Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lukrecja28

Czy to może być forma gwałtu czy molestowania?

Polecane posty

Ucze w technikum tą nieszczęsną młodzież. Wychodziałm ze szkoły wieczorem na końcu bo jeszcze przygotowywałam kilka rzeczy. Schodze na parking nagle dopada do mnie 4 osoby. Wszyscy w kominiarkach. Serce mi przestało bić. Jeden z nich drze się ,,pokaż cipę\" bo sami to zrobimy. Zaczełam się szarpać i krzyczeć. Dwóch mnie złapało. Za budynkiem ciemność. Wołali ,,pokaż a puścimy cię\" Zaczęli mnie ciągnąć.Więc przestraszona powiedziałam, że to zrobię. Podniosłam spódnice odsunełam majtki. Stanęli w bezruchu. Uciekli.Szok,szok!Co miałm zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedziałm potem w samochodzie pół godziny w bezruchu przecież oni mogli mnie zgwałcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh
ja bym nie pokazała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturroo gatttiii
ja pierdolę :O dobra prowokacja w chuj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coz.......
Moze bylas nie ogolona, dlatego uciekli...slyszalas o czyms takim, jak depilacja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Prowokacja. Ale prawdopodobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rttret
Moze to twoi uczniowie?:O :O:O Teraz beda miec polew z Ciebie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atka1972
spuczuje ci niewiem co bym zrobiła ale lepiej pokazac i zeby uciekli niz byc z gwałcona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak wy mało wiecie, wy tylko jesteście mocni w słowach. Piprzeni mężczyźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Gdyby to była jednak prawda to nieważne czy to forma gwałtu czy molestowania bo i tak nikomu tego nie zgłosisz. Sprawa nie do udowodnienia tylko śmiech na całą szkołę a potem okolicę. Chłopcy będą trzymali sprawę w ukryciu z obawy przed karą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----------------------
molestowanie na pewno nie, bo molestowac mozna tylko w pracy, gwałt rownież nie, próba też nie... najwyzej można mówić o Art. 191. § 1. Kto stosuje przemoc wobec osoby lub groźbę bezprawną w celu zmuszenia innej osoby do określonego działania, zaniechania lub znoszenia, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Art. 197. § 1. Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do obcowania płciowego, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10. § 2. Jeżeli sprawca, w sposób określony w § 1, doprowadza inną osobę do poddania się innej czynności seksualnej albo wykonania takiej czynności, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. w Twoim przypadku bedzie to inna czynnosc seksualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nauczyciel z pasją
Lukrecja ma racje, co dzisiaj młodziez wyprawia. Współczuję bardzo atrakcyjnym nauczycielką. Technikum to zdecydowanie nie miejsca dla nich> Uwierzcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, ż to gwałt. Ludzie śmiesznie definiują \"gwałt\" wlaśnie, a przecież to oznacza robienie komuś czegoś (zlego) wbrew jego woli. Przykro mi Lukrecjo, że coś takiego Cię spotkalo i życzę Tobie , żebyś jak najszybciej o tym przykrym zdarzeniu zpomniala (o ile sie da)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie domyslam się kto to. Oni byli postury włąsnie uczniów, ale po głosie nie poznaję.To na pewno oni. Najgorsze jak to nagrywali, tego się obawiam. Ale chyba też byli przestraszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ipoepo
"Nauczyciel z pasją" a pisze "współczuję nauczycielką" hmmmm wszystko schodzi na kaczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobili fotki czy tylko zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ipoepo
Lukrecjo, zmień szkołę i pozbędziesz się kłopotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nauczyciel z pasją
Masz rację!Piszę szybko. Tak to błą ortograficzny karany -4 w punktacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może powinnaś poobserwowac uczniów. Być moze zdradzą sie po głupim zachowaniu. Strasznie mi przykro że coś takiego Cię spotkało. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kolezanki mi opowiadały,że na jakiejś wycieczce uczniowie opili nauczycielkę i potem ją gwałcili, nie wierzyłam. To wydarzenie potwierdza, co dzisiaj się dzieje w szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
To byli na pewno twoi uczniowie. Na jakąś tam obcą nauczycielkę by się aż tak nie napalili, aby zrobić równie głupią/ryzykowną rzecz. Mając 80 lat jeszcze będą ten wybryk wspominali o ile wyjdą na ludzi a nie na kryminalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z koleżankami z pracy? Może im przydarzyło sie cos podbnego? To była opowieść ze szkoły w której uczysz? Może powinnaś pogadać z innymi nauczycielkami? Wiem, że łatwo powiedzieć, ale chyba nie powinnaś tego tak zostawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz cięzko o tym komuś powiedzieć, bo zaraz zaczną się śmiać i dogadywac, plotka zrobi plotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyslam sie, ale z drugiej strony nie możesz pokazać uczniom, że się obawiasz iz to wyjdzie na jaw, bo Cię zaszczują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×