Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Jakie tam pustki przeciez jestem tylko sobie ladnie pracuje i sie nic nie odzywam. Rozpadalo sie u nas na calego i mocno ochlodzilo wiec nic innego tylko zajac sie czyms w domku. Skonczylam dzis sobotnie sprzatanie bo miala wczoraj duzo kuchennej roboty i musialam zafugowac podloge w korytarzu wiec sie wczoraj nie wyrobilam z calym bajzlem. Ale juz sytuacja opanowana a ja na sofie z komputerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka no widzisz, kazda z nas cos robi ;) Ja się produkuję na haftem dla Ciebie i przyznam sie szczerze, ze coraz wiecej uzywam słow niecenzuralnych :O No nic......dalej kombinuje, zeby efekt był godny pochwały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche prywaty , ale mam nadzieje ze mi wybaczycie :) Mrówka zastanow się czy nie masz innego , moze bardziej jasniejszego zdjecia maluszka. Niestety z tym zdjeciem za duzo sie nie da :O Twarz wychodzi jak u mulatka to raz. Po drugie jak juz to tylko w Madeirze to jako tako wygląda. Po 3 rozmiar kanwy w krzyzykach Cie zabije, bo wilelkosc wychodzi 150X164 , po 4 ilosc nici to sztuk 74 ( jednak tu mozna byłoby zminimalizowac do około 60 , ale myślę ze to i tak zawrotna ilosc ), no i po 5 nie wiem jak Ty , ale ja tego nie zrobiłabym na pażdziernik, masa pracy i dłubania :O Moze pomysl tez o jakims innym obrazku z okazji chrztu lub narodzenia dziecka ( na wizazu tego jest multum ) a zdjecie mozesz zrobic , np na roczek ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze sie tak niekulturalnie wetne ... moze dajcie mi to zdjecie to wam je obrobie. Jesli da sie z niego cos wyciagnac to sprobuje. Mam kilka profesjonalnych studyjnych programów do obróbki zdjęc wiec jesli zdjecie nie jest jakoś strasznie nieostre, poruszone czy przświetlone to moze da sie uroatowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Tak jezeli Mrówka wyrazi zgode , to przeslę do ciebie fotkę. Staraj sie ją obciąc , aby punktem numer 1 było malenstwo(głownie chodzi o twarz) i zrob tak, zeby to dziecię miało jaśniejsza karnacje . Zdejecie jest w sumie ok, ale jak rozswietlam bużkę to reszta wycglada mdło i nijak :O A tak na marginesie mam pytanie.Czy jakies fajne efekty mogłabys zrobic na zdjeciu ? Ja mam program Picassa i za duzo tu sie nie da przekombinowac. A zalezy mi na tym, aby np jakas fotkę przerobic tak, zeby bylo to zdjecie jednoczesnie ładne i zabawne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor! spicie juz? --- to jedno z glupszych pytan - spytas spiacego, albo zasypiajacego - spisz juz? ;) jak Wam minal wekkend? ja skonczylam moje 4 firanki i zaczelam nowa juz swiateczna serwete,idzie dosc szybko, wiec zaraz szukam czego nowego do roboty ;) pozdrawiam resztkowo-niedzielnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry pomysł na Walentynki Olajda ;) Landrynko nie martw sie jak nie wychodzi to trudno , mam jeszcze inne fotki to wysle ci i zobacz co sie da zrobic, zdjecie mozna podesłać do taktaka jak ma ochote popróbować swoich nowych programów :) ale moze pozniej teraz ide posiłować się z górą kamieni na podwórku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piszemy
A co to juz nie mozna zwrocic komus grzecznie uwagi na forum? A Ty tak tak od razu tak zlosliwie i bezczelnie odpisujesz.. nie znosisz za grosz krytyki co do swojej osoby... i w dodatku zle wychowana jestes :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) Piszemy >>> wchodzisz butami w nasz topik, zwracasz uwagę odnosnie pisowni i uwazasz ze to grzeczne ? Ja mam inne zdanie o kulturalnym zwracaniu uwagi :P Poza tym nie liczy się jakosc tylko sens ;) Jestesmy tylko ludźmi i omyłki czy słowne czy tez \"pisane\" nie sa nam obce , tak więc wiecej luzu , kłotnie sa nam tu niepotrzebne :P Miłego dnia :D Mróweczko to ok, wysle dziś do Taktaka zdjecie pod warunkiem , ze kobietka juz skonfigurowała sobie poczte ?! ;) Oluś strój rewelacyjny, miałabym komu taki zrobic i zpaodac, ale sęk w tym , ze niestety az tak dobra w szydełkowaniu nie jestem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! Miałam jeszcze napisac, ze weeknd spedziłam na typowym leniuchowaniu,nie robiłam nic co by mi miało popsuc humor :D Miałam totalnie wszystko gdzies i dziś moge ze spokojnym sumieniem napisac , ze jestem wypoczęta :D lol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i troszkę ubyło tych kamieni, uffffffff, ale sie zrobiło gorąco, wiec uciekłam na mały luzik :) kto sie pisze na cos chłodnego do picia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii