Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie poddajemy się

GRZYBICA POCHWY - ciag dalszy skasowanego topiku

Polecane posty

Gość mejbiaa
a jakie leki bralas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimka
clotrimazolum globulki pumafucort maść i tabletki fluco.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejbiaa
idz do lekarza pierwszego kontaktu, niech Ci zapisze PIMAFUCIN globulki. mi pomogly. kup witaminę C 1000 mg, rozpuszczalne, pij 2 tabletki dziennie, to zakwasza organizm. nie jedz cukru. nie myj sie w wannie, tylko pod prysznicem. mi pomaga do mycia LACTACYD PŁYN nie emulsja. nos bawelniane gacie, nie kiś tyłka w dzinsach. po kilku dniach bedzie znaczna poprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimka
dzięki, spróbuje pójść do lekarza... Mam emulsje lactacyd, o prysznicu wiem, ze słodyczami nie wiem czy dam radę, spróbuję też wit. C.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejbiaa
a bierzesz tabletki anty? niechCi lekarz przepisze tez FLUCONAZOLE 150 mg 3 tabletki (1op.+1 tabletka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejbiaa
1op=1tabletka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimka
biore tabletki anty.... ??? A fluconazole brałam i to nawet więcej niż 3 tabl i mój mąż brał i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejbiaa
ja mialam nonstop grzybice przy tabletkach anty. z tego powodu odstawilam je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimka
a powiedz jakie badania miałaś robione i czy u ginekologa??? Nie wiem co robiz,bo juz nie mam kasy na kolejne tabletki,a anty nie mogę odstawić, jestem młodą mężatka, studia dopiero się zaczęły więc nie ma mowy o powiekszeniu rodziny... A naturalnie przy stresach w sesji to tez nie ma mowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejbiaa
my stosujemy gumy. mialam cytologie, posiew robiony. bralam cala apteke lekow dopochwowych. najbardziej pomogl mi ten pimafucin. pamietaj ze w czasie leczenia i ze 4 dni po nie mozesz sie kochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimka
Zastanawiałam sie czy nie przerzucić sie na gumy, ale tabletki anty sa bardzo pomocne przy bolesnych miesiączkach, a ja takie własnie mam, niestety... Od kiedy biorę mam spokój, nie mdleje, nie leże cały dzien.... Spróbuje pimafucin(miałam kiedys taki krem), chociaż nie wiem czy internistka będzie chciała mi to wypisać.... A co do slodyczy to byłam u takiej jednej gin. i powiedziała,że słodycze nie mają z tym nic wspólnego aha i może to moje leczenie nie udało się, bo w trakcie z mężem zaszalelismy...... I wszystko na nic Dzieki ci za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejbiaa
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejbiaa
jeszcze cos. niech Ci zapisze doustna nystatyne, ona wybije grzyba z przewodu pokarmowego. a wiadomo gdzie lezy koniec tego przewodu, jesli wiec masz grzyba w organizmie to mozesz brac milion globulek dowcipnych, a on sobie i tak spokojnie znow przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjjjjjjjj
a czy ktorejs z was lekarz polecil na grzybice probiotyk paraprotex?? zastanawiam sie nad jego kupnem tylko cena dosc wysoka,ale podobno jest rewelacyjny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimka
TYlko pytanko ile może kosztować ta Nystatyna i pimafucin???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimka
poszłaś już.......... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta2007
Słodycze mają wiele wspólnego, grzyb żywi się cukrami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejbiaa
sorry w pracy jestem pimafucin 16 zl nystatyna 11 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimka
Dzieki Mejbiaa..... Nie tak tanio....A w tym miesiącu same wydatki :-( A co do slodyczy to też myśle,że jest to ważne. Ale czemu nie wie o tym ginekolog i to z dużym doświadczeniem ( ma swój wiek babka)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejbiaa
ja jak bralam tabletki anty to mialam przez 3 tygodnie w miesiacu koszmar z grzybem. seks byl bolesny, szprycowalam sie globulkami bez przerwy. odstawilam tabletki i jest o niebo lepiej. mowie Ci rozwaz to. ja tez jestem mloda, wlasnie koncze studia. ale mialam dosc bolu. gumy wcale nie sa takie zle. ja osobiscie polecam durex elite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejbiaa
jeszcze jedna bardzo wazna sprawa - nie uzywaj tamponow. wiem ze to straszne przestawic sie na podpaski, ale posluchaj i chociaz sprobuj ze 2 miesiaczki pouzywac tylko podpasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimka
