Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaalalalaaala

gdzie zdac szybko mature??

Polecane posty

Gość aaalalalaaala

jak i szybko zdac mature mam 28l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy masz ukonczoną szkołę
średnią? Bo jesli tak to musisz zgłosić się do oke ,tam cie poinformują co i jak.Jeśli zaś nie masz wykształcenia sredniego to trzeba niestety zaliczyć szkołę-są takie ekspresowe,dwuletnie a nawet (sic!) roczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszłem
żaqłosne są te pożal się boże roczne szkoły. Mam nadzieję, że po tym na studia nie przyjmują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co robilas 10
lat temu? po dyskotekach latalas zamiast sie zajac nauka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy masz ukonczoną szkołę
lepiej późno niż wcale ale matury nie robi się tak z ulicy na zawołanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaalalalaaala
wybacz kiedys nie latalam ale mam technikum ukonczone a do matury nie podeszlam bo mialam problemy rodzinne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaksieownieskie
Dowiedz sie w swoim miescie-a gdzie mieszkasz?sa takie szkoly co jeszcze realizuja stara mature,teraz podejscie jest w maju.Masz dwa lata na zdanie jej,w razie jak powinie Ci sie noga.Ja wlasnie teraz zdawalam i spoko-mam z glowy.Wczesniej chodzilam na jeden kurs,bo z polskiego bez problemu sama sie przygotowalam.W swoim kuratorium trzeba zlozyc podanie z prosba o egzamin.oni wtedy mowia Ci w jakiej szkole bedziesz zdawac,wtedy jedziesz i sie dowiadujesz co i jak.Jakie przedmioty chcesz zdawac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaalalalaaala
to nie takie proste ja szkole konczylam w 2000 roku czyli juz nie obowiazuje mnie to 2 lata musze odnowa zaczynac ale jak ja juz nic nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaksieownieskie
Nieprawda! Ja jestem starsza od Ciebie i mnie obowiazywala stara matura i taka zdawalam.W kuratorium Ci powiedza.sa rozne kursy przypominajace.Wazne,by teraz zaczac.Masz na to 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bossss
a gdzie sie zdaje ta mature? w jakiejs szkole? troche glupio jak same nastolatki tam sa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz wykształcenia średniego, nie masz matury? Przerwałeś edukację i nie wiesz co dalej? U nas możesz ukończyć szkołę PODSTAWOWĄ, GIMNAZJUM lub LICEUM dla dorosłych. CZESNE i WPISOWE 0 zł!! Przyjmujemy tez na wyższe semestry. Polecamy również kurs eksternistyczny - szkoła średnia w mniej niż 1 rok ! U nas rekrutacja trwa cały czas. Rozpoczynasz w lutym lub wrześniu ! Zapisz się do NOVA Centrum Edukacyjne! Zapraszamy do naszego Sekretariatu w centrum miasta: Zielona Góra, ul. Dworcowa 39/1 tel: 883070678, 683070678 Można zapisać się również za pośrednictwem naszej strony internetowej - www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×