wyslij na ten do onetu. fantasmagoria ..... on jest chyba pod nickiem. Mrowka to nie nowe programy ktorymi sie chce pobawic tylko moje codzienne narzędzie pracy. Jak nie chcesz to nie musze sie bawić. Chcialam tylko obu wam ulżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysle Tak Tak, ale wieczorem ;) No i z pewnoscią ulżysz mnie bardziej :D Tak wiec fota bedzie podesłana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie skończyłam robotę w ogródku i nie mam siły na czepianie się tak taku :P oczywiscie ze chcę więc zakasaj rękawy i zobacz co się da zrobi z tą fotką, głupiego po prostu lubi robota, umyślałam sobie że zlikwiduje jeden skalniak bo mi się przestał podobac, a ze był spory to zeszło mi do tej pory, d............pa mnie tak boli że jutro chyba się nie podniosę z łózka, łooooooooo matko ide teraz zalegnac i skonczyc robótkę bo włascicielka wraca jutro z wczasów i pewnie po nia przyjdzie, bawcie się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak fotka poszła ;) Npaisałam w poscie wyzej o co bym prosiła. Tak wiec do dzieła, a ja zobacze potem czy to cos dało ;) Lece spac bo jutro znpwu rano wczesnie pobudka 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja witam i o zdrówko pytam ;) o tym jak mnie boli nie będę się rozpisywac bo by pół strony zajeło, łeh łech kawusie zapodaje i pobuszuje troszke w necie, czego dawo nie robiłam, a potem jadę do miasta do cywilizacji ;) :) a co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! ja dzis troszke chate ogarnialam i mnie teraz plecki bola, wiec teraz tylko odpoczynek i relaks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis spedzilam cale rano u lekarza a w miedzy czasie bylam jeszcze z moim ślepym u Fielmanna bo mu sie ucho urwalo u okularów i chodzil przez dwa dni w starych biedaczysko. Za to znalazł sobie syper tytanowe oprawki od Diesla w których wyglada ardzo fajnie wiec nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. No a po powrocie zjadlam sniadanie i polazłam do ogrodu przykładem Mrówki robić ładnie :P Zaraz zobacze co to za cudo ta fotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysylam do landrii poprawki na próbe. wywalilam tę rękę z tyłu bo nie wygladala zbyt subtelnie. niestety nie jestem pewna czy wyglda dobrze bo nie wiem kiedy ekran swieci pod dobrym kątem :O Reszte w mailu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis miastowo spędzałam czas, poczyniłam nowe zapasy włóczkowe :) potem odsypiałam zaległości i dłuuugi spacer, jeszcze niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Tak odpisałam na maila i cos załączyłam do niego ;) Dzis wrociłam z pracy do domu poźno :O Mamy troche urwania bo jestesmy w trakcie otwierania internetowego sklepu i komisu . Jak zawsze poczatki nie nalezą do łatwych , ale z bozą pomocą mam nadzieje, ze uda się wszystko zrobic w najblizszym czasie. Chcemy z tym ruszyc od wrzesnia ;) Mrówka .......\"potem odsypiałam zaległości i dłuuugi spacer, jeszcze niewiem..........\" o czym nie wiesz ? :P Julii gdzie jetses , ze Cie nie ma ? ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wkurwiłam się , od tygodnia próbuje znaleźc krawcową która mi uszyje prostą sukienkę bez rękawów, żadnych cudów no i nie od ręki, no i nic..........wszystkie zapracowane no i ;) od rana szyje sobie sama, pierwszy etap krojenie mam za sobą, teraz zaczną się joby, bo okaże się że..... nie pasuje........ maszyna pętelkuje............no i takie tam , a jak ja ją wykończę to tego niewie nikt nawet ja :P idę w związku z tym po dużą dawkę kofeiny ;) :) Landrynuś sklep internetowy , no no no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) A ja mam krawcową i to bardzo tanią . Uszyła mi ostatnio zakiecik plus spodenki z czarnego atłasu i wzięła tylko 55 zł :D Normlanie byłam w szoku. Własnie zsatanawiam sie nad zakupem jakiegos fajnego materiału na zakiet , taki dłuzszy , przed kolana na chlodniejsze dni. No Mroweczko a jak Tobie idzie szycie ? Kiedys usiadłam przy maszynie, ale stwierdziłam ze to nie dla mnie :O Za bardzo się denerwowałam i własnie takie plątanie nici mnie zniecheciło . A niby powinnam miec smykałke po mojej mamie, ktora z zawodu jest krawcową i potrafiła wyczarowac cuda pod igłą ;) Jak juz sklepik zacznie działalnosc wstawie linkz z namiarami na niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet idzie, niedoskonałości zatuszuje dzierganiem ;) moze jutro skończę bo dziś już mi się niechce to napewno się pochwale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×