Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lukrecja28

Czy to może być forma gwałtu czy molestowania?

Polecane posty

Gość zrobili fotki czy tylko zabawa
Dyrektor szkoły jednak powinien o tym fakcie wiedzieć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukrecjo, może spróbuj wybadac sprawę, delikatnie rozmawiajac z kims do kogo masz zaufanie. Podpytaj, czy coś podobnego sie, zdarzyło kiedyś, nie opisując od razu co Tobie sie zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedno i drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę brała urlopu. Pójde. Nie mam pojęcia i nie dwodów żadnych kto to. Oni chyba też się wystraszyli całej sytuacji. Tylko pytanie, jeśli posunęli się do tego, to co jeszcze moga wymyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)cieniutka jestes mogłaść iść na policje ,możesz zgłosic to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta nauczycielka z włoch to ewidenta dziwka :D hahahaah ale ją molestowali no nie:)wszystko wszystkim mogla jeszcze i loda zrobic :OQrwa mac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwyrazniej to sie jej podob
nie reagowała wręcz delikatnie rączkę odsuwała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgwałcona
opowiem wszystko po kolei majac 18 lat zostalam zgwalcona tak tego niechcialam i taki mialam wstret do seksu i facetow ze nawet nikt sobie tego nie moze wyobrazic nikt o tym nie wie ja sama musialam jakos przez to przejsc to byl najgorszy koszmar nawet jak to teraz pisze i jak to wspominam to mi lzy kapia tak nie nawidzialam tego zycia najgozej sie balam ze moge byc w ciazy i nawet majac wtedy 18 lat jakos nic o seksie nie wiedzialam dopiero po tym koszmarze odkrywalam gdzie on mi go wkladal bo wszystko bylo takie "poszerzone"napisze ze z tylu i z przodu wiesz o co chodzi poprostu tak to przezylam ze wszystcy widzieli ze mnie cos dreczy bo strasznie to po mnie bylo widac ale ja milczalam tamten piatek 15 pazdziernika zapamiatam do konca zycia poszlam odrazu do ginekologa przepisal postinor czy jak to tam sie pisze ale nie zazylam tego bo nie mialam tyle pieniedzy by to kupic ale o gwalcie nikomu nie powiedzialam a i lekarz powiedzial ze jestem dziewica nadal to mnie zdziwio i troche z drugiej strony ucieszylo ,wyczekiwalam okresu ale sie pojawil i mi ulzylo po tym wszystkim dopiero teraz jestem w jakims zwiazku bo zawsze mialam wstret do fectow a jak moj chlopak sie pytal to powiedzialam ze jestem dziewica i postanowilam ze zaden mezczyzna sie nie dowie o tym bo tak naprawde jestem dziewica nie przebil mi jej a teraz minelo juz 3 lata mam 21 lat i jestem z mezczyzna w powaznym zwiazku od pol roku wiem ze to malo ale wiem ze to ten jedyny (musialo minac 3 lata bym mogla być w jakims zwiazku !!!!jaka krzywde on mi zrobil???)i kocham go oddalabym wszystko dla niego i wiem ze przyjdzie niedlugo taki dzien ze zaczniemy wspolzyc bo on mnie pociaga jemu powiedzialam ze jestem dziwica bo taka jest prawda a boje sie ze jak sie zdecyduje to go nie zadowole albo spanikuje i do niczego nie dojdzie bo moze mi sie wtedy wszystko przypomniec z tamtego dnia !!!!!zreszta sama nie wiem czy juz jestem gotowa na taki krok po tym wszystkim i jeszcze jedna rzecz co mnie martwi a jak moj mezczyzna tez mi nie przerwie blony dziewiczej i mnie posadzi o to ze go oklamalam ze powiedzialam ze jestem dziewica boje sie tego a za zadne skarby nie powiem mu o gwalcie i nikomu nigdy przeciez lekaz stwierdzil ze jestem dziwica a jak on mi jej nie przerwie? juz sama nie wiem co myslec?co mam mu wtedy powiedziec? moze moja blona jest jakas dziwna a moze Bog zrobil mi taki prezent mimo gwaltu nie pozbawil mnie dziewctwa tylko pozostawil temu ktorego pokocham juz nie wiem jak to tlumaczyc CHCE BY podczas stosunku przerwal mi ja i poleciala ta krew bo przeciez tamten mi nie przerwal a jak tak sie nie stanie co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwyrazniej to sie jej podob
to ten gwaciciel cos nie teges bz moe ci posyarpa i tzle po prostu nie dokonal penetracji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm
jak mozna byc taka szmata ludzka i molestowac albo gwalcic:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×