Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmartwiona przyszla mama

30 tc!

Polecane posty

Gość zmartwiona przyszla mama

Czy to normalne, że mieszczę się w ubrania sprzed ciąży? Pasuje na mnie KAŻDY ciuch, łącznie ze stanikiem (75 B). Nie przytyłam właściwie w ogóle. Czy któraś tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja niestety tak nie mam bo jestem w 39 t.c. i przytyłam prawie 30kg (:o) ale jak byłam w szpitalu na badaniach to były tam kobietki w 40 t.c. które albo przytyły bardzo mało (do 5kg) albo wogule :) Także myślę że taka już Twoja uroda i nie masz się czym martwić :) Zresztą jeszcze nie wszystko przesądzone ... np.ja przez ostatnie 3 miesiące przytyłam ponad 20kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne
przeciez dziecko i wody to nie powietrze, nie rozumiem jak wogóle można nie przytyc - a jesli jest to jednak mozliwe to zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy ja spotkałam się z kobietami które w czasie ciąży jeszcze schudły i potem przybrały tylko do wagi wyjściowej lub bardzo zbliżonej :) ... czyli teoretycznie nie przytyły w porównaniu z wagą wyjściową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona przyszla mama
Ale ja nie schudłam na początku. Ciągle ta sama waga... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda11111111111111
Kiara21 - twoja cówka będzie miałam tak na imie???? ja tak samo chce nazwać swoją. a nie wiesz czy w urzedzie można ją zarejestrować jako Nicole???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona przyszla mama
magda - masz swój topik, więc z tego znikaj. Nie tego imienia dotyczy temat. Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 34 tyg i przytyłam tylko 3 kg od początku. Własciwie przytyłam 6 ale w 27 tyg zdiagnozowano u mnie cukrzycę ciążową i przeszłam na dietę. W ciągu tygodnia 3 kg ze mnie zeszło i tak juz zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona przyszla mama
A w którym tygodniu poczułaś ruchy dziecka i byłaś pewna, że to nic innego? Bardzo dziękuję za odpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli to pytanie o ruchy jest d mnie, to ja je bardzo dokładnie poczułam w 17 tyg, już wtedy byłam pewna że to nic innego, ale to moja druga ciąża :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda11111111.... sorki że odpisuję dopiero teraz ale nie miałam dostępu do kompa :o ... No więc z tego co się orientuję to raczej trzeba przełożyć to imię na język polski czyli Nikola :o Też wolałabym Nicole :o ... ale muszę się jeszcze zorientować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×