Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klaudia_17

Castingi -Hook fashion look 2007

Polecane posty

Gość klaudia_17

Hej:) Wybiera się ktoś z was na casting do tego konursu?:D jesli tak to gdzie?:D podaje linka:D www.hookfashionlook.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bycie modelka nic trudnego nic fajnego nic ambitnego traktuja cie jak wieszak musisz miec zaje....szczescie zeby zostac zauwazona.wtedy cale zycie katujesz sie nie jedzac poza tym lepiej byc jak najmlodszym miec 178 najlepiej wiecej cm wzr a w talii mniej niz 60 i waziutkie bioderka i oczywiscie zero biustu tragedia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia 12
ja się nadaję, ale podziękuję! znam ambitniejsze zajęcia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto wie może za pare miesięcy
jak zejdzie mi ten straszny trądzik z twarzy. powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhahahahaha
haha załosne;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambitna89
Do mona19: Szanuje, ze masz wlasne zdanie, ale wybacz, z takim podejsciem nie wiem co osiagniesz. Po pierwsze zawod modelki to nie jest wcale nic latwego. Modelka musi sie duzo poswiecac, wstawac wczesnym rankiem, latac po castingach z mapa w reku i to w obcym kraju i postarac sie zeby sie nie spoznic i na dodatek nocami musi nadrabiac nauke. Jesli to dla Ciebie nie jest trudne, mysle ze serio powinnas pojsc na modelke, bo w takim przypadku odniesiesz sukces. A to, ze Cie traktuja jak wieszak na prawde jest wyolbrzymieniem. Wiadomo, ze jak Cie nie zechca, to powiedza "do widzenia", ale na to modelka musi byc nastawiona. Ale ludzie modelingu tez sa ludzmi i tez maja uczucia. Jak sie nie znasz to nie wylobryzmiaj tak :) Poza tym zawod modelki to chyba jeden z najwybitniejszych. Na prawde nie jest tak latwo, no ale Ty pewnie wiesz lepiej, bo czytalas duzo bravo girl. Rozumiem, ze mozesz uwazasz, ze to nic fajnego, ale reszta Twojej wypowiedzi na prawde mnie smieszy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta...co ty nie powiesz
od kiedy modelka po nocach siedzi i się uczy?! Albo wogóle gdzieć?! Modelka to musi 12 h spać by być wypoczętą i mieć piękną skórę! Prowadzić zdroey tryb życia pilnują cię jak chcesz zjeść coś słodkiego żebyś nie przytyła bynajmniej w dobrych agencjach przy profesjonalistach a nie jakiś tandetnych nie wiadomo skąd! Fotomodelka to ma fajnie czy grubsza czy szczuplejsza czy niska czy nie może pracować a ktoś kto jest modelką musi się liczyć z zakazami i nakazami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambitna89
Haha, ej wiesz co nie bede sie znowu tlumaczyc i wyjasniac bo widze, ze Ty wiecej wiesz... Ja po prostu sie nie znam. (Mimo ze jestem modelka). Faktycznie modelki na pewno spia 12 h i w ogole sie nie ucza, bo przeciez nauka wcale nie jest wazna. BEZ KOMENTARZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry ale zależy które a
nauka po nocach to głupota bo i tak się jest zmęczonym lepiej w wolnych chwilach to robić :P nie martw się też jestem modelką ale wolę spać w nocy :P a przeznaczyć dni wolne na naukę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambitna89
No w sumie :) Ale glownie irytuje mnie podejscie niektorych typu, ze modelki sa puste i bardzo latwo byc modelka... Z reszta co mnie one obchodza...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ambitna--- dziwisz sie ze tak ludzie mysla?? popatrz co robia najwybitniejeszen modelki ich ulubionym zajeciem jest cpanie choc jest wiele przykladow wrecz przeciwnych pozytwnych ale to nie one sa naglasniane przez media. co do nauki to wiesz to kazda dziewczyna podchodzi do tego innaczej. ja sie ucze bo chce miec prace taka w ktorej nie nie zmecze i bede robic to co chce kiedy chce i nikt mnie do niczego nir zmusi :):):):):) a dla mnie zawod modelki taka praca napewno nie jest. a zresza co ja mowie za stara jestem na takie zabawy nastolatki niech sie nadal tym ekscytuja:) jedna sprawa mnie zastanawia dlaczego kolekcje projektantow zawzwyczaj skierowane do 30 latek nosi 15??? mam nadzieje ze wraz z zmianami w hiszopani co do wogi przyjda takrze zxmianny wieku:) ale to tylko moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ambitnej 89 modelki od siedmiu bolesci!!!!dziecko co ty mozesz wiedziec co ty wogole pier....za duzo ftv sie ogladalo???ojej..... a po drugie skoros taka madra to idz do szkoly najpierw piszesz ze mnie szanujesz a pozniej temu zaprzeczasz zal mi ciebie.ciekawe kiedy osiagniesz sukces hahahaha.w przeciwienstwie do ciebie zawsze mam to czego chce bo mam inne perspektywy a bycie modelka oczywiscie nie w polsce potraktowalam jaka krotka przygode.i wierz sobie albo nie ale wiem o wiele wiecej.bliska mi osoba zajmuje sie tym od dawna tzn pracuje w branzy modelingu- nie jako modelka zna sie na tym od podszewki wiec sie nie wymadrzaj gowniaro jedna i zacznij sie lepiej zastanawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym nie wiem czy wiesz ale oprocz tego zawodu jest jeszcze wiele innych w ktorych mozna sie realizowac-i cos osiagac.ty glupia pindo ciekawe ilu facetom z tej branzy juz siadalas na kolana i naucz sie czytac ze zrozumieniem bo napisalam ze trzeba miec na prawde szczescie zeby sie gdzies wybic(bo byc zwykla kukla na wybiegu zadna sztuka) a ty co ty mozesz i nie fatyguj swojego malego mozdzku odpisywaniem bo nie bede juz tego czytac adios

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krsha
mona----> ależ w twojej osobie jest jadu.... aż oczy szczypią :-) nie jesteś modelką, więc na dobrą sprawę nie możesz mieć za wiele do powiedzenia, oprócz tego co przeczytasz w gazetce typu fakt tudzież super expres.... dlatego też, aby wyprowadzić cię z błędnego toku my ślenia, napiszę ci coś: 2 lata temu brałam udział w tym konkursie, nie złauję; nikt mi nie każe się głodować, jestem ambitną osobą/ ach....ku woli wyjaśnienia 80% modelek zna perfekt j.angielski...., ale nie tylko z teorii- praktyka/, studiuję, zarabiam SAMA na siebie, nikomu nie muszę dawać, bo skauterzy to zazwyczaj płeć żeńska, tak samo jak właściciele agencji....i z tego co widziałam kobiety te nie mają skłonności lesbijskich. Zastanów się dobrze zanim coś wymyślisz i odważysz się napisać. ERRARE HUMANUM EST.... pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambitna
Rzadko przeklinam ale powiem Ci jedno- jestes POJEBANA i to ostro. Ja od poczatku pisze ze szanuje Twoje zdanie na temat modelingu a Ty naskakujesz na mnie jakbym Ci na leb nasrala. Nie bede sie tu z Toba klocic na temat tego kto zna kogos co wie wiecej itp. Jestes po prostu zalosna. Prosze mi przetoczyc cytat gdzie napisalam, ze nie ma innych zawodow procz modelingu....!! Normalnie az mi szczeka opada z wrazenia po prostu nie wiem co napiac, ale to pewnie dlatego ze mam taki maly mozdzek... ADIOS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×