Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Dzieki Sylvik. Przesylam moje komplementy, bo wygladasz naprawde super. Bardzo ladnie Ci w tym gorseciku, prezentuje sie o wiele piekniej niz z ta bluzeczka, ktora mialas na poczatku. Bardzo ladnie :-) 😘 Dzieki rowniez Landrii, to raczej SKLEP, niz SKLEPIK... Ciesze sie, ze bedziesz miala co robic...a z tymi bobasowymi ciuszkami bedzie z pewnoscia kolorowo :-)) Czyli jeszcze czekamy na ogrod Taktaka??? ;-)) Dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) Witam w piękny, letni dzien . Jako, ze mam dziś wolne postanowilam wyłozyc ciało troche na słonce ;) Dziekuje Wam za mailiki - umowiłyscie się czy co ? Napisałyscie prawie wszystkie tak samo :P. Jeszcze raz dzieki za miłe słowa i słowa otuchy ;) 👄. Sylvik > jestem oczarowana Tobą kobietko . Pięknie wygladałas na tym weselu , fruzurka swietna, kreacja rowniez. I te Twoje oczy......gdybym była facetem .... :P:P Tak patrze na Twoją kreację i zastanawiam się czy spodniczka jest z koronki no i obszycie ? ...........ale nie, teraz z przyblizenia widze ze nie. Naprawde bardzo ładne zestawienie. Tak mieszacie mi tymi kreacjami w głowie, ze juz sama nie wiem czego ja mam szukac :O. Chciałabym i sukienkęjak TakTaczek, mogłby byc tez komplecik tuniczka ze spodniami Julli , gorsecik ze spodniczką Sylvika....no i jak tu byc mądrym ? ;) Dobrze , ze jeszcze mam troche czasu, wiec zapewne coś upatrze. Długii wekend przed nami . Jakie macie plany ? No i pytanie jak to wygląda w Deutschland i Italii ? ;) :D.Tez swietuje się 1 Maja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak > piesek przeslodki. Ma bardzo przyjemną mordke , a takie pieski lubie ;) ...choc tylko na odległosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis pisze na raty ;) Sylvik > zapomniałam Ci pogratulowac . Fajna perspektywa Cie czeka , obys tylko się niczym nie zraziła i nie zabrakło Ci wytrwałosci ;) Zycze powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz p ospacerze z maleństwem byliśmy w lesie, jest po prostu super :D teraz malutka kawa bo padam a potem znowu dworek do południa nie mam wody wiec leniuchuje w pracy tez wolny cały tydzień, :) Sylvi dołączyć tylko mogę do tych pochwał, wyglądasz naprawdę ślicznie :) podobają mi się włosy świetnie ci w wyprostowanych, a i pytanko o pazurki czy to żelowe? bo ja ide za dwa tygodnie i niewiem czy zrobic zelowe, szkoda kobito ze tak daleko mieszkasz ;) Landri a może pomyślicie o sprzedaży przez internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babsztyle Sylvik wygladasz ślicznie na zdjęciach z wesela, masz śliczna wryzurkę i faktycznie oczy Ci swiecą. Musze się pochwalić że mój cel przywrócenia sobie odpowiedniej figury został osiągnięty. Dziś wczesnym rankiem moja druga połowa szepneła mi do ucha, że jestem taka gładziutka i zgrabniutka że byłoby miło gdybym zechciała zostać pół godzinki dłużej w łóżku :D Na propozycję przystałam. Oczywiście nie spoczywam na laurach ;) i dbam o siebie dalej. Landrii odbierz poczte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, normalnie dziękuje Wam z całego serca 👄 po Waszych opiniach i emailu normalnie czuje się o kilka lat młodsza i chudsza ;) Mróweczko pazurki żelowe na tipsach bo tylko takie robie narazie :) Taktaku zbereźnico jedna, daj troche swego temperamentu kolezance :P ide zaraz na leżak bo zaczyna grzać, a niestety chyba tylko do wtorku więc trzeba korzystać :) milego dnia kochane i udanego weekendu długiegoooooo ja zostaje w domku, mam w planach niestety biesiadowanie przy piwku i grilu :P oj dupa urośnie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii, aniol z Ciebie! zaprosilabym Cie normalnie na lody! Ciezko mi z tym. Sle 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie na dworzu jest ............. juz gębusie dzis opaliłam, ale nie wolno przesadzac wiec sie troszke przyszłam ochłodzic do domciu i luknąć co tu sie dzieje no i wodze jakies gadanie szyframi, to jedna to druga ma odbierac tą pocztę, sama juz niewiem co tu sie dzieje :P a do mnie kto napisze żebym tą poczte odebrała ;) ide dalej sie opalać, buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Slicznoty:) Sylviku-dołaczam sie do komlementów pod Twoim adresem-dziekuje za foteczki.Zycze wszystkim wspaniałego longweeku-niezaleznie w jakim kraju i pod jakim niebem.Pogody ma ponoc zabraknac, ale nie tej od ducha:) Wypoczywajcie na maxa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam nic nie zycze, bo bede tu bywac na bieząco :P Julii> czekam na zaproszenie ;) I przestan się juz tym zamartwiac ;) 👄 TakTaczku > poczte odebralam , zaskoczyłas mnie bardzo ;) Przemyślę, pomierze to i owo