Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska2222222

seks z 50latkiem

Polecane posty

to moze kazde z nas opowie ,co go tak kręci....księżyc mi na biurko wchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
no to i ja może to i cud.....w nie wiem....w kazdym razie jeżeli zdarzylo się cos na co czekalam pol swojego zycia.....to nie mam na to innego okreslenia.....jest fajniunio......bardziej Ci to odpowiada...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaijuż
Ja myślę, że sex zawsze jest bardzo wazny, bardzo przyjemny i to bez względu na układ. Tu raczej chodzi o to, czy potrafimy czerpać z niego, co najlepsze...:) Czy potrafimy w nim dawać siebie, a nie tylko brać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to i ja
chodzi o to żeby było cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaijuż
z przyjemnościa - tu nie chodzi o ilość, a raczej o jakość. A poza tym, będąc tydzień w łóżku można też rozmawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z przyjemnością---czy Ty uważasz,ze nas interesuje tylko i wyłacznie seks----fiku-miku juz od drzwi,troche gimnastyki...pa,pa i do domciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
z przyjemnościa----------nawet nie mam siły Cie przekonywać......układ typu małżestwo....mam w zasadzie na codzień.......ale tego czego tak naprawde potrzebuje nie mam i nie mialam nigdy......nie pomysl oczywiście, ze jestem jakas starsznie perwersyjna....ot normalna , zwykla kobietka ....no moze z odrobinke wiekszym temperamentem.....ale lubie to.....i dopóki będę mogla to będe kradła tych chwil jak najwiecej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
macocha podpisuję się pod Twoimi slowami..... wczoraj pierwsza godzine przesiedzieliśmy przy drinku i przy rozmowie......to tak doslownie......bo ------z przyjemnościa--------chyba nie bardzo rozumie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...przyznam sie Wam do czegos...byłam w takim związku,gdzie mnie interesował tylko i wyłącznie seks---trwało to pól roku,facet(nie 50latek) był po prostu niesamowity w te klocki...i tylko dlatego sie z nim spotykałam....taka kiedys byłam wyuzdana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie, życie jest loterią, a zawsze ktoś jest pokrzywdzony, nie znam Cię i trudno mi powiedzieć czy to egoizm, hedonizm itp nie będę Cie oceniał za mało danych, a w koncu ma się jedno życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaijuż
Moje skradzione chwile, to rozmowy, cudowne rozmowy, za którymi tęsknię. Nic innego sie nie wydarzyło, nie jestem na to gotowa, a jednak coś mnie do niego ciągnie...nie moge powiedzieć, że to sex, bo jeszcze tego nie poznałam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na swoje usprawiedliwienie dodam,ze musiałam odreagowac poprzedni zwiazek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to i ja
z przyjemnościa, już to zrobiłeś i w dodatku nie zbyt elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
pewnie, że jestem egoistką....i to wiem od dawna...ale staram sie naprawde nie robic nikomu krzywdy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie czuje sie winna----pan od seksu tez tylko i wyłącznie widział w tym seks---taki jasny układ od samego początku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
macocha a dlaczego mowisz o tym z takim ogromnym poczuciem winy......Bylo CVi dobrze...????? to ok......to bylo twoje....nikt Ci tego nie zabierze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaijuż
Egoizm, z tym sie rodzimy, to własnie jest naturalne, a nie altruizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie mówię tego z poczuciem winy...wiecie ja o tym zapomniałam...teraz sobie przypomniałam...dziwne...a dobrze było...nawet jak to mówi syn sasiadki---zajebiscie...(sorry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
było Ci .....hmmmm....tak dobrze, że o tym zapominiałaś..??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymazałam z pamięci..no bo sama przed soba nie chće się chyba przyznać do tego co się zdrzyło...nie myslałam wtedy głowa...powiedzmy...a to do mnie nie podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×