Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Hej Dziewczyny !! Piątek miałam do dupy . Pogoda, podły humor, wyniki wcześniej odebrane i dół na maksa. Wcześniej miałam plany na wyjazd z ekipą klasowa na weekend . Odwołałam, bo stwierdziłam, ze z takim humorem to nie będę tam mile widziana ale i będę się kiepsko bawić. Nie dało rady się wymigać :P. Jeszcze o 17 nie sadziłam ze pojadę, ale o 22 już wiedziałam ze w sobotę o 7 mam pobudkę . I nie żałuję . Wyjazd ekstra. Jak zawsze super się bawiłam. Było nas 7 osób. Spaliśmy u kolegi w domkach kempingowych. Ale wyposażone super, podłogi podgrzewane, kaloryfery, żeby w dupsko nie było zimno. Aneks kuchenny wyposażony we wszystko, TV , DVD , no super. Tym bardziej , ze wszędzie nadawali ze leje a u nas piękna pogoda. Mieliśmy świniaka pieczonego, około 50 kg. Mięsiwa, jak na wesele ;) Wróciłam w niedzielę nieżywa. Malo się spało i kac trochę trzymał:P Ale nie żałuję , bo było super , super ;) Wczoraj pogoda znowu mnie zdołowała, niskie ciśnienie i byłam nie do życia. Smęciłam się po chacie jak zagubiona dusza i sama nie wiedziałam czego chcę. Ale już dziś jest lepiej no i przede wszystkim słonce. Na ten dłuższy majowy weekend ma być nawet do 27 stopni. W każdym bądź razie z dnia na dzień ma być tylko lepiej Wreszcie odżyję. TakTak, jak czytam, że u Ciebie wyniki w kierunku nowotworowym dostałaś już , to aż się nie chce wierzyć. U nas co najmniej dwa tygodnie się czeka . Ale cieszę się , ze jest wszystko dobrze ;) Kania jak będziesz mieć ogólne znieczulenie to musisz poleżeć kilka dni. Jak Ty to sobie wyobrażałaś , ze po narkozie wypuszczą Cie do domu od razu ? ;) Nie martw się niczym, ponoć ten marker jak jest 3cyfrowy to wtedy może być powód do zmartwienia. Chociaż moja mama miała około 250 i wykluczono zmiany nowotworowe. Kiedyś czytałam , ze niektóre kobietki maja ponad tysiąc i tez nie jest to wyrok. Wiec głowa do góry ;) Bling I w końcu coś ten właściciel powiedział na temat wynajmu ? Czyli nic nie wiesz ? A nie mogłabyś wynająć czegoś razem z T ? Faktycznie takie kursowanie w ta i tamtą to męczące ;) Mrówka to udanych spotkań ;) Juleczko :D a dokąd planujecie wyjazd ? ;) Masz już słoneczko ? ;) Zabieram się za jakaś robotę , bo mam gościa na kilka dni i trza to jakoś ogarnąć, bo kilka dni nic nie robiłam i wydaje mi się ze wszystko jakieś takie zapuszczone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Tak Landrynus, slonecznie dzis u mnie...ale temperatura nie taka, tylko 14 stopni...no ale nie pada, w koncu. Wczoraj po poludniu sie rozjasnilo i nawet pranie szybko wstawilam i wywiesilam na balkonie :) Jakos ostatnio zauwazylam jak wielki wplyw ma na mnie pogoda, szarosc toleruje jeden , maksymalnie dwa dni, a potem zaczyna sie dol....i jeszcze widze, ze nie tylko na psychike mi to dziala, ale tez fizycznie jakos tak sie niezbyt czuje. Dzisiaj w koncu jakis dluzszy spacerek zalicze :) Weekend tez w domu spedzilismy przez pogode, ale udalo sie nam troche porobic w domu, wiec z tego akurat jestem zadowolona. Wybieramy sie do Wenecji :) i do Florencji :) Moj maz nie byl nigdy w Wenecji, choc nie raz mial okazje...... ale postanowil, ze jak pojedzie to z miloscia swojego zycia :) Po drodze jeszcze chcemy zahaczyc o Werone, zobaczyc balkon Julii :D Oby tylko pogoda dopisala. Juz po kawie, teraz ide myc wlosy :) Milego dnia kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii ja mialam tez ogolne i wychodzilam tego samego dnia. Fajnie ze mialam udany wypad. Bylas z mezem czy sama? Julii super podroz-ja takie najbardziej lubie, nie tak tylko glupio w jednym miejscu siedziec ;) Bling dlaczego twoj T wychodzi jak ty przychodzisz? Robie dzis