Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krępuję się

__________Jak powiedzieć facetowi, zeby trochę bardziej o siebie zadbał?_______

Polecane posty

Gość krępuję się

jesteśmy razem 4 lata. Mój facet od pół roku bardzo ciężko pracuje. I od tamtej pory przyznaję, ze troche się zaniedbał. Nie kupuje ubrań i w ogóle nie dba o siebie jak kiedyś. Jak mu dać delikatnie do zrozumienia, zeby o siebie zadbał, kupił trochę nowych ciuchów. Szczerze to on nawet nie ma kiedy kupić sobie tych ciuchów. Najchętniej bym mu sama kupiła trochę rzeczy, ale jestem na stażu i zarabiam śmieszne pieniądze, a głupio mi powiedzieć "daj kase, to coś ci kupię". Bardzo się kochamy i nie chciałbym go urazić. Poradźcie mi coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krępuję się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrabia Monnte Christo
Nie da się tego powiedzieć delikatnie...a czy idzie powiedzieć delikatnie dziewczynie że przytyła i ma schudnąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozee taak
"Zbaj o siebie troche bardziej."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatykiaa
po prostu jesli juz tyle jestescie razem powiedz mu moze zmieniłbys sobie ubranie na nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krępuję się
jedynym sposobem jest chyba, zebym zabrała go na zakupy w jakiś cudem zdobyty wolny dzień. Ale cały czas wkręcam, ze chodzi o to, żebym ja obie coś kupiła, bo gdybym powiedziała, ze o niego, to pewnie uzna, ze nie ma potrzeby. Mam nadzieję, że jakoś namówię go na kilka nowych ciuchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×