Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość problemy same mam

problem z majtkami

Polecane posty

Gość problemy same mam

no nie wiemjuz czy neiprodukuja wiekszych rozmiwrow majtek?? ja kupuje na rynku i kupuje zawsze najwiekszy z mozliwych romzmiarow xl a i tak sa mi za male jak podciagne ja bardziej do gory to mi wlaza w tylek a jak zaloze tak zeby nie wchodzily w tylek to widac mi pol dupy na gorze to nie jest zart tylko serio mam z tym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemy same mam
czyzby zalowali materialu nawet na majtki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemy same mam
wiem ze to brzmi smiesznie ale to nie zart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, szczupła jestem, a i tak mam gatki XL. Najwygodniejsze sa tzw Mama Size czyli bez wycięć a na cała pupę. Nienawidzę jak w dupsko majty włazą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemy same mam
co to znaczy Mama Size??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo teraz
większość gaci to gatki biodrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest duzy penis z filmu dla dorosłych... Jest tak duzy że i z wazeliną nie wejdzie (w dupsko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
ja nie wiem, ale na rynkach, bazarkach to tak chyba jest... to co w normalnym sklepie ma rozmair M, to na rynku XXXL. masakra :P ale w normalnych sklepach na pewno dostaniecie na siebie normalne majtki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemy same mam
no nei wiem bo nawet jak w sklepach wisza komplety to przewaznie ze stringami a nie z figami:O przynajmniej tak mis ie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deferencja
Na targowiskach czy bazarach są przedewszystkim jakies chinskie majtki i rozmiar xxl to normalna m-ka jest. A ja ostatnio kupilam super gatki, wygodne, w nic nie wlaza. Kupilam je w tesco to sa takie szorty bawelniane firmy HEY, kosztowaly ok 12zl, kupilam sobie biale, granatowe i bordowe. Sa bardzo wygodne, w biodrach mam 112cm, a wiec dosc sporo i te szorty sa po prostu super. Warto sobie kupic wygodna bielizne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdka.
ja kupuję majtki w c&a najczęściej - albo w tesco; nie mam malej dupy , a zawsze znajduję majtki - i są one a) ładne b)wygodne na bazarku to tak jest , że majtki xxxl , a odpowiada to rozmiarowi m z normalnego sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
widzę, że wszytskie tak uważacie z tymi rozmiarami :) uff. ja kupuję w h&m i też jestem super zadowolona. ostatnio bawełniane, kolorowe bokserki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio kupilam
pprzez internet bo xxl i leza juz kilka miesiecy w szufladzie, jak schudne z 10 kg to moze sie wcisne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o własnie, bokserki to jest coś. Pod warunkiem, ze nie maja szwu w jednej linii z rowkiem ;) Ostatnio mierzyłam na siebie nowo zakupione mężowi bokserki i przyznam, że pupa ładnie w nich wyglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Mama Size to najzwyklejsze bawełniane majty (bez wycięć), najzwyklejsze ze zwykłych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarosława
mama size to zwykle takie od pachwin aż po cycki wygodne , ale nie do pokazywania się w nich facetowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
jak Bridget Jones :D tamte były jeszcze wyszczuplające :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluzomajtki powiadacie? Może być i taka nazwa. No więc lubię nosić bluzomajtki i rajstonosz :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany koguta
mam dupsko sporej wielkości, ale nie mam problemów z majtkami, kupuję w skleph, np. Trend Station, atlantic i L jest na mnie za duża! Ostatnio kupiłam majtaski gatta, polecm,jeśli ktoś woli większe majty, ja mam M, która jest sporo większa od normalnej M, ale jest kilka rodzajów - ja mam Bikini, Mini Bikini są mniejsze i krótsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×