Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska2222222

seks z 50latkiem

Polecane posty

Gość to ja też młodziak
chociaż 71 😘 andzia muszę poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
Nie znalazłam, bo nie szukam......ale marzę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie facet w srednim wi
Czy mam twoje polozenie tak rozumiec, ze jestes sama a sex masz sama ze soba okraszony fantazjami o facetach ktorych dojrzalosc przewyzsza pol wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
Hmmm.....często jestem sama ale nie samotna....nie jestem z kamienia...oj nie jestem....:)...a fantazje robią swoje i dodają pikanterii...no wiesz, w tym wieku już raczej wiem co sprawia mi przyjemność, no i skąd ją czerpać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
No niestety, ze Śląskiem nie mam nic wspólnego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm kojaze nicka z wlascicielka jednej firmy , laska niedawno owdowiala mieszkam niedaleko niej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
to startuj do Niej, chociaż najpierw radziłabym upewnić się dyskretnie, że oby napewno jest gotowa na nowy związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie facet w srednim wi
ciekaw jestem twoich fantazji, jak masz ochote pogawedzic z Facetem >50 lat, to zapraszam na smialek123@googlemail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W kropce ona
Hej hej, zagląda ktoś tu jeszcze? Szukałam w necie informacji na ten temat i trafiłam na ten topic. Muszę przyznać, że jest bardzo ciekawy i dobrze się to czyta, a poza tym przy odrobinie szczęścia rozwiąże swój dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, zagląda tu jeszcze ktoś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 30lat a moj partner prawie 50. Powiem szczerze ze moj partner jest cusowny w lozku i do tego dba o kazda partie mojego ciala. Bylam z mezcZyzna w moim wieku wczesniej ale bez porownania. Ale wiadomo kazdy luno cos innego i kazdy ma inny gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu miałam chwilowy kontakt z facetem 50 + Nawet sobie nie wyobrażałam,żeby w tym wieku mieć taki power :) Miał też tego ... że dwa uchwyty dłoni zabrakło.Oj jak się cudownie bierze takiego wielkiego do ust :) Miałam tak wylizaną i zmaltretowaną ,że długo nie zapomnę o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak był taki cudowny, to dlaczego go nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie był do wzięcia,a do sexu dla mnie.Muszę jakoś go namówić na ponowne spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym takiego nie wypuściła. Lizanko uwielbiam. Jak nie Ty, to może ja. Bądź dobra koleżanką i daj na niego namiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ? Muszę się zastanowić.On potrzebuje dyskrecji i wiesz.Też nie chcę za często mu głowy zawracać,ale ostatnio mnie już rozsadza,a ten jego :) to tyle rozkoszy :) Jak mi robił języczkiem,palcami to dochodziłam raz za razem,a po tym zaczął tym wielkim narzędziem mieszać :) oj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prowo, żadna kobieta nie odda faceta. Przymknij sie idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swojego na pewno nie odda,ale jak fajny facet,który lubi i umie zadowolić to i dwie by zbałamucił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgniłe jabłko
Jak się chcesz przekonać, czy z 50-latkiem może być dobrze, to zerknij do książki na faktach Anny Bart. Prostytutka dochodzi ze starszym gościem, swoim klientem. Jak facet nie ma otyłości, cukrzycy, stresującej pracy to wiek nie jest żadną przeszkodą - takie moje zdanie. A poziom hormonów można wyrównać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny topik! szkoda,zę główni autorzy-m.in. 50latek juz nic nie piszą...super się czytało, zwłaszcza teraz, gdy sama to przeżywam...pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są tu tacy i jeszcze dobrze im s...i :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam 50 latek i nic złego się nie dzieje. Nic nie ma do rzeczy wiek ok. 50 jest to jeszcze wiek do wszystkiego hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam 50 latek i nic złego się nie dzieje. Nic nie ma do rzeczy wiek ok. 50 jest to jeszcze wiek do wszystkiego hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu z 14:57- jesteś "rodzaju meskiego"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tutaj ktoś, kto ma ochotę na wirtualny seks? Jestem zdzirowatą i wyuzdaną suczką. Kochanie czekam na Twój telefon, zróbmy to razem. Tu znajdziesz moje fotki i kontakt:http://sextelefon.bzykacz.pl/aldona/ Moja cipka czeka na twojego k***ska, chcę wraz z Tobą przeżyć rozkosz. Gwarantuję Ci, że w czasie rozmowy naprawdę się bawię i mam nadzieję, że Ty też będziesz to robił. Mam bardzo sprośne myśli, nie zdziw się, że potraktuję Cię ostro, podnieca mnie dominacja ale jak sobie zażyczysz będę grzeczną suczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś ma ochotę na wirtualny seks? Jestem Ania, tu znajdziesz moje fotki i kontakt:http://sextelefon.co.pl/7.html Będę dla ciebie niewinnym czerwonym aniołeczkiem, który wyssa w lesie z twojego k***ska smaczne nasienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma ochotę na wirtualny seks? Jestem kobietą, która uwielbia seks jest dla mnie wszystkim. Tutaj zobaczysz moje foty i nr tel :http://sex-rozmowy.pl/sabina_sex_telefon.html Chcę to robić przez cały czas, masować, lizać, ssać, twojego Twardziela. Zadzwoń do mnie, a przekonasz się, że wiem jak sprawić żebyś był zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×