Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Duży biust

Duży biust-90 C-gdzie kupujecie staniki?

Polecane posty

Gość anusiaaaaaaaaaaa
115zl rzeczywiscie troche sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duży biust
No wlasnie sporo, ale stanik ma byc na codzien, nie potrzebuje miec wielu stanikow, wystarczy jeden a naprawde dobry, ale moglby mniej kosztowac. A moze ktoras z was ma ten model i moglaby cos powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden stanik
??? nie wyobrażam sobie mieć jednego stanika, to tak jakby mieć 1 parę majtek:O przecież piorąc codziennie zniszczy się 10 razy szybciej:O myślę, że minimum 3-5 staników trzeba mieć; odłożysz kasę to sobie stopniowo kupisz te lepsze, bo przecież nie musisz od razu kupować 5 takich drogich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duży biust
Ja sobie wyobrazam miec jeden stanik, przewaznie zawsze tak u mnie jest ze mam jeden dobry ktory ciagle nosze i kilka ktore lezy w szafie bo nie nadaja sie...I naprawde wystarczy mi jeden-dwa jesli o to chodzi:) A co do wyobru stanika to mysle, mysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to kup DOBRE staniki
a nie kupujesz takie, które potem leżą w szafie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omarria
polecam sklep internetowy www.kontri.pl/ firmy gaia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 70F
Witam Znam problem zakupu stanika z utopsji. To co mnie najbardziej denerwuje w czasie tych zakupów to fakt, że jak jest mły obwód to i miska "na czubek" nosa, a żeby miska była dobra to obwód jest tak wielki, ze mi wystarczy na 2 razy.Zakup stanika to dla mnie zawsze wielkie nerwy. Polscy producenci zapomnieli zupełnie o takich kobietach jak ja, polskie E czy F to jest np. brytyjskie b/c - przekonałam się o tym kupując staniki brytyjskich firm na allegro, mimo początkowych obaw, że nie będą sie nadawały okazało sie, ze wszystko pasuje. Wzory ciekawe, super kolory - a nie tylko białe. Sportowe staniki "barlei" są super - moze nie ładne bo najzwyklejsze proste ale funkcjonalne. Poza tym polecam firmę Freya, jak na metce jest 70, to tak faktycznie jest, a u rodzimych producentów rozmiar 70 ciągnie się do 85. Dobijają mnie komentarze ekspedientek, ktore mowią, ze stanik pod biustem ma być luźny. Jak może być luźny skoro biust jest cieżki i te cieniuteńkie ramiaczka - nie wiem dla kogo bo nie dla kobiet o ponadprzecietnych wymiarach. Takze radzę zaryzykowac zakup na allegro - opłaca sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o niemogge
Duży biust Ja sobie wyobrazam miec jeden stanik, przewaznie zawsze tak u mnie jest ze mam jeden dobry ktory ciagle nosze i kilka ktore lezy w szafie bo nie nadaja sie...I naprawde wystarczy mi jeden-dwa jesli o to chodzi A co do wyobru stanika to mysle, mysle... no tak! a potem się zastanawiamy, czemu w autobusach, szkołach, urzędach - miejscach publicznych tak śmierdzi... bo niektóre myślą,że staników zmieniać nie trzeba - błeeeeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem, moze w innym kraju zyje albo co ale od stu lat nie mialam klopotu z kupnem pieknego stanika. Jest co najmniej kilka polskich firm szyjacych piekna bielizne na duze piersi (duze tzn. od D w gore, ja mam 75 E/F - zaleznie od firmy). gaia, dama kier, samanta, ewa bien, dalia - to tylko kilka ktore mi pierwsze na mysl przyszly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omarria
