji i ok jest. Jak nic się nie zmieni to pomyślimy nad tym, a spróbuj sie poprostu zalogować bez tego maila, ja aktywowałam Twoje konto. Może nie piszą z powodu tego co ja? Może na zamkniętym będą? Zobaczymy, czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlenka Kika sprawdzcie czy nie macie tego emaila w spamach bo mi sie wlasnie w spamach zapisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×