zupe kartoflana z porem i klopsikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was ze słonkiem ale niestety chłodno 🌼 Landrynka takie wypady, kiedy się nie ma ochoty zwykle wychodzą super. Najważniejsze, że sie odstresowałaś :) Bling, no właśnie, czemu wychodzi? Mrówka szybko się przyzwyczaisz ;) Julia zobaczy balkon Julii 🌼 W końcu jesteś miłością twojego faceta ;) W mojej sprawie... Im więcej zadaję sobie pytań, tym mam więcej wątpliwości... odkładam temat do niedzieli. :O Nie będę się stresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej w końcu plany uległy zmianie, jedni goście nie przyjechali a drudzy nas zabrali w gości ;) właśnie przyjechalismy, muszę tez cos ugotować ale jakoś weny nie mam, hmmmmm może ogórkowa,albo biały barszczyk tak mnie naszło, hm hm Julia i jak spacer Landrynka - z tymi wypadami tak jest a potem okazuje się że było super ;) KAnia - juz przywykłam :) Tak taku jak tam zdrówko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na takie wyjazdy zawsze jadę sama ;) Zawsze to trochę mniej się muszę pilnować :P..no wiecie jak jest, nie ? ;) Mam propozycję wyjazdu do Pragi na 4 dni no, hm..... i ach i och ...sama nie wiem ;) No właśnie Blinguś , tez chciałam rano zadać podobne pytanie jak TakTak ale jakoś nie potrafiłam tego ująć , TakTaczka trafiła w sedno ;) Jak to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynus, nie zastanawiaj sie , tylko pakuj i w droge, Praga jest przepiekna! Wrocilam ze spacerku, nawet przyjemnie bylo. Teraz musze zwijac zagle i do jakiegos sklepu podjechac...nie mam pojecia co na kolacje wyczarowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka no gdyby to było takie proste ....;)... muszę się mocno zastanowić i to bardzo :P Propozycja dla mnie niezmiernie kusząca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda Praga podobno jest przepiękna, ja tam nie wiem jakiego typu masz obiekcje ale jeżeli to nie finansowe to koniecznie jedź :))))) i zrób duuuuuuuuuuuużo fotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa [_} w jeszcze większym kubku 🌼 Zimno, buro i ponuro. Na termometrze trochę powyżej 3 stopni. Brrr.... jak nie kwiecień. Lamdrynka jak masz możliwość to się nie zastanawiaj. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie piszę , Praga to wyjazd służbowy ;)) A tak jak pisałam jakiś czas wszystko zmierza ku dobremu, ale czas , cholera czas, nie tak łatwo z tym wejść na "salony". Ale przewinął się mały pomysł i ten na razie będzie realizowany, i ten wypali na pewno i szybko ;) U mnie pizga ale słonecznie, komuś słońca podesłać ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słońca u mnie niet więc tylko uśmiech podsyłam i pozytywne nastawienie, n salonach sobie świetnie poradzisz ze swoim uśmiechem i pewnościa siebie :) spadam po Pawełka, buzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Ubralam baletki na gole stopy a tu snieg i 3st Za to wczoraj przy ladnej pogodzie smigalam w kozakach Co do waszego pytania Czesto zwracam mu na to uwage ale on traktuje to tak ze ja nie przyjezdzam do niego tylko tez do swojego mieszkania Ja nie mam tam znajomych wiec zostaje w domu gdy on spotyka sie z kolegami , chociaz bywa ze i mnie zabierze Przeprowadzic sie i nie chce na tak male mieszkanie i nie moge w tej chwili od strony prawnej Nawet wczoraj o tym rozmawialismy On musi isc do komuny i popytac Bez pracy ma dofinansowanie ale tylko wtedy gdy mieszka sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blinguś no dla mnie też trochę ten układ nijaki. Jak on tak robi, to po co Ty w ogóle do niego jedziesz ? Nie lepiej siedzieć u siebie ? I tak siedzisz sama i się nudzisz i tak, wiec ...? Chyba trochę