i dam Ci znak ;) Mroweczko > czasami trzeba używac szyfrów , to dodaje pikanterii :P No a tak w ogole, to przeciez do Ciebie napisałam maila , wiec się nie gorączkuj ;) Sylvik > Lampucero a gdzies swoj temperament zostawiła? ;) Z takimi oczami mogłabys nim szastac na wszystkie strony , tu raczej chęci się liczą :P:P ;) Uwazaj na piwkowe kalorie ;) No to czas do wyrka ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko nie płacz, do mnie też nie piszą lampucerki trzy,zastanawiam się co one tam sobie wysyłają haha Landrii temperament gdzieś sobie odszedł w siną dal :( trzeba go będzie chyba poszukać :P milego dnia, zajrze dopiero wieczorem bo spędzam dzień na lezaku- odpoczynek od kompa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co wy takie ciekawskie jesteście? Sprawy mamy to wysyłamy. A do mrowki to nic nie wyślę. Zaczęlam wyznawac zasade \"coś za coś\" Landrii mierz mierz, mi się nie spieszy, podpowiem tylko że jest z czego troche popuścić jakby może w górze zabrakło ;) Lecę teraz szybko po bułeczki na śniadanie i fikam na budowe. Wczoraj dostałam ładnych komplet ogrodowy, drewniany malowany na biało, wygląda malowniczo pod jabłonką. Co do zdjęć postanowiłam ze pod koniec całej akcji budowlano-ogrodniczej, kiedy bede miala pełna dokumentacje fotograficzną, przesle Wam to jako album \"przed, w trakcie i po\" Całusy Aaa u mnie weekend normalny z wolnym wtorkiem. W poniedziałek dzieciaki ida do szkoły normalnie. Paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi ja chyba jestem ostatnia,ale takze dziekuje za fotki. Od ciebie chyba mam ich najwiecej co cieszy oko. Takze uwazam ze bardzo ladnie sie prezentowalas My dzisiaj dopiero kolo 13 wygrzebalismy sie z wyrka. Jak siostra pojechala do Polski to jest czas na byczenie i igraszki w wyrku Po drodze ze sklepu bylismy posiedziec nad wodospadem, przyjemny wiaterek,slonce ,Musze wystawic sie do slonca bo pelno ludzi juz jest brazowych. Juz zapomnialam ze sex tak wykancza.:) Teraz mam tylko sile na czytanie zaleglosci. Milej niedzieli zycze. Jesli we wtorek bedzie ladna pogoda i nikt nie pokrzyzuje nam planow wybierzemy sie za miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bling Bling , moze i seks jest męczacy, ale pomysl ile kalorii sie przy tym traci ..?! ;) Chyba to najprzyjemniejsza dieta cud :P Ja dziś prawie cały dzien kursowałam po miescie . Jezdziłam za prezentem dla ciotki na 60 Urodziny. Czesc rodziny uchwaliła, ze ma to byc coś praktycznego i wymyślili overlocka, obraz albo zyrandol !!! Jak dla pierwszy i drugi to poroniony pomysł , no jeszcze pierwszy ewentualnie, ale zyrandol ?!!!!! Moze ja mam cos z głowką, ale czy to ciotka czy ktokolwiek inny moim zdaniem powinien sam sobie stroic mieszkanie :O, tym bardziej , ze trudno trafic w gust przy takim prezencie . Przy okazji kupiłam kolezance ramkę do obrazu haftowanego . Oczywiscie jak juz go oprawie pochwalę się Wam moim dzielem ;) Teraz obzeram się rybą maslaną i chyba czas się kłasc spac ;) :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka > nie ma się czego bac ;) , ten topik nie takie miał przestoje , a jak widac trzyma się i to całkiem rzesko :P Zimno się zrobiło jak diabli :/ Naszykowałam sobie ciuchy na dzisiaj do pracy jak na srodek lata i zmarzłam okropnie:(. Grzeję się pod kocem i popijam gorącą herbate ......... Pati 👄👄🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie cos sie ruszylo z wyprowadzka wspollokatorki. Tzn dzisiaj wziela swoje rzeczy Jutro chyba przyjedzie po reszte,ale zapewnila ze zaplaci za czynsz zeby nie zostawic nas na lodzie Mam nadzieje ze dziewcyzny ktore byly chetne ,nadal sa. Taka niezdrowa byla sytuacja ,ale mysle ze nie bedzie az tak zle i ze sie rozstaniemy w pokojowych stosunkach. Robilismy male przemeblowanie ,zeby miec troszke wiecej miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Bling i jakoś sie sytuacja wyklarowała :) Landrii lato mialo być, ale chyba się rozmyśliło :( i jak tu wierzyć w prognozy pogody 😭 u mnie nic specjalnego sie narazie nie dzieje więc i pisac za bardzo nie ma o czym, ale choć Wam pomacham codziennie żeby jakiś znak był mojej obecności ;) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tez pomacham, szczególnie,ze dzis juz pewnie nie wejde do neta.Pozdro dla wszystkich.Landri🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez pomacham :) zimno kurcze sie zrobiło to niewiem co to będzie pół rodziny wygoniłam w góry, a ja zostałam z drugą połową w domciu, zaraz więc spadam na ploteczki i zakupy :) mam tylko nadzieję ze pogoda sie poprawi bo leżak już wyciągnełam, trzymajcie sie cieplutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×