Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

no cholera nie weszła to jeszcze raz, mam napięty tydzień i małoooooooo czasu ponadto skończyłam jazdy po okulistach z Pawłem, kolega mało go nie pozbawił oka, na szczęście wszystko dobrze się skończyło ------teraz leczymy tylko siniaki na oku i grypę która się przypętała, buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest ten
szczuplak1 co zalozyl temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest ten
szczuplak1 co zalozyl temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos tak sie uwzial/ ela na tego sczuplaka, nie ma i nie wiadomo gdzie jest, poza tym Ona nie zaloyla tego topiku :P Mrowka weszly Twoje posty , a juz chcialam wkleic Twoją wiadomosc tutaj )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kurde zeszczuplal ze zniknal ]:-) Ale sobie pospalam dzisiaj do kurde 9 normalnie szalenstwo :) Teraz kawusia i musze sie brac za prasowanie bo wczoraj zrobilam 4 pralki i wszystko jak na zlosc wyschlo ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja dzis tez smacznie pospalam , nie pisze do ktorej :P Ale jak rano nie wstane razem z moim m, to pozniej tak gleboko zasypiam jakby byla druga noc :D Pogoda nadal cudowna, az grzech w domu siedziec :D A w domu tyleee do roboty,nie wspomne o prasowaniu, ktore na mnie patrzy i patrzy..... Mrowka... buziak dla Pabla...az mnie ciary przechodza jak pomysle o tym jak to oko wygladalo :O Landrii....kwiatki na balkon juz kupilas???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ! A ja niedawno wrocilam, bylm w UM zalatwic kolejny papierek firmowy ;) Potem poszlam sobie polazic i spotkalam mase znajomych ludzi. Min kolezankę z ktora pracowalam w szkole, nie widzialysmy się z jakies 15 lat moze wiecej i kilka osob ze szkoly sredniej ;) Na rozmowach zeszlo mi ponad 2 godziny :P stojac na ulicy ;) Kontakty odswiezone, numery tel wymienione , brzmi to bardzo obiecująco ;) Moge zaliczyc ten dien - chociaz jeszcze sę nie skonczyl do bardzo udanych. Jakos te spotkania wplynely na mnie bardzo pozytywnie ;) Julka mialam w palanach dziś polaic po ogrodnikach i popatrzec za kwiatami, ale juz nie zdazylam. Jutro wiec od rana jade , bo musze kupic kawiatki na cmentarz i przy okazji kupie dla siebie. Mysle, ze na obecna chwilke bedą to bratki .Stoja az do czerwca, wiec bede miec spokoj, a potem chyba tradycyjnie pelargonie ;) Taktak, myslalam, ze na zdjeciu ktore udostepnilas na fb to jestes Ty, juz mialam pisac komentarz... a potem dojrzalam , ze to Twoja Kasia ;) Widac, ze sluzy jej taki wyjazd :) Teraz kawa 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) witam przy kawusi, do południa mam chwilkę oddechu wiec lekko ogarniam w domu, za oknem lekkie ochłodzienie brrrrrrrrrrr wracaj ciepłości, wczoraj musiałam przepalić w piecu i chyba dziś tez ze wzgledu na chorego Pabla, jeszcze tylko dwa dni i spokójjjjjjjjjjjjjjjjjj :) tak mi się zdaje, najgorsze ze w sobote mam fryzjera i sie obawiam że mi @ wyskoczy i wtedy kicha - podobno się nie farbuje? słyszałyscie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to całe szczęście bo ja tydzień temu byłam u koleżanki i właśnie się od niej dowiedziałam że przełożyła dlatego wizytę u fryzjera :/ przyznam że jeżeli już bym to zrobiła to raczej dlatego że jestem bardzo obolała ;) no dobra kawusia zaliczona koniec lenistwa trzeba makeup nakładac i spadać ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam w czasie @ robię wszystko :P Tez nie wierze w te gusła ;) Kwiatki juz mam, bratki , krokusy i tulipany ;) Wiosennie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowiedziałam się, że takie maile o pracę nadal krążą. Podobno był jakiś program w tv na ten temat. Nie odpowiadajcie na ten co wam wysłałam. To kolejna ściema żeby kogoś nabrać. Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowiedziałam się, że takie maile o pracę nadal krążą. Podobno był jakiś program w tv na ten temat. Nie odpowiadajcie na ten co wam wysłałam. To kolejna ściema żeby kogoś nabrać. Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie wczoraj popoludniu zaczelo wiac jak nie wiem co i zrobila sie z tego okropna wichura. Dzisiaj szaro, i smutno. No ale zapowiadali ze kilka dni bedzie brzydkich. Moje rzodkiewki za to wschodza w warzywniku. Wczoraj kupilam sobie nareszcie nowe firany do pokoju/sypialni. Landrii bedziesz sie cieszyla bo w sypialnianym oknie sa teraz zielone z kwiatowym wzorkiem, zadne oczojeby ale jest kolor. No coz nie spelniaja w 100% moich oczekiwan ale bylam przez kilka tygodni calkiem bez firan i nie chcialam moich starych wieszac. Dzisiaj mam za to wizyte u gin. O 14tej. To na razie wszystko ode mnie. Buziole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie wczoraj popoludniu zaczelo wiac jak nie wiem co i zrobila sie z tego okropna