widać tutaj tej arabskiej natury :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm Jak jezdze do niego to nie na kilka godz Tylko na cale dnie W sumie to spie tam 5.6 nocy w tygodniu Wiadomo ze gdybysmy pracowali po 8godz to tego wspolnego czasu byloby o wiele mniej Wtedy moglabym wymagac zeby spedzal ze mna kazda chwile Chociaz chyba takie cos tez nie jest zbyt dobre Co innego jest w malzenstwach a co innego w mlodym stazem i jeszcze nie do konca formalnym zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurde Bling ja ciebie nie rozumiem: Sama mowisz ze jak do niego jedziesz to on czesto wychodzi. A z tym stazem to chyba jest tak ze jak sie jest na poczatku zwiazku to sie chce jak najwiecej byc razem -( no ja tak przynajmniej miewalam i miewam ;) ) On w ogole chcial zebys ty jechala do tego Egiptu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blingus - coś bym powiedziała ale czy ja wiem... bo co ja tam mogę wiedzieć ;)_ :P ale to raczej on powinien śmigać do Ciebie a jeżeli już przyjeżdzasz to siedzieć na dupsku z Tobą i się cieszyć Twoją obecnością, tak mi się zdaje przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taku ale my naprawde spedzamy ze soba duzo czasu A jak wychodzi to dzwoni czy pisze Oczywiscie ze to od niego wyszlo zebym przyjechala Chcial zebym jak najszybciej i jak najdluzej tam byla Mial wrocic dopiero teraz 20go i zmienial zebysmy wracali razem Ja chyba mam w tej chwili za duzo wolnego czasu i dlatego odczuwam nude

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak natura bierze górę. Bling ja czasem oglądam o 20tej na dwójce Barwy szczęścia. Tam jest takie młode małżeństwo. Dziewczyna wyszła za Muzułmanina. Jakoś nie za bardzo im się udaje pogodzić różnice kulturowe. Każdy stoi przy swoim. Jego ojciec im w tym też nie pomaga. Matka jest całkowicie podporządkowana mężowi. Problemy podobne jak u ciebie. U nich nigdy kobieta nie będzie równa mężczyźnie. Na początku ładnie - pięknie a życie swoją drogą. Nadal jestem przeciw 🌼 Obiad zrobiłam i biorę się za krzyżyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie sie super cieplutko zrobilo i bezwietrznie. Mialam w planach prasowanie ale tylko ogarnelam chate i zmiatam obrabiac ogrodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby nie bylo za wesolo, znowu zaczelo padac :( Blingus, gdybym ja miala sama siedziec u niego to wolalabym zwinac zagle i siedziec sama u siebie... No ale jak Tobie to odpowiada to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera tak taku nie drażnij ja musze przepalać w piecu taki ziąb :( no i kurna zła jestem bo sie snuje po chałupie, na dwór się nie da wyjsć bo mi zimno tylko patrzę co by tu na ząb wrzucić echhhhhhhh na dodatek pogadac nie ma z kim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przemarzlam i od godziny 14 grzeje sie na sofie a siostra piecze mufinki. Kurcze,ze ja na to nie wpadlam, W takim razie A musi miec jakies arabskie korzenie hahaha Bo jego to czasem widywalam tylko w lozku bo ciagle go nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z kawusia! Mrowka nie denerwuje cie ale ja mam caly czas jeszcze ogrzewanie wlaczone. Planuje wylaczyc dzisiaj ale czy to zrobie tego jeszcze nie wiem ;) Drewno w sumie mam jeszcze wiec moge tez palic ale jakos mi sie tak nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już zalałam :) to ogrzewanie mnie wykończy, ja przełączyłam piec na przepalanie drewnem a że Paweł dziś cała noc się kręcił bo dopadł go straszny katar to zaraz muszę iść odpalić i postawić mu bańki, ale najpierw kawaaaaaaaaaaaa co by sie obudzić na dworzu bez zmian + 10 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×