Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska2222222

seks z 50latkiem

Polecane posty

Gość jaijuż
z przyjemnością - a cos Ty taki złośliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mialam 24 lata
przespalam sie z 48 latkiem - ten facet potrafil cuda :-) siedzial z glowa meidzy moimi nogami pol godziny, jako jedyny doprowadzil mnie do takiego orgazmu, ze nie mialam sily sie odezwac ani ruszyc chyba z 15 minut - lezalam jak lalka kolo lozka... ehhh to byl prawdziwy kochanek - skupiony na mnie, dazacy do mojej maksymalnej przyjemnosci, czuly, delikatny ale jak sie domagalam to potrafil byc dosc brutalny, nigdy nie zrobil mi nic zlego, pameital o urodzinach, rocznicach, swietach, kupowal piekne prezenty bez okazji, do dzisiaj nosze bizuterie od niego... niestety wyjechal ale wciaz ze soba rozmawiamy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaijuż
to mamy wspominać kłótnie, daj spokój, sex jest o wiele przyjemniejszy... nieprawdaż :) Ja tam lubie się kochać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaijuż
z przyjemnościa - mam też inne przyjemne wspomnienie, np poród, ale chyba niewiele możesz na ten temat powiedzieć...Natomiast topic, wiadomo na jaki temat jest, więc się tego trzymamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z przyjemnościa---bo to tak juz jest---zonaty mężczyzna podobno jest bardziej pociągajacy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaijuż
i dlatego jesteś taki złośliwy :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
wiecie co ....mialam sie juz nie odzywać.......ale macocha powiem Ci, że nie masz racji....moj Myszak.....jest ....wolny.....zupełnie .....!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
macocha.... Twój wpis z 21.47....chce Ci powiedzieć, ze mój Myszak nie jest żonaty.....bo mowisz, ze podobno żonaci sa bardziej pociagający......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z przyjemnoscią---niektóre wspomnienia tylko z pozoru sa warte wspominania.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaijuż
z przyjemnością - jeszcze wszystko przed Tobą :). Głowa do góry, będzie dobrze :) Twoja złośliwość nie musi trwać...:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaijuż
macocha - sam sie do tego przyznał, a ja mu wierze :) Chyba, że cos innego kryje pod tą maską złośliwości...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaijuż
z przyjemności - na moje pytanie z g. 21.53 odpowiedziałeś o g. 21.54 na pewno teraz już wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×