Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwiusia

POMOCY!!!!!! OKRES SPÓŹNIA MI SIĘ TYDZIEŃ!!!!!!

Polecane posty

Gość grymałka
jak planujesz maluch ato takie rozregulowane okresy to nic dobrego, najlepiej wygeruluj póki czas, możesz właśnie kupić w aptece miositogyn, jest bez recepty więc spokojnie możesz kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny pisze tutaj bo trochę schizuje już, Kochałam się z chłopakiem w prezerwatywie, on miał wtrysk na zewnątrz, więc wszystko powinno być dobrze a okres spóźnia mi się narazie jeden dzień ale i tak się boję bo nie jestem jeszcze gotowa na bycie mamusia :( Co myślicie? Jest ryzyko ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. cykle mam regularne co 29 dni a od 4 dni nie mam miesiączki. Boli mnie podbrzusze mam obrzmiałe i bolące piersi czasem leci mi śluz z pochwy. Robiłam 2 testy i wyszły chyba negatywnie bo nic nie widać tylko pod światło widać cień kreski drugiej nie wiem czy brać to pod uwagę. W czerwcu poroniłam dlatego panikuje. Poradźcie coś proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie Ci pomożemy i wytłumaczymy, ale podałaś zbyt mało danych. Przy pomocy prostych obserwacji można określić czas owulacji, moment implementacji i ogólnie prawidłowość cyklu. Wejdź na czat www.netporadnia.pl i tam w prywatnej korespondencji możemy kontynuować ten wątek (nie muszą wszyscy widzieć). Możesz też zadzwonić 586 915 915 - od 18 do 23 (z reguły).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki mam problem jak każdy tutaj co pisze. Okres spóźnia mi sie tydzien. Ostatni raz z chłopakiem współżyłam w listopadzie nie pomiatam w który dzień bez zabezpieczenia ale nie skończył we mnie. W grudniu dostałam okres (duzo czytałam o krwawieniu ktore wygląda jak okres ale ja miałam bardzo duze krwawienia tak jak zawsze ) 6 spóźnił mi sie o trzy dni i teraz powinnam dostac 5 a ja dalej nie dostalam i nie wiem co o tym myslec :( pomozcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane mam taki problem ze okres spoznia mi sie od 8 dni. Nie wspolzylam z chlopakiem jedyne co to tylko dotykal mojej pochwy penisem wytrysku tez nie bylo. Nie robilam jeszcze testu ale nie mam zadnych objaw ciazy. Ostatnim czasem mialam sporo stresu zwiazanego z zaliczeniem egzaminow. Odczuwam jakies lekkie bole w brzuchu okresowe. Nie wiem co mam robic zawsze jak mi sie spoznkal to 4 dni. Co mozecie mi doradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć okres spóźnia mi się tydzień z narzeczonym kochalismy się cały czas, ostatni okres 11 czerwca. Odczuwam zgage dwa razy zrobiło mi się słabo czy to może być to ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×