Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katrien

Zarobek do wniosku o mieszkanie

Polecane posty

Gość Katrien

Chciałabym złożyć wniosek o mieszkanie i potrzebuję zaświadczenie o dochodach z ostatniego pół roku. Czy mam iść z tym zaświadczeniem bezpośrednio do księgowej, czy mozę poinformować o tym wcześniej szefową? Na zaświadczeniu jest napisane w jakim celu jest wystawiane, ale proszę doradźcie jak uniknąc zbędnych wyjaśnień w pracy? Mam taką sytuację, że nie tyle chę sama sie wyprowadzić, co chcę zrobić to razem z mamą z powodu trudnej sytuacji w domu... Denerwuje mnie to, bo to moja pierwsza praca i wszyscy w pracy będą myśleli że jak tylko dostała troche swojej kasy to się wyprowadza z domu.... a to nie tak, chcę wynająć mieszkanie razem z mamą, bo muszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie możesz wziąć zaświadczenia z US, zamiast z pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem niepotrzebnie sie przejmujesz. Po pierwsze ludzie maja na glowie inne rzeczy niz zastanawianie sie z kim mieszkasz i czemu sie wyprowadzasz. Po drugie nawet jakby pomysleli, ze ledwo zaczelas zarabiac, a juz sie wyprowadzasz- to co z tego? Przejmujesz sie tym? Myslec moga ile chca, a ty nie bedziesz miala z tego zadnych konsekwencji. Twoja sytuacja prywatna na pewno nie powinna ich obchodzic. Po trzecie wierz mi ,ze zakalady pracy wydaja regularnie mnostwo takich zaswiadczen i nie jest to dla nich nic dziwnego- rutyna mozna powiedziec. Przeciez ludzie co chwile biora jakies kredyty, pozyczki, zawieraja umowy z telefonia komorkowa- jedym slowem wydawanie zaswidczen o zarobkach to dla nich chleb powszedni. POza tym nikomu nie musisz tlumaczyc sie ze swojej sytuacji rodzinnej. Na zaswiadczeniu po prostu popros zeby ci napisali,ze wydaje sie do celow mieszkaniowych i czesc. A z kim bedziesz mieszkac i dlaczego- to juz nikogo nie powinno obchodzic. Takie zaswiadczenia najczesciej wydaje jakis wydzial finansowy, czy wydzial budzetu czy ksiegowosc- w roznych zakaladach to sie inaczej nazywa. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem co to za druk, tam osoba ktora liczy u Was w firmie place wylicza Ci dochod brutto z ostatnich trzech miesiecy. Nikogo to nie powinno obchodzic dlaczego Ci to jest potrzebne i ile chcesz egzemplarzy. Ja sama wystawiam takie zaswiadczenia bardzo czesto i nikomu nie robie z tego tytulu problemu. Glowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×