jeszcze raz polecam siec sklepow internetowych firmy gaia www.kontri.pl/,gdzie jest duzy wybor biustonoszy roznych porducentow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostrzegam odpowiadaniem Wanilii – podobne w treści e-maile dostało wiele forumowiczek z Lobby Biuściastych czy z Wizażu. Ich autorki szukają kobiet w źle dopasowaych stanikach, cel: ośmieszyć te dziewczyny w "Rozmowach w toku", tak jak to zrobiono rok temu: http://tnij.org/cwup Tu wątek o tym mailingu: http://tnij.org/cwur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garniakowa
Skoro piszesz, ze masz rozmiar 42, to nie bardzo do tego pasuje 90C. Ja mam rozmiar 40-42 i noszę stanik 80C albo 75D. Z 90C nie weszłabyś chyba w 42. Jaki masz obwód pod cyckami, a jaki w ? Podejrzewam, że nosisz biustonosz o za szerokim obwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garniakowa
A gdzie kupujemy - ja kupuję w triumfie. Czasem w c&a. 90C tez tam widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garniakowa, Ty się wymierz i sprawdź swój rozmiar: http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html Ani 90C, ani 80C, ani 75D to przy dobrze dobranym rozmiarze nie są duże piersi. 90C to duża kobieta z malutkim biustem (wymiary ok. 100/107), 75D szczuplejsza ale też małobiuściasta (wymiary ok. 85/95 cm). BTW ja noszę rozmiar 38-40 i staniki z obwodem 65, maks 70 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garniakowa
Mam dobrze dobrany cyckonosz. Nie mówie, że mam monstrualne cyce, tylko duże. Ja rozróżniam cycki nieistniejące czyli płaskie, małe czyli troche odstające od ciała, średnie czyli takie mieszczące sie w dłoni, duze czyli niemieszczące się w dłoni , a reszta to balony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garniakowa
hehe, tam niby wychodzi, że mam 75 f nosić w 70 się nie zapnę, znaczy moze bym sie i zapięła, ale by mnie to zakurwiście uwierało, a jak cycki wchodzą całkiem w 75D i nic się nie wylewa, to po co mam nosic wiadro rozmiaru F?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie wiadro, dziewczyno? Tak wygląda 75F: http://tnij.org/cot3 A tyle daje zmiana rozmiaru: http://tnij.org/85ddzmena70h Poza tym wyszło Ci 75F polskie czy brytyjskie? Uważasz, że Ci dobrze w 75D? Czy po poprawnym założeniu stanika i skróceniu ramiączek - poprawne to takie: http://tnij.org/cum2: - Fiszbina obejmuje całą pierś celując z jednej strony w środek pachy od wewnątrz przylegając solidnie do mostka? - ramiączka nie wpijają się? - piersi nie bułkują górą czy pod pachami - obwód pozostaje w poziomie? zapięcie nie podjeżdża na łopatki? możesz zsunąć ramiączka i stanik zostanie na swoim miejscu? Co do obw. 70: wiele staników rozciąga się swobodnie o 10 i więcej cm (a Triumphy, H&M i większośc produkcji polskiej o 20 cm) więc stanik z liczbą 70 na metce pasuje na dziewczynę mającą pod biustem, ściśle i na wydechu, ok. 80 albo i więcej. BTW ja odróżniam jedynie biusty źle i dobrze ostanikowane i nie wartościuję piersi ze względu na ich wielkość. Pozdrawiam, średnio (wg Twojej klasyfikacji) biuściasta nosząca 70E/65F brytyjskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garniakowa
Nic nie podjeżdża i wszystko pasuje doskonale. Kupuję biustonosze z triumpha głównie, jak mierzę gdzie indziej, to potrzebuję i inny obwód zwykle, i inną miskę. Więc skoro w jednym sklepie jest tak, w innym inaczej, a w tym twoim jeszcze inaczej, to nie potrzebuje znać swojego rozmiaru wcale. I tak do niczego on sie - jak widać - nie przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie. Oczywiście, że rozmiar jest zawsze w pewnym stopniu orientacyjny, bo jak się trafi na stanik bardziej rozciągliwy to trzeba brać węższy obwód z przeliczoną miseczką (moje 65F), jak ściślejszy to większy obwód i mniejszą miskę (moje 70E), jak stanik jest małomiskowcem to też to trzeba wziąśc pod uwagę (dlatego mam też w szufladzie modele w 70F)... Do tego każda z nas ma różną ściśliwość i różne kroje nam pasują albo nie - dlatego biustonsze się mierzy ;) A z Triumphem osobiście pożegnałam się już dawno, bo na moje 76/94 nie mają niczego (znaczy, 65I - I jak Irena - nie produkują;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zawsze kupuje
