Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krzykosia

Dermatolog Warszawa

Polecane posty

Gość gość
Na Warszawskich Bielanach znajduje się przychodnia specjalistyczna www.high-med.pl Miałam spory problem z trądzikiem. Tam otrzymałam pomoc, której potrzebowałam. Pracują tam świetni specjaliści, którym można zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgośka_mówią_mi
Na Rydygiera w poradni lek. Karney jest spoko dermatolog. Byłam wcześniej już u dwóch innych dermatologów i niestety nie potrafili wskazać w czym tkwi problem. Poszłam tutaj, dermatolog tylko spojrzał i od razu wiedział... leczenie działa :) także jeśli nei lubicie wywalać kasy w błoto na nietrafione diagnozy to polecam iść od razu tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam do kliniki Dermedicus, http://www.dermedicus.eu/, do pani dr Bacz-Malinowskiej. Pomogła mi skutecznie pozbyć się trądziku, który męczył mnie mimo dorosłego już wieku... Polecam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie. Czy ktoś z was zna przychodnię www.tommed.waw.pl? Szukam sprawdzonego dermatologa z Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka_1
Ja jeżdżę do poradni dermatologicznej do CM Panorama do Radzymina, do dr Olechowskiej. Ze sobą i z córką, Pani doktor zajmuje się także dziećmi. Ogólnie z podejścia, leczenia jestem bardzo zadowolona, przynosi efekty. Pani doktor nie wypisuje nie wiem jak drogich leków czy maści, to dla mnie bardzo ważny aspekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka swego czasu miała straszny trądzik i trafiłyśmy do dr Uzarowicz. Niezwykła kobieta, która nie potraktowała nas szablonowo, ale zleciła podstawowe badania, określiła realne przyczyny i dzięki temu wprowadziła skuteczne leczenie. Teraz wiem ,że przyjmuje na placu konesera w Centrum Medycznym Damiana. Naprawdę warto się do niej umówić, bo podchodzi do problemu indywidualnie, a nie jak większość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska_1991
Ja szczerze polecam Viva-Derm. Super specjaliści na czele z dr Walkiewicz-Cyrańską. Ja z kolei walczyłam z bliznami potrądzikowymi i tak tam trafiłam. Więc jeśli ktoś ma tego typu problem, to polecam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przychodni Rex Medica Sport na ulicy Prostej mają dobrą specjalistkę dermatolog - panią Agatę Dąkowską. U mnie szybko rozpoznała zmiany skórne, przepisała odpowiednie maści i już wszystko ładnie schodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dr Kik Rachuta w Ober Clinic na Chałubińskiego bardzo dobra, można także u niej się umówić na konsultację razem z badaniem dermatoskopowym, niewiele więcej wtedy trzeba dopłacić a wykonuje je z dużą starannością i dokładnością, byłam mile zaskoczona bo zmian, pieprzyków mam sporo i chciałam żeby ktoś je porządnie obejrzał. Poprzednia dermatolog na oko stwierdzała że nie są szkodliwe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOS9A

Ja korzystam z pomocy dermatologa z przychodni www.tommed.waw.pl i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chodzę do Kliniki Krajewski więc mogę polecić, mają bogatą ofertę zabiegów dla cery trądzikowej, więc może warto spróbować. Ja obecnie jestem w trakcie laseroterapii na blizny 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saya

A jakie macie doświadczenie z dr Oksaną z Belldermy? Słyszałam wiele dobrego między innymi od znajomej no i ponoć to nie tylko dermatolog ale też chirurgia estetyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ama
Dnia 16.09.2019 o 12:50, Gość saya napisał:

A jakie macie doświadczenie z dr Oksaną z Belldermy? Słyszałam wiele dobrego między innymi od znajomej no i ponoć to nie tylko dermatolog ale też chirurgia estetyczna

bardzo dobre jesli chodzi o dermatologie bo mama chodziła i bardzo milo wspomina, jest zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taarie

Dzięki za wszystkie polecenia, właśnie kogoś szukam. Mieszkam na Gocławiu więc do Belldermy mam najbliżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia
Dnia 6.10.2019 o 23:41, Gość Taarie napisał:

Dzięki za wszystkie polecenia, właśnie kogoś szukam. Mieszkam na Gocławiu więc do Belldermy mam najbliżej

Ja do belldermy akurat chodzę na masaż bo mam strasznie napięte mięśnie po całym dniu siedzenia w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nefri

Ja to nawet nie będę mówiła. W Belldermie jest dr Zarewycz, genialny dermatolog a także dr. Polnik - wybitny fizjo :) Regularne masaże, praca nad postawą(siedzący tryb życia) a do tego zabiegi skórne. Miałam m.in. terapię laserową usuwającą blizny, a także regenerację ust - ponoć świetnie jest ją zrobić na jesień, kiedy usta są wymęczone latem i wysokimi temperaturami, a także by przygotować je na zimę. Zalety i wady naszego klimatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sussi
Dnia 11.11.2019 o 18:04, Gość Nefri napisał:

Ja to nawet nie będę mówiła. W Belldermie jest dr Zarewycz, genialny dermatolog a także dr. Polnik - wybitny fizjo :) Regularne masaże, praca nad postawą(siedzący tryb życia) a do tego zabiegi skórne. Miałam m.in. terapię laserową usuwającą blizny, a także regenerację ust - ponoć świetnie jest ją zrobić na jesień, kiedy usta są wymęczone latem i wysokimi temperaturami, a także by przygotować je na zimę. Zalety i wady naszego klimatu

Coś pokićkałaś. Dr Gonos jest fizjoterapeutą w Belldermie, ale jeśli chodziło o ogólnie lekarza kliniki to się wszystko zgadza, bardzo dobra fizjoterapeutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×