mejbiaa.......... Jestem na podpaskach, a z powodu mojego bólu przed okresem na pewno nie odstawię tabl. anty. Nie dam rady...jak tylko sobie przypominam te mdłości, takie bóle,że nie mogłam wstać, tylko płakałam przez cały dzień...nie wrócę do tego.... Niestety nie pójdę teraz do lekarza...wydałam przed chwilą kupę kasy na sukienke, idę na slub..... w sumie nawet nie chciałam tam iść, ale meżowi zależy... Musze przecierpieć... No i zjadłam ogromnego loda z grubą polewą czekoladową...... Nie mogę się odzwyczaic od słodyczy..... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimka
mejbiaa.......... Jestem na podpaskach, a z powodu mojego bólu przed okresem na pewno nie odstawię tabl. anty. Nie dam rady...jak tylko sobie przypominam te mdłości, takie bóle,że nie mogłam wstać, tylko płakałam przez cały dzień...nie wrócę do tego.... Niestety nie pójdę teraz do lekarza...wydałam przed chwilą kupę kasy na sukienke, idę na slub..... w sumie nawet nie chciałam tam iść, ale meżowi zależy... Musze przecierpieć... No i zjadłam ogromnego loda z grubą polewą czekoladową...... Nie mogę się odzwyczaic od słodyczy..... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajjjjjjjjj ---> paraprotex nie jest probiotykiem, bo zawiera same wyciągi roślinne a nie ma żadnych bakterii kwasu mlekowego ! znalazłam ciekawe info, oże komuś sie przyda ;) Kanadyjscy uczeni zdobyli prestiżową Nagrodę Miecznikowa Moskwa, 17 maja 2007r. Dwóch Kanadyjczyków zostało nagrodzonych Nagrodą Ilji Miecznikowa za rok 2007 w dziedzinie żywienia i zdrowia, w 100 lat po tym jak laureat Nagrody Nobla po raz pierwszy wskazał na związek korzystnych bakterii Lactobacillus na długość i jakość życia. Naukowcy z Lawson Health Research Institute [Instytutu Badań nad Zdrowiem w Lawson] dr Gregor Reid, oraz dr Andrew Bruce, były naczelny Urologii w Toronto, Montrealu i Uniwersytetu Queens, odebrali w dniu 17 maja b.r. podczas Międzynarodowej Konferencji Federacji Mleczarskiej w/w nagrodę. Konferencja miała miejsce w Moskwie. Kanadyjczycy zostali wybrani w jednej z trzech zwycięskich kategorii, i zostali nazwani uczonymi, którzy dokonali wybitnych odkryć w obszarze związanym z bakteriami kwasu mlekowego i probiotykami, wykazując ich wpływ na poprawę odżywiania, zdrowie i długowieczność. W szczególności, przywołano ich przełomową pracę pokazującą, że doustnie przyjmowanie wybranych szczepów bakterii Lactobacillus [L.rhamnosus GR-1, L.reuteri RC-14] może pomagać w utrzymywaniu i odbudowywaniu prawidłowego ekosystemu pochwy. Szacuje się, że bilion kobiet na całym świecie cierpi na infekcje pochwy i pęcherza, a badania wykazały, że szczepy bakterii Lactobacillus [L.rhamnosus GR-1, L.reuteri RC-14] odkryte przez doktorów Reida i Bruce\'a mogą zapobiegać i wspomagać farmakoterapię tych stanów. Ich badania doprowadziły do utworzenia the Canadian Research and Development Centre for Probiotics [Kanadyjskiego Centrum Badań i Rozwoju Probiotyków] oraz przeszkolenia kilkudziesięciu studentów [min. medycyny] w ostatnich pięciu latach, a także projektów współpracy realizowanych w takich państwach jak Brazylia, Nigeria, Tanzania, Holandia, Szwecja, USA, Nowa Zelandia, Wielka Brytania, Polska oraz w całej Kanadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, dołączam się do kobitek zdołowanych grzybkami... :( u mnie zaczęło się wczorja, gin na szczęście już jutro rano :) miałam grzybka jakieś 3 lata temu, wyleczyłam jakąś jedną pastylką doustnie (orungalem chyba, ale nie jestem pewna) i był spokój, aż do wczoraj :( nie wiem skąd mi się wzięło, co za życie... parszywe babskie życie, ot co :( jeszcze od przyszłego tygodnia miałam zacząć łykać tabletki antykocepcyjne, zobaczymy czy zacznę i jak to się skończy. i pytanie mam do was - czy jak (po pewnych już doświadczeniach) zauważacie że zaczyna wam się grzybica, to idziecie do gina po konkretną receptę, czy robicie posiew, czekacie na wynik i dopiero zaczynacie leczenie?? wydaje mi się to krejzi, mam nadzieję że dostanę jutro receptę i będzie po sprawie. polecam wam tego linka - http://www.hormony.pl/48.htm trzymajcie się! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalamana_wawa Witaj, bylam w Wawie, wyniki mialam miec we wtorek, ale niestety jeszcze ich nie ma - nie wiem dlaczego, p. Dorota powiedziala mi, ze proces sie wydluzyl. Czuje sie srednio, wszystko zalezy co zjem i wypije, a co u Ciebie? Recepty na TFX nie dostalam, choc wydaje mi sie, ze to ostatnia deska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam dziś receptę na gynazol i od razu go wykupiłam :) od razu jak od razu, był dopiero w trzeciej aptece za 39.99 - trochę sporo no ale zaraz zaaplikuję i liczę na jego skuteczność :) kuracja trwa 4-5 dni a ja za 2-3 mam dostać okres :( zapomniałam wspomnieć o tym ginowi, ale zadzwoniłam i powiedział że absolutnie mogę zastosować przed okresem, okres nie powinien zmniejszyć skuteczności. oby miał rację! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka 67
Ja dostałam gynazol od gina za darmo , ale mi niestety nie pomógł , po 4 dniach dostałam czopki do zakładania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×