na allegro :) tam staniki sa w prawie kadym rozmiarze nosze rozmiar od niedawna 70.albo 75f. Kiedys nosiłam 85d...dobrze ze sa portale na ktorym mogłam dokladnie sie wymierzyc i znalezc odpowiedni stanik dla siebie.Zazwyczaj nosze miekkie staniki bo sa wygodniejsze do noszenia na codzien :) naprawde polecam allegro w razie co zawsze stanik mozna sprzedac.Mieszkam we wrocławiu i na lobby biusciastych mozna znalezc sklepy gdzie mozna dobrac odpowiednio stanik.Wiecie ze az 80 procent polek nosi zle dobrany stanik oo mam taki identyczny jak ten jest bardzo wygodny :) http://www.allegro.pl/item562465423_piekny_biustonosz_75f.html pozdrawiam biusciasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zawsze kupuje
jeszcze chciałam cos napisac do garniakowej. w takim razie jesli nosisz stanik 75 d to mogłabym cie zapytac jaki masz obwód pod klatka piersiowa. Nie rozumiem dlaczego ludzie sie tak boja literki np H..??? Czy jezeli maja w biodrach 90 cm to kupuja spodnie na rozmiar 115 w biodrach ? Ja nosze rozmiar 40/42 jestem toszke przy cialku przytyło mi sie ostatnio takze podejzewam ze garniakowa noszac rozmiar 75 jestes nawet grubsza odemnie bo ja sie w 70 czuje dosc dobrze.czyli rozmiar bluzek nosisz conajmniej 42-44?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goraleczka
a ja uwielbiam firme Panache. w tych stanikach czujęsie naprawde sexy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garniakowa
Górę mam w rozmiarze 42, dół 38-40. Pod cyckami jakieś 83-85 cm. Kupuję cyckonosze tylko z triumfa i zawsze mierzę, wiec biore do mierzenia różne rozmiary i optymalny jest 75d. Nie bedę nosiła 70 cos tam, przynajmniej nie z triumfa, bo mnie uwiera - i nie interesuje mnie, co jakaś tam tabela ma do powiedzenia. Być może jakbym miała na plecach sadło, to na kosciach opierałby się dopiero rozmiar 70. U mnie 75 już jest na styk, bo sadła na plecach nie mam. Jak chcecie, to noscie sobie chocby i 25Z. Jak wam taki pasuje - to żaden problem. Mnie pasuje 75D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_ata
Jak masz pod biustem jakieś 85 cm to faktycznie 75 może być OK. Ale 10 cm różnicy (75D to 95 cm w biuście przy tych 85 cm pod) dużym biustem ciężko nazwać - choć wszystko jest subiektywne ofkors ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do garniakowa
ale skad tyle agresji w tobie? co? jak chcesz nos sobie nawet 85 a... jezli mam napisc twoim tokiem myslenia.W kazdym razie jak juz napisałam 80 % polek nosi zle dobrany stanik...i dlatego ciezko jest komus na sto procent przekonamu ze nosi 80 C wytłumaczyc ze tak naprawde powinna nosic 70FF ...zrozumcie dziewczyny ze to dla waszego dobrego samopoczucia :) i dobrego wygladu bimbołków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_80g
Duzy stanik kupisz (jak sama nazwa wskazuje) na duzabielizna pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karra.karra
ja tez polecam duzabielizna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biusciasssta
A ja chyba przestanę u Was kupować, bo mi to wygląda na spam, a spamerów nie lubię. Dobra jakość i oferta broni się i reklamuje sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×