Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Słodka Lukrecja

TANIEC

Polecane posty

Gość Słodka Lukrecja

Mam kumple z która chodzimy na dyskoteki. Ona umie poznac chłopaka mi zawsze przychodzi to z trudnością. Np. Jak sie jej podoba chłopak przykleja sie do niego w tancu plecami. Chciałabym byc taka odważna jak ona. Ona mówi ze lubi czuc posladki chłopaka na swoich posladkach. Ja mam z tym kłopoty moze dlatego ze byłam surowo wychowana. Któras z was dziewczyny tez ma te opory ? Czy ze mna tak jest zle ? Pytanie skierowane do młodszych wiekiem. Mam 23 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszel
ja tez mam 23 lat i myślę, ze jestem dosc odwazna, bez problemu mogę potabczycx z obcym facetem na dyskotece, ale nie w taki sposob jak twoja kolezanka...bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszel
no chyba ze ona nie ma zamiaru nocowac w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka Lukrecja
od razu musi byc nocowanie u niego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka Lukrecja
Moja Kumpela mi to samo tłumaczy i mówi zebym sie przłamała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie,ale przeciez tanczenie z obcym facetem na dyskotece nie rowna sie bycie latwa...wszystko jest dla ludzi i zalezy jak sie to robi i w jakim celu,prawda?Ja tez lubie tanczyc z kolesiami na imprezach ale nic wiecej:) Najgorsze co sie moze trafic to taki narabany amant....grrr......lodzkie dyskoteki,oczywiscie nie mowie o tych normalniejszych miejscach gdzie nie wpuszczaja gowniarstwa,sa tragficzne-same narabane napalone dresy.....taki tlok ze niczym oprocz rą nie mozna ruszyc;/Beznadzieja;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka Lukrecja
takim to od razu bym powiedziała aby spadał na dzewo zreszta mam przy sobie kolezanke..kiedys ona zaczeła tanczyć z kolesiem a ja zostałam sama i jakis chłopak zaczał ze mna....troche sie wystraszyłam bo on myslał ze jestem tak wyzwolona jak moja kumpela..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×