Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marena

24 tc główka w dole.

Polecane posty

Moja siostra jest w 24 tc lekarz powiedział jej że dzidzia jest juz obrócona główką w dół i jest nisko.Ma ona problemy z ciążą tzn ma miekką szyjkę już od dawna i trochę skróconą więc musi dużo leżeć a teraz jeszcze ta głowka w dole,czy to nie za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jkyyfh
Ja w 26 tc ciąży również miałam dziecko obrócone głowką ale myslę że to nie jest powód do zmartwień.A w 32 tc gdy miałam skróconą szyjkę lekarz załozył mi krążęk myślę że to był dobry pomysł.Teraz jestem w 40 tc i czekam na poród ciąża jest donoszona i nie musiałam leżeć mogłam robić wszystko co każda kobieta gdy nie ma zagrożonej ciąży.No może prócz współzycia :(Ale da się przeżyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo zły znak...
ja taz tak miałam ale mój lekarz to zbagatelizował i urodziłam wcześniaczka... miałam potem sporo kłopotów ,ale moja siostra w pore sama zareagowała i też nosiła krążek,to bardzo dobre rozwiązanie.!!!Ł=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale własnie ten lekarz do ktorego ona chodzi jest przeciwny krążkowi. Każe jej tylko leżeć w domu. Mowiłam jej o tym krążku juz dawno ale wiadomo że ona slucha lekarza a nie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jflgj
To w takim razie niech zmieni lekarza.Ja tak zrobiłam i czułam sie dużo spokojniejsza.Zdrowie dziecka jest najważniejsze a gdyby się coś maleństwu stało to twoja siostra sobie tego nie wydaruje do konca życia.Wielu kobietom krążek pomógł i uchronił je przed poronieniem lub porodem przedwczesnym a ja wiem po sobie że dzięki niemu donosiłam dziecko do końca i nie byłam przykuta do łóżka.Wpisz sobie w google pessar znajdziesz tam wiele informacji o krążku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w 33 tyg okazało ze ze nie mam szyjki macicy ze jest zgładzona. Lezałam w szpitalu 3 tyg dosłownie przykuta do łóżka.Załatwiałam sie do baseniuku.Leżałam na tzw kołkach.Nogi wyzej niz głowa.I pocieszam sie ze to tylko 3 tyg.Wielki ukłon dla tych które leza ca ła ciaze tak albo wieksza czesc. Dostawałam tez silne leki na potrzymanie.Kroplówki plus 24 tabletki na dobe. Takze moze niech siostra poszuka kekarza który ma inne zdanie na temat tych krążków i moze jej wyjasni ze to nie szkodzi a pomaga. U mnie bylo za póżno na takie rzeczy. Pozdrawiam i zycze siostrze donoszenia ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×