wichura. Dzisiaj szaro, i smutno. No ale zapowiadali ze kilka dni bedzie brzydkich. Moje rzodkiewki za to wschodza w warzywniku. Wczoraj kupilam sobie nareszcie nowe firany do pokoju/sypialni. Landrii bedziesz sie cieszyla bo w sypialnianym oknie sa teraz zielone z kwiatowym wzorkiem, zadne oczojeby ale jest kolor. No coz nie spelniaja w 100% moich oczekiwan ale bylam przez kilka tygodni calkiem bez firan i nie chcialam moich starych wieszac. Dzisiaj mam za to wizyte u gin. O 14tej. To na razie wszystko ode mnie. Buziole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania to TY nie wiesz, ze wszystkie w podobnej tresci maile dotyczace pracy to jedna wielka sciema ?A juz jak ktos obiecuje zlote gory , to az na kilometr smierdzi :O :P Dzien dobry, kawa ....... Ide dzis z tatem na kontrolna wizyte do lekarza, przy okazji odbiore swoj wymik z TK . Nastawiam sie psychicznie, ze cale do poludnia spedze w smierdzacej poczekalni :O 🌻 kocham i jestem kochana ❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania to TY nie wiesz, ze wszystkie w podobnej tresci maile dotyczace pracy to jedna wielka sciema ?A juz jak ktos obiecuje zlote gory , to az na kilometr smierdzi :O :P Dzien dobry, kawa ....... Ide dzis z tatem na kontrolna wizyte do lekarza, przy okazji odbiore swoj wymik z TK . Nastawiam sie psychicznie, ze cale do poludnia spedze w smierdzacej poczekalni :O 🌻 kocham i jestem kochana ❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myslalm, ze moj post nie wszedl, bo wyskakiwaly mi jakies bzdury :O Ooo TakTak, pewnie jak zawiesisz to pochwalisz się, nie ? ;) Chcialam jeszcze dopisac , ze po wizycie u lekarza jade do Sephory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
) :) to wam życze miłych odwiedzin u lekarzy ;) ja też po południu jadę ale z Pawłem bo nie przechodzi grypisko miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Babeczki :) Chyba juz czas zaczac przygotowania do swiat, jakies dekoracje czy chociaz kwiatki...moje prymulki czesciowo w koszu, czesc na balkon wystawilam. Fuj, ja to mam zawsze szczescie na wszelkie robactwo, wlasnie w kwiatkach znalazlam obslizglego slimaka, fuj, jak nie robaki to slimaki. Robaki to kiedys nawet w mandarynkach spotkalam, ostatnio w czosnku :( A tak tego nie cierpie. Rzezuche chyba w weekend zasieje :) Barwnikow do jaj nie mam, w zeszlym roku eksperymentowalam z cebula i szpinakiem, no i kleska. W tym roku chyba sobie podaruje. Wczoraj caly dzien prasowalam, a jeszcze mam caly fotel i sterte na krzesle do prasowania. Co za rozrywka :( Ale na spacer pojde :) Landrii..czyzby dzis ostatni dzien dietki? czy bedziesz kontynuowac? i pochwal sie wynikiem ;) No i dziewczyny, jak tam po wizytach? :) Blingus......kochany wrocil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba było nie iść do gina i dalej żyć w błogiej nieświadomości. nie wiem co lepsze - wiedzieć czy nie wiedzieć :O Znowu zaczęły się schody :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Kania no u mnie tez nie lepiej. Nie wiem co ty masz ale moj polip od jesieni urusl i jutro mam juz termin w szpitalu zeba go jeszcze raz ogladneli i dastaje od reki termin na zabieg. Tez nie jestem zachwycona bo mialam nadzieje ze bedzie lepiej i mnie to ominie. W kazdym razie chce to szybko zalatwic zeby w wakacje nie musiec sie meczyc itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, te cholerne polipy to sie co jakis czas odnawiaja !!! Masz racje TakTaczku, im szybciej tym lepiej . Ja o dziwo dziś migiem zalatwilam z ojcem kontrole. Ale jest dziwna sytuacja, bo nie ma mojego wyniku z TK . Odbior mial byc na 3 dni po, a tu dziś mija 20 dzien i pani zielona , i nie wie dlaczego go nie ma . Zasiala we mnie troche niepokoju, bo powiedziala, ze moze cos nie tak i potrzebna byla konsultacja lekarska :/ Jutro mam dzwonic, moze juz beda wiedziec co z tym wynikiem. I cholera se teraz mysle, co moze byc nie tak ? JUlka o diete nie pytaj :P , ja nie jestem stworzona do diet . W sobote pilnowalam, w niedziele tez a juz w poniedzialek pofolgowalam. Dla mnie najlepsza dieta jest Mz i tyle w temacie :P......albo bede do konca zycia juz gruba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba i ja się wybiorę do tego gina ale moze blizej wakacji kontrolnie, teraz mam inne urwanie kapelusza a do tego Paweł ma zapalenie oskrzeli a miałam nadzieję że już lepiej, nici ze światecznego klimatu, zabiegana jestem i musze to łaczyć z Pawłem, wszystko załatwiam dopiero po południu i oczywiście dziś nie zdążyłam do skarbowego - wrrrrrrrr żadnych ozdób ani kwiatków - nasiona kupiłam ale na dworzu wygwizdów i deszcz chyba przed świętami tego nie posieje jakoś to będzie ;) :) tematy z zabiegiem najlepiej załatwiać od ręki dobrze ze nie musisz Tak taku czekać w kolejce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×